תרפיה באומנות בירושלים, אנה בוגומולובה – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

אנה בוגומולובה

אנה בוגומולובה
פסיכותרפיה, תרפיה באומנות
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

נעים מאוד להכיר

טיפול באומנות, תרפיה קוגניטיבית-התנהגותית ופסיכותרפיה יונגיאנית

אודותי

שלום, אני אנה,

כמו הרבה אחרים, גם אני מעדיפה להיות בחברתם של אנשים בריאים, חזקים ומאושרים.
שמתי לב שסביבה בריאה עושה לי טוב.

ובדיוק מהמקום הזה בחרתי לעסוק בפסיכותרפיה ולטפל באמצעות תרפיה באומנות בירושלים והיישובים הסובבים שלה, זאת כדי לאפשר לעוד ועוד אנשים לחזק את עצמם ולהצטרף למעגל הזה של יצירתיות, גמישות וחיים טובים יותר.

אני לא מאלו שכל חייהם היעוד היה ברור להם, הגעתי מתחום מאוד שונה, עבדתי עם מחשבים J

אבל אז הייתה לי תקופה לא פשוטה, ומצאתי לעצמי מפלט בציור, ממש הרגשתי איך הציור עוזר לי להתמודד עם עצמי ועם כל מה שקורה סביבי.

אני אדם שמאוד אוהב ללמוד ולהבין דברים, אז החלטתי לבדוק את העניין והתחלתי להתעניין בפסיכותרפיה בכלל ובטיפול באומנות בפרט.

בחרתי לעבור בעצמי טיפול ארוך באומנות  כדי לראות איך הדברים קורים מהצד של המטופל וממש ראיתי את העוצמה של הכלי הזה.

כמובן שיצאתי ללמוד ואחרי שסיימתי את לימודי הפסיכותרפיה והתרפיה באומנות הוספתי לעצמי כלי נוסף: תרפיה יונגיאנית, והיום אני משלבת ביניהם.

בעיני, לכל אחד מהכלים בהם אני משתמשת יש יופי וייחודיות משלו:

הפסיכותרפיה היא כלי פרקטי, יעיל וממוקד שמאפשר לנו לזהות את שורש הבעיה ולתת כלים ברורים להתמודדות איתה.

התרפיה באומנות יוצרת עבורנו דרך מוגנת שמאפשרת לנו להגיע לתובנות ולדברים עמוקים בלי הצורך להשתמש במילים ולדבר על עצמנו, ומאפשרת למטופל עצמו להגיע, דרך היצירתיות, לרבדים עמוקים יותר אצלו בנפש.

והתרפיה היונגיאנית עובדת עם עולם החלומות, הפנטזיות ותת המודע, עולמות שבדרך כלל אין לנו גישה אליהם אבל כשאנחנו מצליחים להתחבר אליהם קל לנו להחזיר לעצמנו תחושות של אושר והנאה שחווינו בילדות והיום אנחנו מתקשים להשיג, וגם להשיב לעצמנו כוחות ויכולות שהיו לנו פעם ואיבדנו.

כיום אני עובדת בכיתות לחינוך מיוחד המיועדות לילדים עם בעיות תקשורת ברמות שונות, באשפוז יום ב"מעון ירושלים"- עם קבוצות וגם בטיפולים פרטניים, ואני מקבלת לטיפול פרטני של  תרפיה באומנות בירושלים - בליניקה פרטית משלי.

אני עובדת עם מבוגרים וגם עם ילדים, שמגיעים אלי מתוך מקום קשה וכואב שהם רוצים לפתור, ובמהלך הטיפול אני בוחרת בכל אחד מהכלים שלי לפי אופי המטופל היושב מולי וגם לפי הצורך שלו כרגע והסיטואציה הספציפית בה אנחנו מטפלים.

השילוב הזה שבניתי עוזר לי ולכל מטופל איתו אני עובדת להגיע יחד לשורש של בעיה או של התנהגות מסויימת, ולמצוא להן פתרונות שמתאימים למטופל שלי, שיכולים לסייע לו להרגיש יציב ובטוח יותר בעצמו ושהוא יכול להשתמש בהם גם לאחר שנסיים את הטיפול, כדי לקדם את עצמו בחיי היום יום.

בכל פעם שמטופל מצליח לצאת מתוך השריון שלו, ואני ממש רואה איך הדברים מתחילים לזוז, איך הוא מעז ליצור, לנסות, אני מרגישה סיפוק אדיר.

אם גם אתם חושבים שאתם קצת תקועים, ומחפשים משהו שישחרר אצלכם את היצירתיות ואת הכוחות ויעזור לכם לפרוץ קדימה, אני מזמינה אתכם לדבר איתי.

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.