פסיכולוגית קלינית בתל אביב והמרכז – גי אורפז – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

גי אורפז - פסיכולוגית קלינית

נעים מאוד להכיר

פסיכולוגית קלינית מומחית בטיפול וייעוץ רגשי ונפשי. להתמודדות עם בעיות אישיות, חברתיות, מקצועיות ומשפחתיות.
גי אורפז
פסיכותרפיה, CBT, פסיכולוגיה קלינית
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

תמיד אהבתי אנשים. אהבתי לדבר עם אנשים ולהבין אותם.

להבין את אזורי הנפש שאין לנו יכולת לבטא במילים.

להבין את המארג העדין ממנו מורכבים החיים שלהם, הרגשות, הרצונות וגם הקשיים.

מתוך עניין בטבע האנושי ומתוך אמונה שאני יכולה להיות שם בשביל אנשים ולהקשיב להם, גם במקומות בהן מילים פשוטות לא מבטאות את מה שהנפש מרגישה- מתוך כל זה בחרתי להיות פסיכולוגית.

אז אני גי אורפז, פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית ותואר מומחית בפסיכולוגיה קלינית ממשרד הבריאות.

מטפלת כבר למעלה מעשור, במסגרות ציבוריות ובקליניקה שלי, באנשים שרוצים לצמוח מתוך הכאב שמלווה אותם, שרוצים להחזיר לעצמם את הכוח שאבד להם ולשפר את החיים שלהם.

גישת הטיפול שלי היא אינטגרטיבית, מתוך ההבנה שלכל אדם יש את מבנה הנפש שלו ואת הצרכים שלו ולכן הדרך איתי צריכה להיות מותאמת אישית עבורו ולא מוחלטת וקבועה מראש. השיטה שלי כוללת את הגישה הפסיכודינאמית שחוקרת ומעמיקה במקומות שבין המודע לתת המודע ובמניעים שלנו להתנהגויות מסויימות ומסייעת לנו להבין כיצד להתמודד איתם, ומשלבת כלים מעשיים מתחום הCBT וכלים מהדור החדש של פסיכולוגיה בודהיסטית, ACT (תרפיית קבלה ומחוייבות) וגישת המיינדפולנס המעודדים קבלה ללא שיפוטיות שהוכחה כמרגיעה לחצים, חרדות ואפילו דיכאון.

אני מאמינה שלכל מטופל חשוב השילוב בין טיפול מקצועי ומעמיק לבין שיחה בגובה העיניים. ומנסיון שלי, סוג טיפול כזה יכול להתקיים כשהקשר בין המטפל למטופל חזק ואמיתי ויש ביניהם שפה משותפת, נכונה ונוחה עבור שניהם.

לכן, כל מטופל שלי מקבל, כחלק מהתהליך שלו עם עצמו, גם אותי. כשאני בוחרת, במודע להיות שם עבורו במסע שלו לפתור כל כאב, לפתוח כל חלום ולהכיר את עצמו ואת החיים שלו, לפעמים בפעם הראשונה, ממקום אמיתי, נקי ומאפשר.

יותר מזה, בחיים האישיים שלי אני משתמשת המון במילים כתובות, בעיקר בשירה, שלי או של אחרים, כי אני מאמינה שמילים כתובות יכולות להוות גשר עבורנו אל מעמקי הנפש, ועל האהבה הו שלי אני מספרת למטופלים שלי שחלקם בוחרים להתנסות בה גם בתהליכים שלהם.

השנים והנסיון הוכיחו לי שטיפול טוב ומדויק יכול לעשות הרבה מעבר לשיכוך כאבים ושחרור תקיעויות, הוא יכול להוות כר נוח במיוחד לגלות דרכו את היכולות, הכוחות והיצירתיות, לטפח עליו שאיפות וחלומות לעתיד ולקבל כלים יעילים כדי להתמודד עם אתגרים בהמשך.

במהלך הטיפולים אני מתרגשת בכל פעם מחדש מהאמון שאנשים נותנים בי, מהרצון שלהם להכניס אותי לתוך חייהם ולעזור להם לערוך בהם סדר.

האתגר שלי הוא לגלות את האמת העמוקה המסתתרת בתוך כל אדם, ומשם לצאת איתו למסע אל עצמו. ואני נהנית מהאתגר הזה ואוהבת את הקשר העדין אך חזק שמתרקם בינינו במהלך הזמן שלנו יחד.

כיום, בנוסף לטיפול הפרטני, אני ממשיכה לחקור היבטים ושיטות נוספות בפסיכולוגיה כדי לאפשר לעוד ועוד מטופלים שלי תהליכים שמותאמים באופן מדויק לצורך וליכולת שלהם.

ואם הגעתם עד לכאן, ואתם יודעים שיש משהו בחיים שלכם, שאולי עדיין לא זיהיתם, אבל כואב לכם, חוסם אתכם ומפריע לכם להתקדם ולהתפתח, דברו איתי, אני בטוחה שאני יכולה לעזור גם לכם בדרך שלכם לעתיד טוב יותר.

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.