טיפול פסיכותרפיה בתל אביב ורמת השרון – יהודית לוי – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

יהודית לוי

נעים מאוד להכיר

מטפלת CBT בתל אביב והסביבה ופסיכותרפיסטית -מטפלת מוסמכת המטפלת ביחידים,זוגות ומשפחות. בעלת ניסיון רב בטיפול ביחידים, זוגות ומשפחות - טיפול וליווי המוביל לצמיחה ולשינוי.
יהודית לוי
הדרכת הורים , פסיכותרפיה, יעוץ זוגי, CBT, טיפול משפחתי
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

שמי יהודית לוי, מטפלת באמצעות פסיכותרפיה וכן מטפלת CBT בתל אביב ואיזור המרכז והשרון.

הסיפור שלי מתחיל כמו אצל הרבה אנשים אחרים- תקופה לא קלה, הרבה אתגרים, התמודדות עם מה שהחיים זימנו לי ובעיקר עם עצמי.

אבל הוא ממשיך קצת אחרת, כי כשהגעתי סוף סוף אל עברו השני של הנהר שחציתי, הבנתי משהו על עצמי.

הבנתי שהיה לי האומץ למרות הקושי להסתכל עמוק פנימה, להבין את השורש, לדבר, לטפל בעצמי ולחפש דרך לחולל שינוי משמעותי בחיים שלי.

וכשהשינוי הזה הגיע והבנתי שעם רצון אמיתי והכוונה נכונה אפשר לשנות כל דבר, החלטתי להפוך את הדרך הזו למקצוע שלי.

היום, כבר יותר מ-15  שנים שאני פסיכותרפיסטית, בעלת קליניקה פרטית לטיפול פסיכותרפיה בתל אביב (בין מגוון ההתמחויות אני גם מטפלת CBT) , מטפלת זוגית ומשפחתית המטפלת ביחידים, בזוגות ובמשפחות.

אני מתמחה בבניית תהליכים זוגיים שמאפשרים תקשורת בונה, הדדיות וחיזוק ה"ביחד",

בתמיכה במשפחות שהגיעו לצומת משמעותית בחיים או נמצאות במשבר הדורש חיזוק או שינוי כיוון

ובטיפול קצר מועד- שנועד להגיע לשינוי אמיתי ומשמעותי תוך זמן קצר במיוחד.

הדרך הייתה ארוכה-

תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית.

3 שנות לימוד בסיומן הוסמכתי כמטפלת זוגית ומשפחתית.

3 שנים של לימודי פסיכותרפיה דינאמית –פסיכואנליטית באוניברסיטת חיפה ובמקביל עבודה במחלקה הפסיכיאטרית באיכילוב, תל אביב - שם טיפלתי פרטני ביחידים והנחיתי קבוצות.

שנתיים של לימודי והתמחות ב- C.B.T

עם כל כלי חדש שהוספתי לעצמי ועם כל טיפול נוסף הבנתי כמה שינויים מסוגלים להשפיע לא רק על אלו שבוחרים לעשות אותם אלא על כל הסביבה הקרובה שלהם.

כמה כל שינוי גדול ומשמעותי מתחיל מצעד אחד קטן של אדם אמיץ במיוחד שמחליט לקחת אחריות על עצמו ועל החיים שלו.

מהמקום האישי שלי, מהעבודה העצמית שעשיתי כדי לחולל שינוי בחיים שלי, אני מעריכה, מכבדת ומזדהה עם כל אדם שמחליט ללכת בדרך הזו,

אני מרגישה חיבור אישי וחזק במיוחד לכל אדם לו אני עוזרת להתקדם, ואני יודעת כמה חשובים המקום, המחשבות והדעות שלו להצלחת התהליך ולכן חלק מהליווי שלי הוא להקשיב, לשתף וגם לדון בהמשך הדרך.

הפידבקים שאני מקבלת ממטופלים שלי, גם כאלו שהיו אצלי לפני שנים ועדיין מעדכנים אותי בשינויים החיוביים שממשיכים להגיע לחיים שלהם, הידיעה שאני באמת מסוגלת לעזור למי שבוחר בכך לשנות  ולבנות לעצמו חיים טובים, מלאים ומוגשמים יותר, הם הדלק שלי.

הם מה שגורם לי תחושה של רצון להמשיך בדרך המקצועית שבה אני: נפגשת עם אנשים מגוונים ומעניינים אצלי בקליניקה, מטפלת במרכז המקומי לטיפול זוגי ומשפחתי, מנחה קבוצות של הדרכת הורים, מנהלת פורום טיפול זוגי בתפוז או מדריכה סטודנטים ועובדים בתהליכי למידה .

כדי לתת לכל אחד את הכלים הכי נכונים עבורו לעבור תהליך קצר, מדויק ומועיל ככל שאפשר, אני מתאימה באופן אישי את התהליך ואת שיטות העבודה מתוך כל הכלים אותם למדתי.

עם ילדים למשל, אני עובדת דרך משחק ודמיון וגם בשיטת הCBT שהיא כלי מדהים וממוקד שמאפשר להם להגיע לשינוי בתהליך קצר במיוחד.

החזון שלי, לאורך כל השנים בהם אני מטפלת בפסיכותרפיה, הוא להמשיך ולעשות את הדבר הזה שאני כל כך אוהבת ולהמשיך ולהוסיף לעצמי כלים, דרכים ושיטות שיאפשרו לי לעזור לעוד ועוד אנשים לחולל שינוי משמעותי וקבוע בחיים שלהם.

כי בכל מסע כזה אני מרגישה מחדש שאני לא מלווה את המסע מהצד אלא שותפה פעילה בו.

התחומים בהם אני מתמחה: בריאות הנפש, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות במיניות וזהות מינית, בעיות משפחתיות וזוגיות, אבל ואובדן, פוסט טראומה, הדרכת הורים, התמודדות עם משברי חיים, התמכרויות, הפרעות אכילה. 

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.