מטפלת CBT בקרית אונו- איריס קאפח – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

איריס קאפח

נעים מאוד להכיר

מטפלת CBT בקרית אונו והסביבה (טיפול קוגניטיבי התנהגותי,בעלת ניסיון ומומחיות בטיפול באנשים הסובלים מבעיות חרדה, על סוגיה השונים, OCD, טראומה, דיכאון, ומחלות נפשיות
איריס קאפח
פסיכותרפיה, CBT
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

שמי איריס קאפח ואני פסיכותרפיסטית / מטפלת CBT בקרית אונו.

רגשות הם חלק  משמעותי בקיומנו. הם משמשים עבורנו כמקור מידע חשוב להתנהלותנו היום יומית, לדוגמא , הם מספרים לנו מה קשור למה , מה הוגן , ומה מסוכן עבורנו. הם משמשים נווט חיוני וקיומי להתנהלותנו בעולם. הם מסייעים לנו  במסלול להשגת היעדים  והמטרות החשובים לנו .

אך לעיתים ניכר כי הרגש – הנווט משתלט לנו על  תא הטייס  ומנסה לקבוע לנו כיצד להתנהל  במסלול חיינו ,כך  לדוגמא ,כאשר  אני מרגישה חרדה  מלשהות בקרבת אנשים . הנווט- הרגש ישתלט לי על תא הטייס   וינסה לקבוע עבורי לא לצאת מהבית לא לעשות דברים  שאני אוהבת. המפגש עם רגשותינו יכול להצמיח אותנו ולהעשיר אותנו בבחירות של חיינו אך לעיתים  ובלי שנרגיש הכול משתבש ..

ולעיתים הגוף הוא זה שמגיב....

שלומית –( שם בדוי)  בת 25,סבלה מהפרעה  אובססיבית- כפייתית,  מגיל 17 ,נישאה לפני כשנתיים וחצי . בסמוך לנישואי הזוג החריפו הסימפטומים של ההפרעה  הכפייתית .

 לא תרמו להתמודדותה   הרגשית הצפיות החברתיות להריון  (שאמור להופיע מיד לאחר החתונה .זאת ע"פ  על פי הקודים החברתיים..).וכל ההתעניינות של "נשמה טובה" בשאלות כגון מה שלומך ואם יש חדש  ,הורידו  את מפלס המצב רוח שלה . והעלו את מפלס הלחץ .

היא ובעלה יחלו להריון כהמשך לזוגיות  טובה שיצרו .אך  מאז שנישאה , ,חשה שלומית  שהמחשבות האובססיביות משתלטות על חייה , עד כדי כך ששיבשו את שיגרת חייה.  גם תחושות הלחץ והעייפות  חלחלו ופגעו באיכות חייה שלומית החלה טיפול קוגניטיבי התנהגותי שהתפרש על פני מס חודשים .ולקראת סופו   של הטיפול התבשרה על כך שהיא בהריון ....

אודותיי-

הנני  מטפלת CBT בקרית אונו, מטפלת עם מטופלים מכל איזור במרכז (קרית אונו וכל ערי הסביבה), מטפלת קוגניטיבית התנהגותית,המאמינה בכך שלכל אדם המסע המיוחד שלו   .במפגש הטיפולי   נוכל יחד לצאת למסע משותף ,קצוב בזמן ,ובעזרת  הניסיון והכלים שברשותי ובעזרת הידע האישי המיוחד שלך על  עצמך , נוכל לסייע לך  להחזיר את תחושת האיזון בין הרגשות ,המחשבות , הערכים והיעדים  החשובים לך,ובכך  להצליח המשיך לנוע על מסלול חייך .

בעלת ניסיון ומומחיות בטיפול באנשים הסובלים מבעיות חרדה, על סוגיה השונים, OCD, טראומה, דיכאון, ומחלות נפשיות.

 אוכלוסיית היעד עמה אני עובדת היא מהמגזר הכללי הדתי לאומי והחרדי.

מומחית  בטיפול וכמדריכה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי.(CBT) ,מוכרת באיט"ה  ( ארגון המטפלים הקוגניטיביים התנהגותיים).

 בעלת ניסיון בטיפול ובשיקום  בבריאות הנפש .

השכלתי-

לימודים מתקדמים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית - מכון מגיד, האוניברסיטה העברית, ירושלים

לימודיEMDR  (שלבים 1 ו-2).

לימודים לתואר שני  בעבודה סוציאלית, (MSW)אוניברסיטת בר אילן.

לימודי תעודה בשיקום בע"ס , בר אילן

 לימודי תואר ראשון בע"ס (BSW)

עיסוקיי-

פסיכותרפיסטית קליניקה פרטית, קריית אונו, עוסקת גם  בהוראה ובהדרכה בתחום טיפול ה CBT הקוגניטיבי התנהגותי

להאיר את הדרך על המסע  המשותף עמי-

פעם שמעתי ממאמן כושר חכם שאמר  שעל מנת להגיע לתוצאות  , להשיל את הק"ג העודפים ,להיראות טוב עלי ,להיות מוכנה להגיע לנקודת הכאב המיוחדת שלי בכל  פעולה שאני עושה באימון הכושר.

זה לא מספיק מס' הפעמים שביצעתי את הפעולה/ תנועה הנדרשת  או האופן שבו ביצעתי אותה אלא עלי לחוש את הנקודה הכואבת בגוף זו שתעשה עבורי את העבודה ותעזור לי להגיע לשינוי המיוחל.

 כמטפלת  נוכחתי לדעת שהדברים רלוונטיים גם לנפש, אם אנו רוצים  להגיע לשינוי המיוחל עלינו להיות מוכנים לגעת בכאב , לא קרוב, לא ליד אלא ממש ממש בנקודה הכואבת...

 לא צריך לעשות זאת בבת אחת, אפשר להתרגל אליה לאט להתבונן בכל עלית מדרגה במה שקורה להתרגל ואז שוב להמשיך במסע אל השינוי המיוחל..

 אני מזמינה אותך למסע משותף  לסלילת המשך  דרכך האישית והייחודית.

------- לרשימת מטפלי CBT באיזורים אחרים בארץ בקרו בעמוד זה >

מאמרים

געגועים

רגשות הם כלי חשוב להבנה את עולמנו, הם מהווים קיצור דרך לתובנות שלנו ממה שאנו חווים ,אך לעתים, יש לנו הרגשה שמצפן הרגשות שלנו התקלקל ...
להמשך קריאה >
יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.