מטפלת הוליסטית במודיעין ורחובות - אור בגים - יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

אור בגים

נעים מאוד להכיר

מייסדת שיטת "נפש חיה" - לימוד נתיב השלמות הפנימית, מטפלת רגשית רב - חושית, מתמחה בתנועה ובמגע. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.
אור בגים
אימון אישי לחיים (קואצינג), פסיכותרפיה, טיפול בתנועה
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

ברוכים הבאים לאתרי,

 

שמי אור בגים, מייסדת שיטת נפש חיה-לומוד נתיב השלמות הפנימית, מובילה ומנחה עבודת עומק פנימית בכל שאלות החיים. אני חיה ונושמת את עולם התנועה, הגוף, ריפוי פנימי ושחרור רגשי בסיפוק רב מזה שלושים שנה.

החזון שלי הוא לעזור לאנשים רבים  להשתחרר מכאב פנימי ולהתחבר שלמותם הפנימית ולחיות מתוך ביטחון עצמי, שמחה ורוגע.

 

אני תומכת ומלווה אנשים במסעם להשתחררות פיזית ורגשית ממה שמעכב אותם ומונע מהם לחוש שלמים, חיוניים וחופשיים, לחוש טוב עם עצמם ועם חייהם, לחיות בשלום עם עצמם.

התחלתי את דרכי המקצועית כרקדנית, כוריאוגרפית ומורה לתנועה ומחול. בעקבות מעבר חיים משמעותי שלווה בטלטלה רגשית נחשפתי לכוחם המרפא של תנועה, דמיון ומטפורות מעולם החי. על בשרי הבנתי שתנועה ותודעה, גוף ונפש אחד הם, וזהו הכוח שהניע אותי להתפתח כחוקרת בתחום שפת הגוף וכמטפלת רגשית רב-חושית. כיוצרת וחוקרת המתמחה בתחום הגוף והנפש בשלושים השנים האחרונות, למדתי וחקרתי לעומק את הקשר שבין שפת הגוף לדפוסי מחשבה והתנהגות .עבדתי עם אלפי אנשים באופן פרטני ובקבוצות וכתוצאה מכך פיתחתי את שיטת "נפש חיה", כלי רב-חושי לשחרור רגשי, לריפוי עצמי וליצירת חיים המתואמים עם האמת הפנימית של כל אחד ואחת מאיתנו.

כמטפלת הוליסטית, אני מאמינה בהקשבה לגוף ובתקשורת עם הגוף. גופנו יודע את הנתיב לריפוי, הוא הצומת המאחד את הרובד הפיזי, המנטאלי, הרגשי והרוחני. השינוי הפנימי שקורה בעקבות העבודה עם הגוף הוא מהיר ואפקטיבי. אני מתמלאת בשמחה והתרגשות לראות את השינויים הפנימיים החלים באדם שעבר תהליך גם בשפת הגוף. כשהדימוי העצמי מתחזק וחוסן פנימי מתעצם ומתייצב הדבר משתקף בנינוחות והביטחון אותו הוא האדם מקרין על סביבתו. שינוי זה הוא עבורי התגלמות ההצלחה בעבודתי.

את לימודי ההוראה סיימתי בסמינר הקיבוצים. באמסטרדם, שם חייתי עשרים שנה, צברתי ניסיון רב בעבודה עם קבוצות אוכלוסייה מרקע תרבותי וגילאים שונים. עבדתי עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים הסובלים מהפרעות שונות ושיתפתי פעולה עם אנשי מקצוע מתחומי הרפואה הקונבנציונלית והרפואה המשלימה, בפרויקטים שהובלתי לקחו חלק מוסדות רפואיים, בתי ספר, מתנסים,עיריות, בתי אבות ומרכזים לריפואה משלימה.

 באמסטרדם למדתי טיפול רגשי עם התמחות במגע ובתנועה באקדמיית הולוס ואני מחזיקה בתעודת מטפלת בכירה.

 

אני מעבירה שיעורי תנועה בשיטת "נפש חיה", סדנאות וקורסים לקהל הרחב ולאנשי מקצוע בתחום החינוך, הטיפול והאימון. ספרי "נפש חיה" - המפתחות לשחרור פנימי, וערכת קלפי נפש חיה - בעלי חיים כהשתקפות הכוח האישי יצאו לאור בינואר 2015.

בקליניקה שלי במודיעין אני עובדת עם ילדים, מתבגרים, חיילים, מבוגרים ואנשים בגיל השלישי.

אני מעניקה שלושה סוגי טיפול עיקריים:

טיפול רגשי רב -חושי המשלב שיחה, תרגילי מודעות גופנית, תנועה ומדיטציות המותאמות אישית למטופל, וקלפי אימון של "נפש חיה". טיפול זה מיועד לילדים ומתבגרים המתמודדים עם חוסר איזון רגשי, חרדות, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, בעיות חברתיות, קשב וריכוז ופחדים שונים.

טיפול רגשי דינאמי למבוגרים המתווה תהליך מובנה ומשמעותי לשחרור כאב פנימי ומאפשר עבודת עומק על נושאי התפתחות אישית מהותיים וסלילת הדרך ליצירת מציאות התואמת את האמת הפנימית. טיפול זה מיועד לנשים וגברים. 

טיפולי מגע ותהודה המשלבים טכניקות עיסוי שונות, ריפוי בקול ובתוף.  טיפול מגע ותהודה הוא ריפוי תדרים משולב. מיועד למטפלים ואנשי מקצוע העובדים עם אחרים. הטיפול הייחודי הזה מטהר, משחרר, מזכך וממרק את השדה האנרגטי ומעלה את התדר.  

מאמרים

ריפוי רגשי רב - חושי, איך זה עובד? תאור מקרה

העיקרון הראשון שלפיו אני עובדת בשיטת נפש חיה הוא האמונה ותפישת החיים לפיה בכל מצב יש פוטנציאל לחוש שלמות פנימית, ושהתחושה הזו נחווית בגוף ובחושים.
להמשך קריאה >

איתותי הגוף

איתותי הגוף הנם שפת הנפש, הם מספרים לנו סיפור ומכוונים אותנו לפעולה מתקנת. שפת הגוף משקפת את תודעתנו. כיווץ והתרחבות הם השפה הבסיסית של החיים.
להמשך קריאה >
אירועים
נס ציונה - רחובות
מפגש חוויתי מעצים המיועד לכל אישה המבקשת להתחבר לכוחה האישי ולחוש בבית בגופה, החושיה, בהוויתה. נעבוד בדרך המובילה בנתיב השלמות הפנימית.
מודיעין והסביבה
סדנת קלפים רב - חושית בשיטת נפש חיה במפגש נעבור תהליכים המתמקדים בשאלות החיים שלכן כשהבנת המסרים מהגוף ואיתותיו יובילו אתכן לבהירות וללקיחת החלטות בלב שלם.
נס ציונה - רחובות
את מוזמנת למסע של צמיחה אישית בקורס מבוא בן שלושה מפגשים, בשיטת "נפש חיה". מטרת המבוא לחשוף אותך באופן אישי ומעמיק לגופך ותודעת האמת שבו.
נס ציונה - רחובות
מפגש חוויתי מעצים המיועד לכל אישה המבקשת להתחבר לכוחה האישי ולחוש בבית בגופה, החושיה, בהוויתה. נעבוד בדרך המובילה בנתיב השלמות הפנימית.
ראשון לציון והסביבה
קורס עומק לגילוי עצמי ופיתוח קשר עם חכמת הגוף והנשמה
יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.