שינוי תודעתי ושיווק למטפלים - יוצרים מציאות

חיפוש מאמריםשינוי תודעתי ושיווק למטפלים

רונית שכטר

אם גם החלטתם שהיעוד שלכם בחיים הוא להיות מטפלים, אתם בטח מכירים את הבעיה שקיימת כמעט אצל כל אחד מאיתנו.

כמטפלים, המטרה היחידה שלנו היא לעזור.

להפוך את העולם למקום טוב יותר, לתת לאנשים אפשרות לשפר את החיים שלהם- פיזית, רגשית, זה לא משנה.

אנחנו רואים בעצמנו צינור. צינור שמוביל את השפע המדהים שקיים בעולם, אל המודעות של האנשים סביבנו.

אז על איזו בעיה אני מדברת? כי עד כאן הכל נשמע מעולה!

אני מדברת על הצורך שלנו להתעסק בכספים, בשיווק ובכל הדברים האלו שכל כך כל כך קשים לנו.

חכו רגע! אני ממש לא הולכת להציע לכם להצטרף לתוכנית שיווק למטפלים או משהו מהסוג הזה.

אני רוצה לספר לכם על התהליך האישי שאני עברתי כמטפלת.

הייתי בדיוק במקום הזה, של חוסר מסוגלות להתמודד עם כל עניין הכסף. האמונה שלי הייתה שאני לא אמורה להרוויח, ובאמת לא הרווחתי!

הקמתי עסק, ולא הצלחתי להחזיק אותו. למדתי עוד ועוד שיטות ודרכי טיפול אבל המטופלים פשוט לא הגיעו. לא ידעתי איך להתמודד עם זה עד שפגשתי את התטא הילינג.

אם קראתם קצת עלי, אתם יודעים שהפכתי את התטא לדרך החיים שלי.

אחד הדברים הראשונים שעשיתי היה לטפל באמונה הזו שלא מגיע לי כסף.

היום יש לי עסק פעיל, עם לקוחות קבועים, תנועה ואפילו רווחים, ואני לא מתביישת לומר את זה ולא פוחדת יותר מהרעיון הזה שאני יכולה להתפרנס ולחיות מהיכולת שלי לעזור לאנשים.

אז למה אני מספרת לכם את כל זה?

כי ללמוד לשווק ולמכור ולחשב זה טוב ויפה.

אבל אם האמונה הבסיסית שלנו תקועה במקום בו אנחנו לא אמורים להרוויח, שום דבר לא יוכל לשנות את המציאות הזו.

אז אם אתם כבר בתחום הטיפול, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות בשביל עצמכם הוא להכיר את שיטת התטא הילינג. שיטה שעושה דבר מאוד פשוט- משחררת אמונות ישנות ומחליפה און בחדשות, נכונות ומתאימות יותר עבורכם.

איך זה עובד?

מדיטציה פשוטה מחברת אותנו לתדר התטא- שהוא אחד מ5 תדרים שקיימים במוח שלנו ובשגרה אנחנו מסוגלים להגיע אליו רק בזמן חלימה, בהיה, או בדקה הזו לפני שאנחנו נרדמים.

התדר הזה הוא החיבור הישיר להארדיסק שלנו- לתת המודע, שכפי שכולנו יודעים, הוא זה שבעצם מנהל אותנו כל הזמן, גם כשאנחנו מנסים להתכחש לזה.

ויאנה סטייבל, מפתחת שיטת התטא הילינג, אומרת שהתדר הזה מחבר אותנו לאנרגיה מסויימת, תקראו לה הבורא, תקראו לה היקום או בכל שם אחר שיתאים לכם, אנרגיה שנמצאת סביבנו ובתוכנו כל הזמן. ובמקום הזה אנחנו יכולים לשאול שאלות ולקבל הכוונה.

בזמן התהליך אנחנו מתחקרים את המטופל דרך שאלות וגם את הגוף עצמו דרך מגע בשרירים שנקרא מבדק שריר, וכך אנחנו לומדים מהי האמונה שחוסמת אותנו.

ברגע שהצלחנו לשים עליה אצבע, אנחנו יכולים לפנות אל הבורא ולשאול איזו אמונה תתאים ביותר כדי להחליף את האמונה שאנחנו מסירים.

חלק מתהליך הריפוי בתטא הילינג הוא למידה. כי כל אמונה שיושבת אצלנו נבנתה מהצורך שלנו בהגנה מפני משהו, וכשאנחנו מבינים על מה ניסינו להגן, קל לנו יותר לשחרר ולהמשיך הלאה, ויותר מזה, מתוך האמונה הזו ללמוד דברים חדשים על עצמנו, לסגל לעצמנו התנהלויות אחרות ולהוסיף כלים חדשים שיעזרו לנו להתמודד עם דברים שעד עכשיו היו קשים לנו.

העבודה בתטא הילינג דומה מאוד לעבודה על מחשב.

כשהמחשב שלנו מפתח וירוסים או מתחיל להיות איטי וחסום, אנחנו יושבים ובודקים אילו תוכנות חוסמות אותו ומסירים אותן, ואז אנחנו מוסיפים תוכנות שנועדו להגן עליו להאיץ את הפעילות שלו ולהפוך אותו ליעיל יותר עבורנו.

בגלל שהעבודה בתטא הילינג עדינה ואינדווידואלית מאוד, חשוב לעשות אותה עם מטפל מוסמך ומקצועי.

אז אם גם אתם מטפלים- בכל שיטה אחרת – וגם אתם רוצים לפרמט את המחשב שלכם ולדאוג שהוא יעזור לכם להיות מאושרים, לעסוק ביעוד שלכם וגם לפרנס את עצמכם, חפשו לכם מטפל טוב בשיטת התטא הילינג וצאו לדרך.

לאמיצים –בואו ללמוד את השיטה כולה וכך תוכלו גם לטפל בעצמכם וגם להוסיף את שיטת התטא הילינג לארגז הכלים שלכם ולתת בעזרתה עוד מענה למטופלים שלכם ולאנשים שאתם אוהבים.

אודות כותב/ת המאמר
רונית שכטר
רון לחיים
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
מורה ומטפלת בשיטת תטא הילינג באהבה גדולה
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.