מאמרים בנושא שיקום וטיפול רגשי - יוצרים מציאות

חיפוש מאמרים


מאמרים בנושא שיקום וטיפול רגשי - יוצרים מציאות
dor
להעיר את הנמר - ספר המתאר תוצאות מחקר של 25 שנים הקשורות לריפוי מטראומה
להמשך קריאה
שירה שטרנפלד
על גישת ההחלמה בכלל והצצה לקבוצת החלמה בתנועה. שילוב תנועה, מוסיקה ואביזרים לקידום קשרים חברתיים, מטרות אישיות, התמודדות עם מצבי לחץ והפחתת סימפטומים פסיכיאטרים
להמשך קריאה
re-moving
שירה שטרנפלד- תרפיסטית בתנועה, יצירה והבעה
ארז שקלר
ד"ר אליזבט קובלר-רוס עסקה רבות בכתיבה על התמודדות עם סוף החיים, הפעם אציין רק את כותרת אחד מספריה המפורסמים, הספר נקרא 'המוות חשוב לחיים', ובכותרת זו טמון עולם
להמשך קריאה
ארז שקלר
אחד מהרגשות המרכזיים המתקיימים בקרב נפגעות (ונפגעי) טראומה מינית הינו אשמה, הן בהקשרים יומיומיים והן בהקשרים רחבים יותר. איך ניגשים להחלמה של כל כך הרבה אשמה?
להמשך קריאה
ציפורה צור
פרסונולוגיה (חוכמת הפנים) ושפת הגוף היא בעצם מורכבת משתי שיטות איתן אני עובדת וגם מלמדת במשך שנים רבות. מה זה בעצם אומר?
להמשך קריאה
ציפורה צור
בואו נדבר על טיפול רייקי ועל אנרגיה מופלאה זו. כן, אני מתארת לעצמי ששמעתם את המילה הזו הרבה, במיוחד בשנים האחרונות בהן היא נכנסה יותר ויותר למודעות.
להמשך קריאה
ציפורה צור
כולם בטוחים שהם יודעים בדיוק מה זו רפלקסולוגיה. אז אני שואלת אתכם: מה זה רפלקסולוגיה? יודעים? בטוחים שאתם יודעים?? כן, אני מתארת לעצמי ששמעתם את המילה הזו הרבה,
להמשך קריאה
אור בגים
איתותי הגוף הנם שפת הנפש, הם מספרים לנו סיפור ומכוונים אותנו לפעולה מתקנת. שפת הגוף משקפת את תודעתנו. כיווץ והתרחבות הם השפה הבסיסית של החיים.
להמשך קריאה
גולש/ת בלוג אישי
כדי להרכיב פאזל בצורה מושלמת, צריך את כל החלקים שלו! כאשר אנו מנסים ומעקשים להרכיז פאזל, בצורה מושלמת, מבלי כל החלקים, נוצרים קשיים תודעתיים, שמקשים עלינו ליצור את מציאות חיינו.
להמשך קריאה
אור בגים
העיקרון הראשון שלפיו אני עובדת בשיטת נפש חיה הוא האמונה ותפישת החיים לפיה בכל מצב יש פוטנציאל לחוש שלמות פנימית, ושהתחושה הזו נחווית בגוף ובחושים.
להמשך קריאה
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.