מועדון החמש בבוקר - ספרים בנושא יצירת מציאות

חיפוש מאמריםמועדון החמש בבוקר - ספרים בנושא יצירת מציאות

גולש/ת בלוג אישי

מועדון החמש בבוקר – ספרים בנושא יצירת מציאות

הדעות חלוקות בנוגע להנאה מהקריאה שמציע ספר זה. אומנם מדובר בספר עיון ולמידה, ומכשכזה הוא, אין לצפות ממנו להנאה שמציע רומן פרוזה המלא במתח, עומק דמויות ועניין.
אך גם להנאה המצופה מקריאת ספר עניין – נשמעות דעות החל מספר גרוע עד להנאה של ממש.
אם יש משהו שלגביו אין כל דעות חלוקות – כי למעשה מדובר בעובדות – הוא שהספר עושה את העבודה, כלומר, איכשהו, מסיבה כלשהי, גם אם לא ממש תהנו מקריאת הספר, תמצאו את עצמכם קמים בחמש בבוקר ביתר קלות, מנהלים את הבוקר שלכם באפקטיביות מירבית, מספיקים משימות רבות יותר לאורך היום, מגיעים לתחילת היום מוכנים יותר, רגועים ושלווים יותר.

נראה כאילו הסופר הידוע, רובין שארמה – מחברר רבי מכר כגון הנזיר שמכר את הפרארי שלו, מצליח להעביר את הקורא מסע תודעתי לשינוי הרגל הקימה בבוקר.
בספר – הוא פורס בפני הקורא ידע חשוב בכל הנוגע לתהליך שינוי הרגלים, המלצה לשגרת ולוח זמני בוקר מסודרת וקבועה, מלמד ומספר על דפוס הלב, דפוס המחשבה, דפוס ההתנהגות. בספר תמצאו נוסחאות שנשמעות גדולות כמו שיטת ה 20/20/20, שיטת ה 90/10 ועוד.
בסופו של דבר מדובר בהמלצות מועילות לשיפור איכות החיים.

הידע מתחילתו ועד סופו מועבר דרך סיפור מסגרת על זוג אוהבים, שנפגשים באמצע החיים, כל אחד בנקודת משבר בחייו, ומשם, דרך עצותיו הרבות של השניים, חווים שינוי הרגלים שמוביל אותם למציאות רצויה יותר תוך הדגשה (לעיתים הדגשה יתרה) של ההרגל החשוב ביותר – הקימה בחמש בבוקר.

מומלץ לכל מי שמחפש כלי נוסף, הרגל נוסף ליצירת שינוי לטובה בחייו.

המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.