מה מפריע לך להיכנס להריון

חיפוש מאמריםמה מפריע לך להיכנס להריון

הודיה בכור

היום כל אישה שרוצה להיכנס להריון ולא מצליחה יכולה ללכת למרכז הפוריות, לעבור בדיקות וטיפולים ללא תלות בתוצאות של הבדיקות. האם אישה בריאה זקוקה לטיפולי פוריות בשביל להרות? האם יש דרך יותר מהירה וקלה – לקלוט הריון מאשר טיפולי פוריות?

המאמר שלי בא כדי לשנות את התפישה הקיימת בעולם של מטופלות פוריות.

הרי היום ברור לכל אישה שאם היא לא מצליחה להרות באופן טבעי – סימן שיש בעיה. ואם יש בעיה – צריך להיבדק. ואם תוצאות של הבדיקות יצאו תקינות, אז יש אכזבה כלשהי כי לא ברור למה את לא מצליחה להרות, וגם לא ברור מי נגד מי במלחמה על הילד.

90% מהנשים שהן פונות אלי לעזרה – הן בריאות לגמרי ולא מצליחות לקלוט הריון. וכל אחת מהן עברה טיפולי פוריות שלא צלחו.

חלקן עושות טיפול אחרי טיפול כי רופא אומר שיש להן סיכויים גבוהים להרות.

אישה שכבר פנתה לטיפולי פוריות – שתעשה טיפול אחד. אם זה מצליח – זה מצליח. ואם לא - סימן שהבעיה היא לא שם. אלברט איינשטיין אמר ש"אי-שפיות – זה לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות". אז כן, הטיפול הבא יכול להצליח רק במידה ואת עוברת שינוי עד אז.

כבר מזמן הוכיחו שאנחנו לא רק גוף. אם את לא מצליחה לקלוט הריון – זה כי יש דברים שהם נסתרים מעינייך ונמצאים בתת-מודע שלך והם אלה שחוסמים הריון.

עבור כל חוויה שעברת בחיים נרשמו בתת-מודע שלך רגשות, אמונות והחלטות, מאפיינים חושיים (מה ראית, מה שמעת, תחושה בגוף).

אם פעם בעקבות משהו שקרה הגעת להחלטה לא מודעת 'אני כישלון', את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'אני כישלון' ולכן כל פעם שמשהו לא יסתדר לך – את תתני תוקף להחלטה השגויה הזו (לא מצאת חניה – כישלון, לא קיבלת פרס – כישלון, איחרת – כישלון, לא מצליחה להרות – כישלון).

אם פעם בעקבות משהו שקרה התחלת להרגיש באופן לא מודע תסכול, את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'תסכול' ולכן כל פעם שמשהו לא יסתדר לך – את תתני תוקף לרגש הזה (ציון נמוך במבחן – תסכול, מתנה לא כמו שרצית – תסכול, אמרו לך משהו אחד וציפית למשהו אחר – תסכול, וסת – תסכול, רצית להיות כבר אימא ואת עדיין לא בהריון – תסכול).

אם פעם בעקבות משהו שחשבת שזה גדול מדי עבורך התחלת לחוות באופן לא מודע תחושת חנק בגרון, את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'חנק בגרון' ולכן כל פעם שמשהו יראה לך 'גדול מדי' – את תתני תוקף לתחושה הזו (כל פעם שיש וסת – חנק בגרון).

אז בפעם הבאה שאת מקבלת וסת או בדיקת הריון שלילית תשאלי את עצמך: מה את חושבת על עצמך? מה את מרגישה? ואיזו תחושה קיימת בגוף שלך?

עכשיו נראה: את מנסה להיכנס להריון, כמה חודשים, עם כל חודש שעובר את מחזקת את ההחלטות, הרגשות והתחושות שנובעות מתת-מודע. כשאת פונה לטיפולי פוריות – כל כולך רוטטת את הדברים השליליים האלה. אז מה לדעתך תהיה התוצאה של טיפול פוריות כזה? הדרך הקשה והמייגעת – זה לנסות להיכנס להריון בטיפולי הפוריות למרות ההשפעות של תת-מודע. והדרך הקלה והמהירה לקלוט הריון – זה לשחרר את ההשפעות השליליות מתת-מודע ולאפשר לגופך לקלוט הריון.

את יכולה לשאול אותי – איך זה שיש נשים שמצליחות להיכנס להריון בעזרת טיפולי הפוריות? ואני אענה לך שאת לא יכולה לדעת מה אישה עוברת תוך כדי. תפישה שלך את עצמך יכולה להשתנות בשנייה. יכול להיות היא שמע משהו או חוותה משהו ובעקבות כך – היא שינתה את דעתה על עצמה – והיא הצליחה להרות. אפשרות שניה – שאישה לא עשתה שום טיפול רגשי ועדיין נכנסה להריון. זאת גם אפשרות. התוצאה של האפשרות השנייה – שתחושות שלא משחררים אותם – לא נעלמים אלא צצים במקומות אחרים – כמו במהלך ההיריון או מול ילדים או במקום עבודה או במצב בריאותי.

רק בדרך אגב אני אגיד – שמחלות שכבר קיימות אצלך – הם רק תוצאה של מצבים רגשיים לא פתורים.

לסיכום אגיד שמה שמפריע לך להיכנס להריון – אלה לא יכולות של הגוף שלך, אלא השפעות של תת-מודע על אותם יכולות.

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
מטפלת NLP - בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
מטפלת NLP - הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות. מציעה טיפול מרחוק בסקייפ/טלפון
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.