למה זה טוב שתהיה אצלך בעיית פוריות - יוצרים מציאות

חיפוש מאמריםלמה זה טוב שתהיה אצלך בעיית פוריות

הודיה בכור

אם אשאל נשים המתמודדות על קושי להיקלט להריון – האם זה טוב שיש אצלך בעיית הפוריות יענו לי ש'לא'.

כל אחת מהן תגיד משהו כמו 'הרי אני כל כך מנסה להרות, אז לא טוב לי שיש לי בעיה'. כל מה שאני אגיד במאמר הזה – לא בא כדי לפגוע אלא כדי להראות נקודת מבט אחרת.

אין כאן צודק או לא צודק וכל אחת מאתנו תוכל לבחור את הדרך הנוחה לה. חשוב לי להראות לך שלא הכל או שחור או לבן...יש גם גוונים של אפור באמצע. המשך המאמר מיד לאחר סרטון הוידאו המכיל את תוכן המאמר.

אם אשאל נשים המתמודדות על קושי להיקלט להריון – האם זה טוב שיש אצלך בעיית הפוריות יענו לי ש'לא'. כל אחת מהן תגיד משהו כמו 'הרי אני כל כך מנסה להרות, אז לא טוב לי שיש לי בעיה'.

כל מה שאני אגיד במאמר הזה – לא בא כדי לפגוע אלא כדי להראות נקודת מבט אחרת. אין כאן צודק או לא צודק וכל אחת מאתנו תוכל לבחור את הדרך הנוחה לה. חשוב לי להראות לך שלא הכל או שחור או לבן...יש גם גוונים של אפור באמצע.

אני רוצה להסביר שתת-מודע לא עושה שום דבר לרעתנו. כל מה שקורה במציאות שלך או שלי – לטובתנו. לפעמים ה'טובה' הזאת היא לטווח ארוך שזה טוב ולפעמים לטווח קצר וזה פחות טוב.

אם יש לך בעיית פוריות – אני יודעת להגיד שיש מקום כלשהו שהבעיה הזאת תורמת לו.

אני רוצה להציג בפניך את הסיבות העיקריות לשמור על הבעיה כמו שלך (לקחתי מתוך עבודה עם נשים אחרות ומניסיון אישי):

  1. לקבל תשומת לב. ראיתי הרבה נשים שמרגישות בודדות בכל התהליך. הן חושבות בתת-מודע שאם ימשיכו להיות עם בעיה אז פתאום 'הוא ישים לב אלי... יחבק אותי... יגיד דברי חיזוק' או להיפך אישה בעצמה יכולה לדרוש תשומת לב לפי רצונה כי יש לה 'בעיה ייחודית'.
  2. פחד להיכשל. אלו בדרך כלל נשים שיש להם בעיה פיזית או בעיה גנטית. יש להם תחושה שיש להן רק אפשרות של טיפולי פוריות. ואם זאת האפשרות היחידה אז הפחד להיכשל - הוא יותר חזק.
  3. לא נעים ליהנות מהחיים. זה קורה לנשים שחוו אובדן בחיים - ולא הצליחו להשלים איתו. וגם אם אישה נראית מתפקדת, עמוק בפנים היא חיה עם סרט של האובדן, ובתחושה בתת-מודע שאם היא תסתדר בחיים - זה לא יעשה טוב לאחר
  4. רצון להוכיח למישהו משהו. אלו נשים שחוו קשיים עם ההורים וכל החיים מובלים מהרצון 'להוכיח ל...' שאני מצליחה\ טובה\ שווה, בעיקר לנסות להוכיח להורים שהם לא צודקים – ולא משנה מה הם טוענים.

מהו הפתרון?

  1. בראש ובראשונה – להיות מודעת לרווחים שלך מבעיית הפוריות
  2. לחשוב איך את יכולה להשיג את אותם הרווחים – בלי הבעיה. לדוגמה, מה תעשי כדי לענות על הצורך שלך בתשומת לב – בלי שתהיה אצלך בעיית פוריות, זה אומר ממקום חיובי.
  3. לשחרר או אותם דברים שמגבילים אותך – צורך בתשובת לב, השלמה עם האבל האובדן, שחרור פחדים.

לסיכום, זה אומנם לא טוב שיש לך בעיית פוריות אבל זה לטובתך, גם אם זה רק לטווח ארוך. בשביל להשתחרר מבעיית הפוריות ולצאת ממנה יש צורך ב-3 צעדים המפורטים בגוף המאמר.

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
מטפלת NLP - בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
מטפלת NLP - הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות. מציעה טיפול מרחוק בסקייפ/טלפון
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.