כלי מעשי שיעזור לסדר את הביוץ - יוצרים מציאות

חיפוש מאמריםכלי מעשי שיעזור לסדר את הביוץ

הודיה בכור

היום אני אסביר לך גישה טבעית איך לפתור בעיות של הביוץ.

ניתן לצפות בוידאו המופיע כאן מטה ובמקביל לקרא את המשך המאמר המופיע בהמשך עמוד זה.

 

אני מזכירה לך שבגישה שלי, כל התופעות במציאות שלך הן השפעות של תת-מודע שלך. כנסי כדי ליישם כלי פשוט שיעזור לך להיכנס להריון.

את לא אחראית (ובטח שלא אשמה) על איך הוא רושם כל דבר יחד עם זאת אם יש בעיה – ביכולתך להשפיע על רישומים אלו.

איך תת-מודע רושם חוויות?

לפי שלושה מאפיינים:

  1. רגשות – שחוויה מסוימת יוצרת אצלך
  2. חוויה חושית – לפי חושים עיקריים כמו ראיה, שמיעה, תחושה
  3. מחשבות, אמונות, החלטות – שאת חושבת במהלך או אחרי החוויה

היום אני אסביר לך על הפן החושי.

האם את מכירה תופעה שכאשר את נזכרת באוכל של אימא – את מתחילה אולי לדמיין את הקולות ולהריח את הריח של האוכל, אפילו אם באותו רגע את נמצאת במקום אחר לגמרי? האם את מכירה תופעה שאם אני אומרת לך מילה 'רכבת' את יכולה לראות בדמיונך את הרכבת, אנשים שנדחפים אליה ולשמוע קולות?

כך כל חוויה, היא נרשמת אצלנו במוח לפי ראיה, שמיעה, תחושה, באופן לא מודע בכלל.

ועכשיו לעניינו של הביוץ.

יש נשים שמתקשות להיכנס להריון ועסוקות במחשבה שלהן סביב הביוץ. המחזוריות שלך קשורה לרגש שלילי כלשהו. אולי את דואגת מאורך הוסת או מאורך של מחזור או כמה ימים פוריים יש לך ומתי. יש נשים שפונות אלי ושואלות האם יש לי עצה איך לקצר את ימי הוסת.

שתביני, המחשבה הקצרה 'אולי הייתי נכנסת להריון אם וסת הייתה יותר קצרה' יכולה להפוך לאובססיה מסביב למחזוריות הטבעית. ואובססיביות גורמת לתהליך הבסיסי להסתבך. וגם אם תקיימי יחסי מין בימים הפוריים, לא בטוח שתצליחי להרות.

הרי המטרה נשכחה. אישה שמנסה לקצר ימי הוסת או להאריך ימי המחזור באובססיביות – אחרי זמן מה שוכחת מה הייתה המטרה שלה. המטרה שלך – להיכנס להריון ולא משהו אחר.

את צריכה לקבל על עצמך אמונה פשוטה 'לא משנה מהו אורך הוסת או המחזור – לגופי יש את כל היכולת בשביל להרות'. כך תוכלי לשחרר את עצמך מחישובים מיותרים ותסכולים.

רוב הנשים יתקשו להשתחרר מהחישובים ולכן כאן נכנס לתמונה כלי פשוט שבעזרתו תוכלי לשנות את הגישה הרגשית שלך כלפי המחזוריות.

את צריכה לחשוב על מקרה כלשהו בחיים שלך (שלא קשור לביוץ) שבו הרגשת רוגע או שלווה, או שהייתה לך הרגשה ש'לא משנה מה יהיה – יהיה טוב'. אל תדאגי, אם את לא זוכרת תתני לעצמך זמן, ואני בטוחה שמקרה כזה יעלה בדמיונך. לאחר מכן, אני מזמינה אותך לראות את הסרטון שבעזרתו תדעי להרגיש רוגע ושלווה כלפי מחזוריות בגופך. השימוש בכלי הזה לא מבטיח שווסת שלך תתקצר או שימי המחזור יתארכו, אבל הוא מביא לך רוגע ושלווה וכאשר את רגועה גופך יכול להפעיל את מערכת הרבייה באופן תקין – כך שתוכלי להיכנס להריון.

לסיכום, הנטייה האנושית שכשמשהו לא כשורה – צריכה להיות סיבה לכך. ואם החלטת שהסיבה לחוסר הריון – במחזוריות של הגוף – תוכלי להשתמש בכלי הפשוט בשביל לעזור לגופך להירגע ולהיכנס להריון. 

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
מטפלת NLP - בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
מטפלת NLP - הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות. מציעה טיפול מרחוק בסקייפ/טלפון
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.