האם את מרגישה באסה שאת עדיין לא בהריון - יוצרים מציאות

חיפוש מאמריםהאם את מרגישה באסה שאת עדיין לא בהריון

הודיה בכור

90% מהנשים מאלה שפונות אליי על שאלתי איך הן מרגישות עם זה שהן לא מצליחות להרות עונות במילה אחת "באסה". אז אם גם את מרגישה כך אני מזמינה אותך לקרוא את המאמר הזה כדי לברר לעצמך איך את יכולה להפסיק להרגיש תחושת הבאסה.

אם תסתכלי על כל החיים שלך ולא רק על בעיית הפוריות, תוכלי לגלות שתחושת הבאסה מלווה אותך גם במצבים אחרים. זה יכול להיות "באסה שפספסתי את האוטובוס" או "באסה שלא דיברו אליי יפה". לא משנה מהי הסיבה מה שחשוב לדעת שהתחושה הזאת היא תחושה אוטומטית.

לכל אחת יש דפוסי התנהגות אוטומטיים. זה אותם דפוסים שפיתחנו מילדות. אותם דפוסים שהם עזרו לנו כשהיינו ילדים אבל מפריעים לנו בחיים הבוגרים.

זה אומר שכנראה פיתחת בילדות שלך דפוס שכשאת לא מקבלת משהו שרצית את מרגישה מבואסת ומאוכזבת.

אז תחשבי רגע על הניסיון שלך לקלוט הריון ותבררי לעצמך מה בדיוק מבאס אותך. האם זה הגיל שלך, או מספר שנים שבהן את מנסה להיכנס להריון או הרגשה של פספוס מזה שיכולת לתת אהבה למישהו והוא עדיין לא קיים או אולי מעצם העובדה ש"את לא מצליחה". וכשזה מבאס אותך איך את מגיבה או איך את מתנהגת בעקבות התחושה הזאת? האם את דורשת יותר תשומת לב, האם את דורשת יותר אהבה או שאת פשוט מסתגרת בתוך עצמך ומרגישה שלא מגיע לך שיאהבו אותך או שאת לא שווה אם את לא בהריון?

בעצם יש פה מעגל סגור. וסת מוביל לתחושת באסה והיא מובילה לכך שההיריון לא נקלט וזה מוביל לכך שמגיעה עוד פעם וסת. הדבר היחיד שביכולתך להשפיע עליו זה התחושות הפנימיות שלך.

מה שמעצים את התחושה השלילית שלך אלו גם המחשבות שמלוות אותה. כשאת מתבאסת מה את חושבת על עצמך, על בעלך, על הגוף שלך? מעצם העובדה שאת מתבאסת, אני מבינה, שיש שם גם מחשבות שליליות כמו "אני מספיק שווה בלי ההיריון", "ברור שמתבאסים אם לא מצליחים להרות", "אם בעלי היה ... , אז כבר הייתי יולדת", "אולי הגוף שלי חלש מדי בשביל להחזיק הריון".

אז מה את כן רוצה להרגיש כשאת מקבלת וסת או כשאת הולכת לטיפול פוריות הבא? אולי יהיה יותר נעים לך לנסות לקלוט הריון דווקא מתוך שמחה, בטחון ותחושה שאת משוחררת? תדמייני לך איך היית מתנהגת או איך היית מגיבה אם היית מקבלת וסת ובתוך תוכך היית מרגישה תחושת שחרור. כי בסך הכל וסת מסמל את היכולת שלך להרות ויש לך הזדמנות לקלוט הריון.

מה לדעתך התחושה היותר נכונה עבורך בשביל לקלוט הריון. האם את מעדיפה לעשות את זה מתוך תחושת הבאסה או מתוך תחושת שחרור, ביטחון ושמחה? האם היית רוצה לתת אמון בעצמך, בבעלך, בגופך?

האמון ותחושות של שמחה, בטחון ושחרור יבואו ברגע שתשחררי את תחושת הבאסה שלך. בגלל שזה נשמע כל כך קל, הרבה נוטות לחשוב שזה לא אמין או הזוי. הרבה שואלות אותי "זה באמת עובד?". האם באמת מישהי הצליחה להיכנס להיריון בעקבות התהליך שלך.

וחוץ מלהגיד כן, אני רוצה לשאול אותך שאם קיום יחסי המין עם בעלך בימים הפוריים לא עזר לך וטיפולי הפוריות לא צלחו, האם לא היית רוצה לנסות דרך אחרת, שהיא גם טבעית גם תביא אותך להיריון וגם תחזיר אותך לתחושות של שמחה, ביטחון ושחרור? 

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
מטפלת NLP - בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
מטפלת NLP - הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות. מציעה טיפול מרחוק בסקייפ/טלפון
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.