מאמרים לצמיחה והשראה - יוצרים מציאות

חיפוש מאמרים


מאמרים לצמיחה והשראה - יוצרים מציאות
חמוטל מנשה
על הבשלות לזוגיות והתהליכים שבדרך לשם "אני בשל/ה לזוגיות!" כמה אנחנו שומעים את הקביעה הזו; בקליניקה, בתוכניות טלוויזיה למציאת אהבה, בפייסבוק.. ובכל זאת..
להמשך קריאה
חמוטל מאיר
חמוטל מאיר - לצעוד ביחד את הדרך
שמרית דרור
הרעיון הבא יכול לשמש כמערך שיעור מקסים למורות, לשיעור חינוך שמטרתו לעורר אצל התלמידים רצון ללמידה, אחריות, שאפתנות וחריצות.
להמשך קריאה
שמרית דרור
אימון והעצמה לנוער
dor
להעיר את הנמר - ספר המתאר תוצאות מחקר של 25 שנים הקשורות לריפוי מטראומה
להמשך קריאה
שירה שטרנפלד
מגיפת הקורונה מפגישה עם הרבה אי ודאות ומעוררת לא מעט חרדה. במאמר נבין מהי חרדה ואילו כלים יש בידינו בכדי להתמודד עימה ועם והמציאות החדשה עבורנו כיום.
להמשך קריאה
re-moving
שירה שטרנפלד- תרפיסטית בתנועה, יצירה והבעה
dor
שחרור רגשות שליליים- הרצאה מרתקת נוספת של ג'ו דיספנזה - חוקר מוח ידוע בארה"ב החוקר את מבנה המוח ויכולת שחרור רגשות שליליים
להמשך קריאה
dor
בוב פרוקטור הינו מומחה עולמי לשינוי תודעה ושבירת תקרות זכוכית. בקישור זה תוכלו לקרא עליו ולצפות בתכנית ההרצאות שלו Tou Were Born Rich.
להמשך קריאה
dor
קיימות שתי רמות של יצירת מציאות, אחר פשוטה ושטחית עם תוצאות קצרות טוו וזמניות והשנייה היא זו שממנה צומחים כמו לכולם חדש עד כי העולם הקודם כמעט ולא היה קיים לפני כן.
להמשך קריאה
dor
מה הקשר בין כוס קפה חם או קר לביטחון העצמי שלנו?
להמשך קריאה
גולש/ת בלוג אישי
הביולוגיה של האמונה - ספר מרתק זה מתאר באופן ביולוגי כיצד המחשבות שלנו בונות את מציאות חיינו. באתר המלצות לספרים נוספים בנושא יצירת מציאות
להמשך קריאה
גולש/ת בלוג אישי
בעקבות קריאת הספר מועדון החמש בבוקר - השייך לקטגוריית הספרים בנושא יצירת מציאות - תמצאו את עצמכם קמים בחמש בבוקר ביתר קלות, מנהלים את הבוקר שלכם באפקטיביות מירבית, מספיקים משימות
להמשך קריאה
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.