אימון אישי לחיים להעצמה, צמיחה אישית, התמודדות עם אתגרים ויצירת מציאות!

אינדקס מטפלים/ות - סינון לפי סוג התמחות מקצועית

התמחותאימון אישי לחיים - מאמנים מוסמכים מומלצים

yaniv tanami
"דע את עצמך" - לכל הידע, הטכניקות ושיטות הטיפול קיים מכנה משותף, אתם מכירים אותו,אתם מרגישים אותו, אפגוש אתכם שם. פגישות אישיות באשדוד, טיפול מרחוק בסקייפ ובטלפון לתושבים משאר אזורי הארץ והעולם
אביגיל גליבטר
מאמנת מוסמכת בכירה EMCI ו- NLP , מנחת קבוצות מגשרת ויועצת ארגונית , קליניקה פרטית , טיפול פרטני וקבוצתי בשילוב קלפים טיפוליים ודמיון מודרך. קורסים,סדנאות ומי עיון.
אור בגים
מייסדת שיטת "נפש חיה" - לימוד נתיב השלמות הפנימית, מטפלת רגשית רב - חושית, מתמחה בתנועה ובמגע. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.
דגנית קורן
נטורופטית ND ומראת דרך לחיים, "מאמנת כושר" לבריאות ולצמיחה אישית ובינאישית, דרך פיתוח וחיזוק "שרירי החיים" לילדים, נוער, הורים ומשפחות. קליניקה באזור זכרון יעקב, מטפלת בפגישות אישיות בסקייפ עם תושבים מכל חלקי הארץ והעולם
דורית לוינגר
לעשות את השינוי עכשיו עם המאמנת האישית שלי...אמרה לי מתאמנת: "עכשיו יש לי מישהו לרוץ איתו..."
דניאל גרינר
מאמנת אמהות ומדריכת הורים לילדים עד גיל 6, עוזרת לאמהות לשפר את מערכות היחסים במשפחה וככה מכניסים כיף ושמחה לבית.
חמוטל מאיר
מאמנת לשיפור הדימוי הצעמי ומערכות יחסים . מובילה ומלווה אנשים ליצירת שינוי חיובי בחייהם האישיים, הזוגיים, המקצועיים ומערכות היחסים. מציעה פגישות פרונטליות באזור המרכז וכן אימון מרחוק באמצעות סקייפ/טלפון
סימה לוי אביטל
סימה לוי אביטל מאמנת נשים בכלים משלבים סטיילינג.
אימון אישי לחיים (קואצינג)

אחת השיטות המובילות היום לשחרור חסמים ולהשגת מטרות ויעדים בחיים, יצירת איזון, רוגע ושלווה וצמיחה מתוך משברים וקשיים אל עבר מציאות חיים יפה יותר  היא  אימון אישי לחיים - קואוצ'ינג.

האימון האישי על מגוון דרכיו מכוון, באופן כללי, להשתמש ביכולות ובחוזקות הקיימות בכל אחד מאיתנו כדי להשיג לעצמנו חיים טובים ואיכותיים יותר.  בעצם, המטרה היא לסגור את הרווח בין המצוי לרצוי. במסגרת האימון האישי שיכולה להיות בתור מפגש פרטני או קהתליך קבוצתי משותף, קיימים סוגים שונים של אימון אישי המכוונים למטרות ספציפיות יותר, כמו יצירת זוגיות ואינטימיות, צמיחה בקריירה קיימת, התמודדות עם זוגיות במשבר, פתרון קונפליקטים אישיים, יצירה של שפע בכסף חומרי, זמן פנוי, חברים, ניהול חיי משפחה איכותיים יותר ועוד.

מה ההבדל בין אימון אישי לטיפול פסיכולוגי?

ישנם שני הבדלים בין הטיפול לאימוןף

ההבדל הראשון הוא נקודת המוצא של המטפל. בטיפול פסיכולוגי ההנחה היא שהמטופל הגיע כי יש לו בעיה בגללה הוא צריך טיפול.

באימון אישי  לחיים ההנחה היא שאין למתאמן שום בעיה, יש לו רק דבר אחד- אמונה מוטעית שקיימת בעיה, ולכן הוא לא צריך טיפול בבעיה אלא אימון ושחרור של האמונה הזו כדי שהוא יוכל לראות שאין בעיה.

ההבדל השני הוא ההתנהלות במסגרת השיטה.

באימון הדרך מאוד מובנית וברורה, מתרכזת במטרות שנבחרו בתחילת התהליך ומעודדת את המתאמן לפעול, לעשות ולשנות. בטיפול הפסיכולוגי המטפל מאפשר לכל דבר לצוף ולעלות ונותן מקום להכל.

היות וכדי לעבור בהצלחה תהליך אימון אישי, חייב המתאמן להיות במצב נפשי טוב ועם יכולות התמודדות, מבצע כל מאמן אבחון בתחילת התהליך ומוודא את המצב הנפשי ואת ההסטוריה הרפואית של האדם המבקש לעבור את התהליך.

אז אימון אישי הוא בעצם סוג של יעוץ?

ממש לא. היות ותפקיד המאמן הוא לא לייעץ. הוא לא אמור להכניס לתהליך את הדיעות האישיות שלו או לתת תשובות. אלא לשקף עבור המתאמן את מה שקורה אצלו בפנים בעולמו הפנימי במסגרת המחשבות, רגשות, אמונות, השקפות עולם ו ולאפשר לו להגיע לתשובות שכבר קיימות אצלו בכוחות עצמו, לגלות את המשאבים הפנימיים כך שיוכל להעזר בהם במשך חייו.

הייעוץ היחיד שניתן בתהליך אימון אישי הוא הכוונה לכלים פרקטיים ויעילים שיכולים לסייע לכל מתאמן בתהליך אותו הוא עובר,  להקל עליו עם שינויים ודרכים חדשים בהם בחר ללכת ואותם בחר להכניס לחייו ולאפשר לו להשיג מטרות ויעדים שהציב לעצמו בצורה קלה יותר.

אז מה זה בעצם אימון אישי?

אימון אישי הוא תהליך אותו יכול לעבור כל אדם שגילה שהמציאות אותה הוא חי רחוקה מהמציאות אותה הוא היה רוצה לחיות. שהשאיפות שלו בחיים והדרך בה הוא רוצה להתנהל לא משתקפות בחיי היומיום שלו.

התהליך מתחיל בזיהוי של הנקודה בה נמצא המתאמן עכשיו. היות וכדי לבנות דרך לנקודת היעד חייבים להכיר את נקודת המוצא. לאחר שהיא ברורה, אפשר להמשיך הלאה, לבדוק את הצרכים והרצונות האמיתיים של המתאמן ולהציב לו מטרות ויעדים אליהם הוא מסוגל להגיע. אחרי שנקודה א' – נקודת המוצא וגם נקודה ב'-נקודת היעד- ברורות. זה הזמן לבנות את הדרך עצמה.

וכאן נמצא המאמן כדי לעזור למתאמן להתקדם בדרך הזו, לבנות לעצמו מערכת חדשה של ערכים, לשנות תפיסות מוטעות, לשחרר חסמים ואמונות מגבילות ולהצליח להגיע למצב בו הוא מממש את כל היכולות שלו, בלי שום דבר שעוצר אותו.

תהליך של אימון אישי לחיים נעשה בעיקרו בעזרת שיחות, שאלות ומשימות. והוא יכול להוליך כל מתאמן למקום טוב הרבה יותר בחיים אבל מעבר למיומנות של המטפל הוא דורש מהמתאמן מחויבות אמיתית לדרך ולהשגת התוצאות.

אימון אישי הוא לא רק השגת מטרות – אלא הוא גם יציאה מקשיים

קיימות אסכולות רבות בתחום האימון האישי, חלקן שמות יותר דגש על הצד הפעולתי, אחרות יותר על הצד הרגשי ואחרות משלבות באותה מידה בים השתיים.

בנוסף, ינשן כמה התמחויות אימון אישי נפרדות המקנות למאמנים אישיים תעודה התמחות נוספת בתחומו כגון: מאמנת בריאות – לשינוי לאורח חייים בריא מתוך הבנה של הקשר הבלתי נפרד בין גוף-נפש.

אימון רפואי – אימון המלווה חולים ובני משפחותיהם בהתמודדות עם מחלה ובתהליך השיקום מתוך מטרה לפיה החולה ינהל את המחלה ולא המחלה תנהל את חיי החולה.

אימון משולב – מטפלים רבים מתחומי הפסיכותרפיה, CBT ועוד משלבים בתהליכי הריפוי כלים מתחומי האימון להעצמת השינוי ואיכות החיים של המטופל.

Nlp – אומנם לא מדובר בשיטת אימון מובהקת אך היא בהחלט שיטה שבוחנת, כמו שכל שיטת אימון אחרת את אמונותיו של המתאמן,  הדרך בה הוא משקיף אל העולם ומגיב אליו, חוויות מהעבר שקבעו השקפות אלו ושינוי תודעתי –רגשי –עצבי לשחרור מחוויות אלו שלעיתים הינן טראומתיות בחוויית הלקוח.

אז אם גם אתם:

מאוכזבים ממה שהצלחתם להשיג עד היום ביחס להישגים עליהם חלמתם.

מרגישים שאתם לא ממצים את הפוטנציאל שלכם.

לא מרוצים ממערכות היחסים בחיים שלכם- אם זו זוגיות, חיי חברה או יחסי עבודה.

לא מבינים איפה נמצא האושר הזה שכולם מדברים עליו.

יודעים שאתם לא מתנהלים נכון ורוצים לעשות את זה אחרת.

ואם אתם בטוחים שאתם מסוגלים לגייס את הרצון ואת המחויבות לעבור תהליך של אימון אישי, בו אתם, ורק אתם, תציבו את המטרה ותעשו את הדרך, אתם מוזמנים בחור לכם את המאמן שיעזור לכם לבנות את הדרך ולצעוד בה.

תהליך של אימון אישי  לחיים הוא אקטיבי, דורש מהמתאמן רצון אמיתי לשינוי ותרגול פעולות חדשות, יציאה מאזור הנוחות, הסכמה לבחון את הישן ולראות אם הוא עדיין רלוונטי או האם העבר כבר לא רלוונטי אך הורס לנו את חוויית ההווה.

כל אחד ואחת צריכ/ה מנטור/ית –

מי שיוציא אותנו מאזור הנוחות, יראה לנו היכן אנו סוטים מהשביל בדרך שבחרנו, איפה אנו חוזרים לישן ולמוכר רק כי הוא נוח ועל אף שהוא לא נעים לנו כבר.

כמובן, שהחיבור והכימיה צריכה להיות בכזו רמה שתאפשר למתאמן בטחון מלא ללא עוררין במאמן שלו לחיים, למלווה אותו בדרך ובצעדים החדשים שיבחר.

המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.