יוצרים מציאות
שירה שטרנפלד
על גישת ההחלמה בכלל והצצה לקבוצת החלמה בתנועה. שילוב תנועה, מוסיקה ואביזרים לקידום קשרים חברתיים, מטרות אישיות, התמודדות עם מצבי לחץ והפחתת סימפטומים פסיכיאטרים
החלמה בתנועה
שירי בן ארצי
כל מי שחי עם מחלה כרונית יודע שהקשר עם הרופא הוא לא סתם קשר אלא מערכת יחסים לכל דבר ועניין. מצורפים 13 טיפים פשוטים ליצירת מערכת יחסים טובה עם הרופא/ה המטפל/ת.
13 טיפים לניהול מערכת יחסים טובה עם הרופא המטפל
Super User
NLP ודמיון מודרך הינן שתי שיטות מאוד עוצמתיות לניקוי תת-המודע מדפוסים אוטומטים שמונעים מאיתנו להיות מי שאנחנו באמת -להיות אותנטים.
NLP ודמיון מודרך - מה זה? ואיך זה יכול לקדם אותנו?
לאה דור
כולנו מתחתנים מתוך אהבה ועם תחושה שהאהבה והזוגיות הם לנצח. המטרה בטיפול זוגי היא ללמוד כיצד ניתן להיענות האחד לצרכיו של השני, לשמר ולהחיות את האהבה
אהבה - מה קורה לה בזוגיות?
מור תמיר קדר
את אוהבת את עצמך? את יודעת מה זה עבורך אהבה עצמית? מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה ואמרת לעצמך "אני אוהבת אותך!" ?
אהבה עצמית קודם כל!
yaniv tanami
"ואהבת לרעך כמוך" אין ספור שירים, סיפורים ויצירות אומנות עוסקים באהבה, במאמר זה אנסה לתאר את הבלתי יתואר, אנסה לחבר את הלב של הקוראים אל האהבה שממנה הוא עשוי.
אהבה, פחד ומה שבניהם
גולש/ת בלוג אישי
Let God & Let Go , אפשרו לאלוהים, ושחררו. ככה מתחיל אחד הפרקים החשובים של "נולדת להיות עשיר" אחת התוכניות להעצמה המפורסמות והיעילות שנוצרו על ידי אחד המנטורים האישיים והעסקיים הטובים בעולם – בוב פרוקטור.
אימון אישי להצלחה – למה זה כל כך חשוב לשחרר שליטה?
אור בגים
איתותי הגוף הנם שפת הנפש, הם מספרים לנו סיפור ומכוונים אותנו לפעולה מתקנת. שפת הגוף משקפת את תודעתנו. כיווץ והתרחבות הם השפה הבסיסית של החיים.
איתותי הגוף
גיא מסד
מחלות, כאבים ומצבים פיזיולוגיים שונים, כמו גם אנדומטריוזיס ובעיות פוריות, מרמזים על קונפליקט / משבר לא פתור ועל הרגשות הקשים והתחושות שנוצרו כתוצאה מכך.
אנדומטריוזיס ובעיות פוריות
שירה יצחק
לפני 20 שנה עמדתי מתחת לחופה בבית הכנסת הגדול ומסביבי 650 איש. הסתובבתי מסביב לחתן שלי עוד סיבוב ועוד סיבוב...
את לא חייבת להתגרש, כדי להתעורר לזוגיות אוהבת
גולש/ת בלוג אישי
כיצד מתמודדים עם ביטחון עצמי נמון ודימוי עצמי שלילי אצל ילדים, נוער ומבוגרים ומהם דרכי הטיפול?
ביטחון עצמי - הבמאי של חיינו - חלק 1
גולש/ת בלוג אישי
כיצד מתמודדים עם ביטחון עצמי נמוך ודימוי עצמי שלילי אצל ילדים, נוער ומבוגרים ומהם דרכי הטיפול?
ביטחון עצמי - הבמאי של חיינו - חלק 2
dor
מהם התסמינים לבעיות קשב וריכוז ומתי תדע שזה זמן לגשת ולבדוק את העניין אצל מומחים לאבחון בעיית קשב
בעיות קשב וריכוז - תסמינים ל ADHD
dor
על החשיבות של בריאות המוח וההשפעה שיש לקשרים העצביים במוחינו נאמר נכתב הרבה. התגלית החדשה, היא שישנו מוח נוסף בגופינו, המוח השני, וגם בריאות מוח זה חשובה לנו
בריאות המוח: מוח שני התגלה בגוף האדם
מור תמיר קדר
והפעם גיל המעבר....בנימה נשית אך לא רק לנשים! 50 + וכל הפלוסים! גיל המעבר חובק בתוכו שינויים רבים- פזיולוגיים, נפשיים, פסיכולוגיים, רגשיים, שינוי באורח החיים,
גיל המעבר וזוגיות
איריס קאפח
רגשות הם כלי חשוב להבנה את עולמנו, הם מהווים קיצור דרך לתובנות שלנו ממה שאנו חווים ,אך לעתים, יש לנו הרגשה שמצפן הרגשות שלנו התקלקל ...
געגועים
ארז שקלר
שיח עם הילד שהיינו, הילד שמתקיים בנו ונוכח בחיינו עד היום. "הילד הפנימי" יכול ללמד אותנו המון על מי שאנחנו ברבדים העמוקים ביותר שלנו.
דיאלוג עם הילד הפנימי
אפרת ליבנה יוסקוביץ
דיכאון בא לידי ביטוי ברמות שונות מקל ועד חמור, ותסמיניו משפיעים על מערך החשיבה, הרגש וההתנהגות של האדם כמו גם על מצבו הפיזי. מהו דיכאון וכיצד מטפלים בו?
דיכאון
הודיה בכר
90% מהנשים מאלה שפונות אליי על שאלתי איך הן מרגישות עם זה שהן לא מצליחות להרות עונות במילה אחת "באסה". אז אם גם את מרגישה כך אני מזמינה אותך לקרוא את המאמר הזה
האם את מרגישה באסה שאת עדיין לא בהריון
ארז שקלר
מהי הדרך להגשמה עצמית? כיצד הגשמה עצמית נקשרת ליצירתיות? למרחב של אי-ידיעה? מהן הפעולות שביכולתנו לעשות אל עבר ההגשמה הטובה והגבוהה ביותר של העצמי?
הגשמה עצמית
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.