תקנון לרשומים/ות באינדקס אנשי/נשות מקצוע - יוצרים מציאות

לתקנון לגולשים/ות באתר יש ללחוץ כאן > >

 

תקנון- הצטרפות לפרויקט יוצרים מציאות – מנוי שנתי

*הערה: תקנון זה נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לגברים ולנשים כאחד.
בכל מקום בו מצויין הביטוי "נשות מקצוע" הכוונה הינה למטפלים/ת, מאמנים/ת, יועצים/ת.


1. פעילות האתר


1.1 פרויקט יוצרים מציאות היו פורטל להתפתחות אישית ועסקית המציע תכנים לצמיחה ויצירת שינוי בכל תחומי החיים. המשמעות של מנוי בפרויקט לנשות המקצוע הינה הופעה באינדקס העסקים של האתר, כולל כרטיס אינדקס מורחב באינדקס שבפורטל שיכלול את האפשרויות הבאות: לשונית אודות, פרסום/העלאת מאמרים ופוסטים (בלוג), העלאת המלצות וסיפורי הצלחה, תעודות,פרסום גלריית תמונות, גלריית סרטוני וידאו (בהעלאה דרך קוד גוגל) ולוח אירועים/סדנאות/קורסים – כל אלו כלולים במסגרת המנוי השנתי. בנוסף, יתכן ויתאפשרו רכיבי שיווק שונים בתוספת תשלום כגון חנות לרכישה אונליין, כמפורט בסוף תקנון זה.
1.2 יובהר כי כל עמודי כרטיס האינדקס/מיני האתר מהווים חלק מהפורטל של מפעילת האתר, ויכללו, בין היתר, מנוע חיפוש, תפריט עליון, הפניה למאמרים אחרונים, הפניה ליצירת לוח חזון ולוח הצלחה יומי, שטחי פרסומות ושטחי תוכן ופרסום נוספים הקשורים לפורטל ולא ספציפית למיני האתר, הכל לפי שיקול דעתה של מפעילת האתר.
1.3 כל אשת מקצוע הרשומה כמנויה בפרויקט במסלול מנוי ראשי רשאית לבחור לפרסם את עצמה ו/או את עסקיה בארבע (4) תתי-קטגוריות ושני (2) תתי-אזורים או בשתי (2) תתי-קטגוריות וארבעה (4) תתי-אזורים לכל היותר. הגבלת נשות המקצוע הינה ל 8 עבור כל קטגוריה "סוג בעיה" מסויימת בתוך אזור בארץ. אם לדוג מבקר בפורטל/אינדקס מחפש פתרון להתמודדות עם חרדות והוא גר בתל אביב, אז יופיעו לכל היותר 8 מטפלים ומטפלות בתוך קטגוריה "התמודדות עם חרדות" באזור תל אביב. כך לגבי כל שילוב של קטגוריה ואזור בנפרד
1.4 .החלוקה תהיה נפרדת לכל אזור בארץ לפי חלוקת האזורים שנקבעת על ידי מנהלי האתר.
1.5 אנו מחוייבים לעמוד בהבטחה ל - 8 אנשי נשות מקצוע לכל היותר בכל קטגורית "סוג בעיה" + אזור בארץ. יחד עם זאת, בחלק משני ובעמודים נפרדים תוצע ללקוח/ה גם אפשרות לבחירת אשת מקצוע לפי סוג התמחות מקצועית. בחלוקה לפי תחומי התמחות אין הגבלה לכמות מטפלים/ות ויתכן ויהיו יותר מ 8 אנשי/נשות מקצוע בכל סוג התמחות לכל אזור. חיפוש לפי "סוגי בעיות" > אזורים בארץ יעמוד כמובטח בכל המצוין בסעיף 1.3 כלומר הגבלה ל 8 אנשי/נשות מקצוע מתחום טיפול, אימון ויעוץ.
1.6 באתר תוצע רשימה של מטפלים/ות המספקים טיפול מרחוק בסקייפ. רשימה זו אינה מוגבלת למספר מסויים של אנשי ונשות מקצוע. אם הנך מספק/ת שירות דרך סקייפ כמובן שתכלל/י בתוצאות החיפוש בקטגוריות הנבחרות ובאזורים הנבחרים בהתאם להגבלה של 8 אנשי/נשות מקצוע לכל תת קטגוריה > אזור ובנוסף, תופיע ברשימת המטפלים המציעים שירות בסקייפ שזו כאמור רשימה בלתי מוגבלת.
1.7 במידה וגולש בצע סינון לפי קטגוריה בלבד (ללא בחירת אזור) או לפי אזור בלבד (ללא בחירת קטגוריה) אין הגבלה ל 8 אנשי/נשות מקצוע ויתכן כי יופיעו יותר מ 8 אנשי/נשות מקצוע.
1.8 למען הסר ספק, מובהר לאשת המקצוע כי וובס סיטי תהיה רשאית ושומרת לעצמה את הזכות לשנות, מעת לעת, את חלוקת האזורים ו/או הקטגוריות, על תתי-האזורים ותתי-הקטגוריות.
1.9 אשת המקצוע מצהירה כי כלל הפרטים שהוספו לכרטיס האינדקס שלה על ידה ו/או הועברו על ידה ו/או לגולשים/ות הינם נכונים ומדויקים. אשת המקצוע מבינה כי כי כי עדכון והוספה של תכנים לכרטיס עסק יעשה על ידה בלבד דרך מערכת ניהול כרטיס העסק, ובאפשרותה לשנות חלק מהפרטים בכוחות עצמה, לפי הצורך, בהתאם למערכת ניהול התוכן באתר ובהתאם לתנאי הפרסום, אולם ייתכן וחלק מן השינויים יבוצעו או יידרשו את הסכמתה של וובס סיטי לכך, לפי שיקול דעתה של וובס סיטי.
1.10 אנו לא רוצים לקחת סיכון לפגיעה באחרים, לא באתרים אחרים ולא בגולשים וגולשות בפרויקט. ועל כן, וובס סיטי שומרת לעצמה את הזכות למנוע פרסום/הצגת נתונים בעמודי האינדקס או בכל אזור אחר בפרויקט אשר, לפי שיקול דעתה הבלעדי, אינם מהימנים ו/או פוגעניים בכל צד שלישי ובכל גורם, ואשת המקצוע תהיה מנועה מכל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד וובס סיטי בעניין זה. תכנים שיש בהם סיכוי לפגיעה ברגשות אוכלוסיה מסויימת ו/או כל פגיעה ו/או השמצה יוסרו באופן מיידי ללא כל אזהרה.
1.11 זכותה הבלעדית של מנהלת הפרוייקט לבטל מנוי של מטפל/ת בפרוייקט. במקרה כזה יבוצע החזר תשלום ביחס לתקופה המנוי הנותרת. ביטול יעשה במקרים חריגים של חריגה על חוקיות הפרויקט כדוגמת העלאת תכנים מועתקים מכותבי תוכן אחרים, מעשה שהוא אסור על פי חוק ועלול לחשוף את כותבי התוכן המועתק לתביעת זכויות יוצרים.


2. תכנים באתר


2.1  אסור בתכלית האיסור לעלות לפרויקט מאמרים /או עמודי תוכן או קטעי תוכן מועתקים מאתרים אחרים גם אם מדובר בתוכן מקורי של איש/אשת המקצוע. בנוסף, חובה כי כל מאמר/פוסט/טקסט/תיאור מוצר/תיאור אירוע שהנכם/ן מעלים /ות למיני האתר בפרויקט, מקורו מכתיבה מקורית בלבד. (פרט להמלצות מלקוחות כמובן).
כל מאמר או תוכן המועתק או משוכתב ימחק מיידית ללא כל אזהרה.
מדוע? כי זה לא חוקי להעתיק תכנים של אחרים וזה חושף אתכם ואתכן לעבירות אינטרנט. זה גם לא חוקי לשכתב תכנים של אחרי. בנוסף, כי תוכן מועתק או משוכפל מאתרים אחרים פוגע משמעותית בסיכוי לקידום אורגני, גם אם התוכן המועתק הוא שלכם/ן.
2.2 שמירה על זכויות יוצרים של צדדים שלישיים: אשת המקצוע מתחייבת שלא להעלות (upload) לאתר כל מידע ו/או תוכן מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת של צד שלישי כלשהו ו/או חומר פורנוגרפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע ו/או כל פגיעה שהיא, לפי שיקול דעתה של וובס סיטי. העלתה אשת המקצוע מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייבת היא לשפות את וובס סיטי ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ"ט עו"ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותה הבלתי ראויה של אשת המקצוע, הנזכרת לעיל.
2.3 קבצי וידאו ניתן לעלות דרך קוד יוטיוב. לא תנתן העלאה של קבצים למערכת ניהול האתר או האחסון.
2.4 ניהול כרטיס האינדקס יעשה ע"י איש/אשת המקצוע דרך מערכת הניהול.
2.5 למערכת האתר נתנת הזכות להציע כרטיס עסק בפרויקט לכל כמות של מטפלים/ יועצים כל עוד היא עומדת בהתחייבות ל כל היותר ל 8 אנשי מקצוע בחלוקה המצוינת בסעיף 1.3.
2.6 וובס סיטי רשאית לשנות את תנאי השימוש לגולשים באתר מעת לעת.
2.7 אין בתכנים המועברים ו/או המועלים למיני אתר על ידי אשת המקצוע בכדי לפגוע בזכויות יוצרים ובקניין רוחני אחר, בפרטיות, בלשון הרע ו/או בהפרת כל זכות של צד שלישי. המשתמשת מתחייבת לשפות את מפעילת האתר בגין כל תביעה או דרישה שתוגש כנגד מפעילת האתר בעניין פרסום התכנים המועלים ישירות למיני אתר ע"י אשת המקצוע.
2.8 במידה ואשת המקצוע תיפנה לגולש/ים בכתב, בדואר אלקטרוני ו/או בעל פה לצורך מכירת מוצרים ו/או שירותים, לרבות בקשר עם שליחת עלון פרסומי (newsletter) הקשורים באשת המקצוע ו/או בעסקיה של אשת המקצוע, מתחייבת אשת המקצוע לפעול בהתאם להוראות הדין, לא באמצעות האתר ועל אחריותה בלבד.

3 התמורה


בגין השימוש באתר ו/או במיני אתר של וובס סיטי על ידי אשת המקצוע, תשלם אשת המקצוע לוובס סיטי את התמורה המפורטת בהצעת המחיר המצורפת בסוף תקנון זה ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו.


4. תקופת ההסכם

4.1 וובס סיטי תהא רשאית להביא את ההסכם לסיומו המוקדם, בכל אחד מן המקרים הבאים: (i) אשת המקצוע הפרה את ההסכם ולא תיקנה הפרה זו תוך חמישה (5) ימים ממועד שליחת הודעה על ידי וובס סיטי; (ii)הכרזה על אשת המקצוע כחדלת פירעון (בהליכי פירוק ו/או כינוס ו/או הסדר נושים בפיקוח בית המשפט) ו/או פושטת רגל ו/או כל כניסה שלה למצב דברים בו קיים חשש כי היא אינה מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה על פי הסכם זה; או (iii) מכל סיבה שהיא, ובכל עת, לפי שיקול דעתה של וובס סיטי, ללא נימוק ו/או הודעה מוקדמת. – במקרה זה יבוצע החזר כספי חלקי ביחס לשארית תקופת המנוי. מקרים אלו רלוונטיים למצבים קיצוניים של עבודה בניגוד לחוקיות הפרויקט כגון העלאת תכנים מועתקים באופן חוזר ונשנה.
4.2 אם תבחר אשת המקצוע להפסיק את ההתקשרות בכל עת מרגע התשלום ולפני תום התקופה עבורה שילמה, לא יהיה בכך כדי לזכותה בהחזר כספי כלשהו.
4.3 תקופה המנוי תחל שבועיים לאר בצוע התשלום והצטרפות לאתר, זאת על מנת לאפשר לאשת המקצוע להקים את מיני האתר שלה בצורה מקצועית.

5. קניין רוחני

5.1 אשת המקצוע ו/או כל גורם מטעמה המבצע פעולות באתר ו/או במיני אתר, אינם רשאים לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה או הורדה (download) של איזה מבין המאמרים ובלוגים שאינם חלק מהתכנים בכרטיס האינדקס של אשת המקצוע או תכנים באזורים אחרים באתר שלא הועלו ע"י אשת המקצוע או נשלחו על ידה, בין בתקופת ההסכם ובין לאחריה, ולהשתמש בהם או באתר או בחלק מהם לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או המיני אתר ו/או את תוכנם של התכנים, כולם או חלקם למטרה כלשהי, למעט כמוסכם במסגרת הסכם זה.
5.2 וובס סיטי הינה בעלת כל הזכויות הבלעדיות באתר וכן בעלת זכויות היוצרים המלאות על עיצוב חלקי כרטיס האינדקס לרבות כל זכויות היוצרים, סימני מסחר ו/או זכויות קניין רוחני אחרות. אשת המקצוע אינה רשאית להעביר ו/או להתשתמש בתכנים העולים בחלקי הפרויקט השונים, שאינם קשורים לכרטיס האינדקס שלה, לכל גורם שלישי אחר.
5.3 מנהלי הפרויקט לא מבטיחים תנועה אורגנית בכמות כזו או אחרת לאף אחד מהאתרים. למנהלי הפרויקט הזכות והשיקול הבלעדי על הקצאת משאבים לשיווק, קידום ופרסום.
5.4 שימוש ברשימת תפוצה: התוסף מאפשר איסוף מיילים מלקוחות פוטנציאלים שיבקרו במיני אתר שלך בפרויקט. התוסף לא מאפשר שליחת מיילים דרך המערכת – ישנה אפשרות ליצוא של כל רשימת המנויים ופרטיהם לקובץ חיצוני. רשימת תפוצה הינה בעלות נוספת לעלות המנוי השנתי בהתאם לנספח הצעת המחיר.
5.5 זכותה הבלעדית של מפעילת האתר לדחות רישום של מטפל/ת או כל איש/אשת מקצוע גם ללא הסבר מפורט אודות ההחלטה.
5.6 בעל/ת מיני האתר יודע/ת כי מדובר בהצטרפות לאינדקס עסקים מורחב ומיני האתר הוא בעצם כרטיס אינדקס. מה שהופך אותו למיני אתר זה האפשרויות הרבות שהוא מציע כגון: אפשרות להוספת מאמרים ובלוג ללא הגבלה, המלצות, תמונות, תעודות, אירועים, גלריית קבצי וידאו ועוד. עדיין מיני האתר הינו חלק מתוך פורטל נרחב ויכיל בתוכו חלקים הקשורים באופן כללי לפורטל כגון מנוע חיפוש, תפריט עליון, מאמרים אחרונים, הפניה ליצירת לוח חזון, שטחי פרסומות ועוד.

6. אחריות ושיפוי


6.1 וובס סיטי לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר ו/או עקיף, תוצאתי, עונשי ו/או מיוחד שייגרם לאשת המקצוע ו/או לכל מי מטעמה ו/או לגולשים ו/או לצד שלישי כלשהו בקשר עם הסכם זה או בגינו, לרבות בגין כל תקלה ו/או שימוש ו/או שיבוש ו/או עיכוב ו/או איבוד לידים ו/או השהייה בהפעלתו של הפורטל ו/או כל פעולה אחרת, מכל סיבה שהיא, לרבות כל נזק שייגרם לאשת המקצוע ו/או למי מטעמה ו/או לצד שלישי כשלהו, לרבות בקשר עם אובדן הכנסה, רווח מנוע, אובדן תכנים וכד'. על כן, מתחייבת אשת המקצוע כי כל תוכן ו/או פרסום שיועלה על ידה לאתר ו/או למיני אתר, לפי העניין, יהיה מגובה על ידה לצורך העלאתו במקרה של אובדן כאמור.
6.2 מובהר בזאת כי מפעילת האתר לא תהיה אחראית על טעויות כלשהן בהעברת הפניות של גולשים באמצעות האתר ו/או המיני אתר אל אשת המקצוע, לרבות טעויות עקב ניתובן האוטומטי של הפניות של גולשים באמצעות האתר ו/או עיכוב בניתובן ו/או אי ניתובן ו/או טעויות שנובעות מבחירת תחום התמחות שגוי על ידי הגולש/ת עצמו /הו/או שגיאות תוכנה ו/או טעויות בפרסום פרטים או בעיות ו/או תקלות ו/או עיכובים התלויים בצדדים שלישיים אשר עליהם וובס סיטי אינה שולטת ו/או לגביהם וובס סיטי אינה אחראית כגון חברת האחסון לאתר ו/או תקלות הנובעות משימוש במערכת האתר על ידי צדדים שלישיים, כגון: חברות שיווק ופרסום הפועלות לשיווק האתר ו/או המיני אתר, וכן לרבות תקלה ו/או כשל ו/או היעדר גישה ו/או האטת קצב גלישה ברשת האינטרנט ו/או בקשר עם כל סיבה אחרת שלוובס סיטי אין כל שליטה על קרותה.
6.3 אשת המקצוע מסכימה ומודעת לכך שוובס סיטי ו/או מי ממפעילי האתר ו/או מי ממנהליהם ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעותו עובד האתר יהיה נקי מוירוסים, מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי ו/או בטאבלט ו/או מכשיר נייד ו/או בכל אמצעי אחר של אשת המקצוע אשר באמצעותו ניתן להתחבר לאתר ו/או למיני אתר או בציוד אחר של אשת המקצוע, לרבות בקשר עם הזמנת מוצרים ו/או שירותים באמצעות החנות באתר.
6.4 מפעילת האתר לא תהיה אחראית על איכות הפניות של הגולשים שיועברו מאת הגולשים, מהימנותן, אמיתותן ותוצאת הפניה שתועבר מאת הגולש/ת. בחתימתה על הסכם זה מסכימה אשת המקצוע כי מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל התקשרות או אי התקשרות חוזית בין הגולש/ת ובין אשת המקצוע ולאשת המקצוע לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד וובס סיטי בעניין. מובהר בזאת כי וובס סיטי לא תהיה אחראית לכל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה שתועלה על ידי מי מהגולש/ות כנגד אשת המקצוע או על ידי אשת המקצוע כנגד הגולש/ות בקשר עם המיני אתר ו/או מתן השירותים ו/או איכותם, לרבות בקשר עם כל נזק הקשור ו/או הנובע מהם על ידי אשת המקצוע.
6.5 וובס סיטי שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או לעדכן את אופי הפרסום באתר ואת מבנה וסדר הופעת התכנים והפרסומים לפי שיקול דעתה הבלעדי, שינוי עיצוב ומבנה פורטל ושינוי עיצוב, קוד ועימוד מיני אתרים או שינוי עיצוב ומבנה כל אזורים אחרים בפורטל כולל עמודי תוצאות חיפוש באינדקס וכל העמודים הקשורים לאינדקס.

7. שמירת פרטיות הפונים


אשת המקצוע מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטיהם/i של הפונים/ות לרבות העברתם לצדדים שלישיים ו/או לעשות בפרטיהם/ן שימוש לצורך הפצת פרטיהם/ן ללא הסכמתם/ן, פרט לצורך מענה לפניות ו/או יצירת קשר בהתאם להוראות הדין, ובכל מקרה אשת המקצוע פותרת מראש את וובס סיטי מכל אחריות בנושא זה.


8. שונות


8.1 לבירורים שונים, שירות לקוחות ואינפורמציה נוספת ניתן לוובס סיטי באמצעות הדואר האלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
8.2 במידה ומסיבות שונות תחליטוובס סיטי להפסיק את פעילות האתר, לא תהיה לאשת המקצוע כל טענה כלפי וובס סיטי לרבות טענות בדבר נזקים ו/או הפסדי השתכרות שנגרמו כתוצאה מהפסקת פעילות האתר, למעט החזר כספי בגין יתרת התקופה שנותרה עד לתום תקופת ההסכם.
8.3 במקרה של סתירה בין הוראות תקנון/הסכם שירות זה והוראות הצעת המחיר, הוראות הצעת המחיר תגברנה, ובין הוראות נוספות שניתנו בנפסח מאוחר יותר לנספח מוקדם יותר, הוראות הנספח המאוחר יותר תגברנה.
8.4 הסכם זה וקיומו על-ידי הצדדים ייקבע, יפורש ויוסדר על-פי חוקי מדינת ישראל. לבתי המשפט המוסמכים בתל-אביב, ולהם בלבד, תהא סמכות שיפוט בלעדית בכל סכסוך בקשר להסכם זה.
9. המנוי אינו כולל הופעה בלוח לימודים וקורסים למטפלים/ות, הופעה בלוח זה הינה בתוספת תשלום בהתאם לנספח עלויות המצורף בסוף תקנון זה. הופעה בלוח קורסים וסדנאות הינה ללא הגבלה של אנשי/נשות מקצוע, מכונים או בתי ספר ובתשלום נפרד כאמור.

10. מסלולים


10.1 מנוי ראשי


• הופעה בלוח קטגוריות ראשי - ניתן להכלל ב - 4 קטגוריות ושני אזורים או ההיפך, 4 אזורים ושתי קטגוריות.
• בהופעה בתוצאות חיפוש למטפלים בסקייפ בשני הלוחות – קטגוריות הן בלוח התמחויות והן בלוח קטגוריות. ההופעה בתוצאות הינה בשילוב עם הקטגוריות, התמחויות ואזורים שנבחרו – בהתאם לסינון שיבוצע ע"י הגולש/ת כולל קבלת מיני אתר בפרויקט.
• מיני אתר מלא בפרויקט.
• הופעה בלוח התמחויות - בלוח התמחויות ניתן להכלל בחמש התמחויות שונות ובערים שצוינו בלוח קטגוריות ראשי. לדוג, אם בלוח קטגוריות ראשי אשת מקצוע נכללה אזור תל אביב ורחובות, בלוח התמחויות היא תופיע גם באזורים תל אביב ורחובות.

10.2 מנוי לוח התמחויות:


• מיני אתר שלם בפרויקט
• ניתן להכלל בעד חמש התמחויות וללא הגבלה של ערים/אזורים
• מנוי זה אינו כולל הופעה בלוח קטגוריות ראשי
• בהופעה בתוצאות חיפוש למטפלים בסקייפ בלוח התמחויות מקצועיות


10.3 מנוי ראשי בסיסי:


*מתאים להתמחויות כמו יעוץ שינה או דולות שיש צורך במעט קטגוריות אך הרבה אזורים למי שגרה במרכז:
• הופעה בלוח קטגוריות ראשי - ניתן להכלל ב – קטגוריה אחת ושני אזורים. לאנשי/נשות מקצוע מאזור המרכז ניתן לבחור ארבע אזורים בתוספת תשלום סמלי.
• הופעה בתוצאות חיפוש למטפלים בסקייפ בשני הלוחות – קטגוריות הן בלוח התמחויות והן בלוח קטגוריות. ההופעה בתוצאות הינה בשילוב עם הקטגוריות, התמחויות ואזורים שנבחרו – בהתאם לסינון שיבוצע ע"י הגולש/ת.
• מיני אתר מלא בפרויקט
• הופעה בלוח התמחויות - בלוח התמחויות ניתן להכלל בחמש התמחויות שונות ובערים שצוינו בלוח קטגוריות ראשי. לדוג, אם בלוח קטגוריות ראשי אשת מקצוע נכללה אזור תל אביב ורחובות, בלוח התמחויות היא תופיע גם באזורים תל אביב ורחובות.

 

תוספות לתקנון
11. וובס סיטי רשאית לעלות/להפחית מחירים עבור השירות בעת חידוש המנוי עבור כל אחד מהמסלולי מנוי לפי שיקול דעתה הבלעדי וכן לשנות את עלות ההצטרפות בהתאם לתקופה, סוג התמחות, וכל שיקול אחר לפי שיקול דעתה הבלעדי.


12. וובס סיטי ראשאית לשנות את מסלולי הרישום האפשריים ובכלל זה תקופות המנוי.


13. וובס סיטי רשאית להציע לאשת/איש ספיציפית תעריף שונה מהמצוין באתר או התעריף הנהוג בתקופה הרלוונטית, הן אם מדובר בתעריף גבוה יותר או נמוך יותר וזה לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הסבר בעניין.


14. וובס סיטי מתחייבת לספק במסגרת המנוי את הרכיבים הבאים: אינדקס מטפלים/ות ובו אפשרות להוספת/עריכת מאמרים, אירועים (כגון קורסים, הרצאות, סדנאות), עמוד אודות, אפשרות להוספת גלריית תמונות (ותתכן אפשרות הלסופה של כמה גלריות שונות בהתאם להחלטה ושיקול דעתה של וובס סיטי), גלריית קבצי וידאו עם הגבלה לחמש קבצי וידאו לכל היותר, תעודות, והמלצות. כמו כן האתר כולל את מנוע החיפוש לפי התמחויות ומנוע חיפוש קטגוריות ראשי וכן לוח מאמרים ולוח אירועים. פרטי לאזורי אתר אלו רשאית וובס סיטי לשנות\ להסיר/ ולהוסיף כל חלק אחר בפורטל כראות עיניה לפיש יקול דעתה הבלעדי וללא כל הסבר בעניין.


15. מנוי הצטרפות לאתר בכל אחד מהמסלולים האפשריים אינו כולל תוספת של טופס יצירת קשר ורישום לרשימת תפוצה. תוספות אלו הינם בתשלום נפרד והתמחור בגיל כך מצוי בעמוד מידע לנרשמים/ות לאתר.

 

המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.