תטא הילינג - תל אביב והמרכז - ארז שקלר
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

Erez Shekler Therapy

נעים מאוד להכיר

שמי ארז, אני מטפל נפשי אלטרנטיבי, ואני דוגל בשיטת טיפול רוחנית שמטרתה היכרות מעמיקה עם עצמנו, עם סיפור חיינו ושיעורי חיינו
ארז שקלר
תטא הילינג
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

שמי ארז ואני מטפל נפשי אלטרנטיבי, בעל קליניקה בתל אביב, אני רואה את החיים כתהליך של שיעורים ולמידות מהם אנחנו מתפתחים, אני נותן משמעות רבה לסיפור החיים של כל אחד, המשפחה אליה בחר להיוולד, והאנשים עימם הוא ניהל/מנהל אינטרקציות משמעותיות בחייו, אני מאמין שמעט מאוד "סתם" מתרחש בעולם שלנו.

שיטות הטיפול האלטרנטיביות שאספתי לאורך השנים משמשות אותנו במפגשים כך שיחד אנחנו יוצרים את תהליך הריפוי הנכון  והמדויק ביותר לדרכו האישית של כל אחד בחייו, הפגישות השבועיות מקדמות צעד אחר צעד את יצירת המציאות הטובה ביותר עבורנו, זו דרך נפלאה לקבל תמיכה רגישה ומלאת תובנות בדרך להגשים את עצמנו בפוטנציאל המלא שלנו בכל תחומי החיים באשר הם (אהבה, עבודה), לתת ביטוי מלא למי שאנחנו, לחיות בשפע על כל גווניו, וליצור שמחה וחיבור למי שאנחנו במהותנו העמוקה ביותר. כמו-כן, אני מלווה קליינטים בתהליך היצירה שלהם, ואני עובד עם קליינטים/ות רבים שעברו טראומה מינית.

ארגז הכלים הטיפולי שלי כולל כאמור תטא הילינג, אך גם שיטות נוספות ביניהן- ריקול הילינג ולעתים גם רגרסיה (לחיים הנוכחיים, ולחיים קודמים- בהתאם למקרה ולרצון הקליינט).

בקצרה על כל שיטה: תטא הלינג הינה שיטת ריפוי העובדת עם תת-המודע, הנחת היסוד הינה שתת-המודע יוצר את מציאות חיינו מתוך "האמונות"/"התוכנות" המצויות בו, את אותן "תוכנות" אנו לומדים מתוך התנסויות ומסרים שקיבלנו לאורך חיינו. במהלך המפגשים אנו מזהים את "התוכנות" המגבילות והמעכבות, בוחנים אותן, מבינים אותן ובהמשך מחליפים אותם ב"תוכנות" מטיבות יותר עבורנו.
מפגשי הטיפול בתטא הילינג מתקיימים בפגישות של אחד על אחד בקליניקה בתל אביב.

 

ריקול הילינג הינה שיטת גופנפש שבבסיסה הטענה שהגוף לא עושה טעויות, כל אבחון רפואי הוא תוצאה של קונפליקט נפשי שלא הגיע לידי פיתרון, במהלך השיחות אנחנו מזהים את שורש הקונפליקט בבסיס האבחון ומאפשרים לקליינט הבעה רגשית המשחררת את החסמים ומעבירה את הגוף לשלב ריפוי (חשוב לציין כי מפגשים אלו נעשים בהינתן אבחון בלבד ואין הם מהווים תחליף לרפואה הקונבנציונלית, אלא משמשים עזר ותמיכה נפשית בטיפול הרפואי הפיזי).  

רגרסיה (לשלבים מוקדמים בחיינו או לחיים קודמים) הינה שיטת ריפוי אותה אני מציע כאשר נושא השיחה 'דורש' זאת והקליינט פתוח להתנסות זו, מדובר בשיטה שהשימוש בה לא תכוף ואינו חובה, הרגרסיה הינה מדיטציה של כמה דקות (לא היפנוזה) במהלכה הקליינט נכנס למצב רגיעה המאפשר כניסה לתקופת חיים מוקדמת או קודמת. מטרת הרגרסיה הינה לחוות "מהצד" את הסיטואציה שהתרחשה ומשפיעה על מהלך חיינו הנוכחי, לקבל פרספקטיבה גבוהה יותר להתרחשות ולשלוח לשם ריפוי. מניסיוני, מדובר בחוויה שבכוחה להביא לשחרור והקלה משמעותיים.

כמה מילים על הדרך שלי בעולם הטיפול:

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודים ה"קונבנציונאליים" למדתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות  (דו חוגי של פסיכולוגיה וסוציולוגיה) במכללה האקדמית ת"א-יפו ותואר שני במגדר בפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב. המשיכה שלי לפסיכולוגיה נבעה מהרצון להבין טוב יותר את מורכבות נפש האדם, אך במהלך לימודי התואר גיליתי כי רוב התיאוריות והתכנים לא ממש תואמים את העידן הנוכחי. תחושתי הייתה שאנו מתקיימים היום בעולם בו התיאוריות הפסיכולוגיות לא צולחות במשימה להסביר בצורה הטובה ביותר את נבכי הנפש בחיי האדם. בנקודה הזו היה עליי לבחור האם להמשיך בדרך הסלולה והידועה של עולם הפסיכולוגיה המוכר או לתור אחר דרך חדשה משלי, דרך לא סלולה של טיפול "אלטרנטיבי", הלב בחר באופציה השנייה ואני הלכתי אחריו. שם התחיל מסע חקירה אחר השיטות החדשות לטיפול, לאורך השנים אספתי מכל שיטה שלמדתי את עקרונות הטיפול שהרגישו לי מתאימים ונכונים וכך נוצר ארגז כלים של כמה שיטות נפלאות, ביניהן- תטא הילינג, ריקול הילינג, הו'אופונופונו ובמקרים ספציפיים גם רגרסיה ושיחזור גלגולים (כשהדבר נדרש והמטופל מולי חפץ בכך).

  מפגשי הטיפול הינם מפגשי שיחות של אחד על אחד בקליניקה הפרטית שלי בתל-אביב, במהלכן, באמצעות תתטא הילינג אנו נכנסים לתוך סיפור חייו של המטופל ומבינים ביחד טוב יותר את מציאות חייו הנוכחית. לאורך המפגשים אנו בודקים מהן האמונות (המודעות והלא-מודעות) המכווינות את מציאות חייו, אילו אמונות מטיבות עימו ואילו אמונות מגבילות וחוסמות אותו מלממש את רצונותיו ויעדיו בכל תחומי החיים וכך ניתן לייצר (מבפנים החוצה) מציאות חיים טובה יותר.

אז מה בעצם "אלטרנטיבי" פה? הנחות היסוד של המפגשים בקליניקה נשענות על תפיסת העולם הרוחנית, למשל- פעמים כה רבות ישנה סיבה לכך שאנו פוגשים אנשים מסוימים בחיינו, יש לנו מה ללמוד מתוך האינטראקציה עימם. האנשים שאנו פוגשים וחוויות החיים שלנו הם בהתאמה לשיעורים שעלינו ללמוד בחיינו, אלו שיעורים על עצמנו, על מי שאנחנו ועל המהות שלנו. בדומה לכך, הנחת יסוד נוספת הינה שאנו יוצרים את מציאות חיינו (במודע ובאופן לא-מודע) על-כן כל המתרחש בחיינו הוא תוצר פנימי, בהקשר זה יש לנו כח אדיר לשנות את מציאות חיינו, אנו עושים שינוי פנימי ועדים לשינויים בעולם החיצוני.

העבודה המשותפת בקליניקה  היא תנועה בין העבר להווה-עתיד. מתוך מתן כבוד לעבר, למידה ממנו והבעה רגשית מלאה של מה שהיה,  ניתן לשחרר את העבר ולהפנות את האנרגיה שלנו להווה-עתיד. מתוך ההנחה של שיטת התטא הילינג כי אנחנו יוצרים את כל חיינו, ברגע שניקח על כך אחריות מלאה נוכל להתחיל את הדרך לריפוי.

ה"אני מאמין" שלי כמטפל הוא קודם-כל ההבנה כי ריפוי אפשרי, שינוי אפשרי ויש לכל אחד ואחת מאתנו את היכולת לעשות זאת בעזרת ההדרכה הנכונה ופעולות בעולם. האמת הטיפולית שלי היא שילוב בין הרוח לחומר, בין הנפשי לפרקטי. האיזון העדין בין השניים הוא הדרך ליצור שינויים בצורה הטובה ביותר. מחד, טיפול נפשי מעמיק, ומאידך, בזמן הנכון- פעולה בעולם. הפעולה היא המשלים הטוב ביותר לתובנות הנפש, באנו לפה גם לברוא, ואנו בוראים דרך פעולות. אני רואה בעמדה הטיפולית הזו חלק מהאיכות שלי כמטפל, היכולת לשלב את העולם הרוחני עם העולם הגשמי, את האמת הרוחנית עם חוקי העולם בו אנו חיים. כאמור, את דרכי כאמור התחלתי מהלימודים "הקונבנציונאליים", זה היה המסלול המתבקש למי שכמוני גדל במשפחה שמסבירה את העולם דרך "מדע", זה החינוך שקיבלתי בבית ובבית-הספר. זה הרקע ממנו אני בא, והיום אני מברך על כך, רק בזכות זה התאפשר לי למצוא את 'דרך המלך' בין נקודת המבט הרוחנית על קיומנו לבין קרקע המציאות. בשילוב בין השניים נמצאת אמת הגדולה מסך חלקיה.

המטופלים המגיעים אליי לקליניקה מגיעים עם התמודדויות חיים מגוונות, אך המשותף לכולם הינו הרצון לשינוי, קול פנימי הקורא להם לצאת למסע הזה של התבוננות פנימה, קול שאומר שאפשר אחרת, ואני מברך על כך שיש לי הכבוד ללוות כל אחד מהם בדרך זו, לתת להם את הפרספקטיבות, הכלים וההדרכה לצעידה לעבר חיים טובים יותר, אוהבים יותר ומלאים יותר.

קליינטים רבים מגיעים אליי לגעת בהקשרים הנוגעים להגשמה, מימוש עצמי ויצירתיות, מאידך, מגיעים רבים לתהליך ריפוי לחוויות הנוגעות לטראומה מינית, ואחרים מעלים נושאים הנוגעים לקשרים זוגיים, ערך עצמי, זהות ומיניות, יצירת שפע בחיים וגם מטופלים עם אבחונים רפואיים (שמגיעים לדבר על הקונפליקטים הנפשיים הנוגעים לבעיה הפיזית, מתוך הנחה שגופנפש אחד הם). קליינטים פונים אליי מסיבות מגוונות, ולמרות החלוקה המוצגת, פעמים רבות מצאתי שהנושאים העולים בשיחות מתערבבים זה בזה, נקשרים אחד לשני באופן ייחודי לכל אדם ולכל סיפור חיים. לכולנו שיעורי חיים שבאנו ללמוד מתוכם, וארועים שפצעו את הנפש עימם יש להתמודד.

מרגישים שזה הזמן להתמודד עם פצעי העבר וההווה ולצמוח מתוכם? לקחת אחריות על חייכם ולהחזיר לעצמכם את עצמכם? שזה הזמן שלכם לתת מקום לכאב, להתמודד ולשחרר את כל מה שצריך מהעבר ולצעוד קדימה לחיים טובים יותר אשר כל אחד ואחת מכם ראויים לחיות? להבין טוב יותר את עולמכם ומערכות היחסים בחייכם? רוצים להיות בשמחת חיים, לאהוב את עצמכם ולהגשים? צרו עימי קשר בהודעה או בטלפון ונצא ביחד לדרך חדשה ונפלאה באמצעות תטא הילינג! אני מטפל ומלווה תהליכים למטופלים מתל אביב וכל איזור המרכז.

 מפגש היכרות יינתן באהבה במחיר מיוחד למגיעים דרך האתר...

מחכה לכם אצלי בקליניקה ...! 

שלכם,

ארז.

 0545384797

***צילום תמונת cover ירדן מרקוס-קליין***

***צילום תמונת פרופיל איל פריד***

גלריות וסרטונים

בואו להכיר מחדש את עצמכםן ועולמכםן

מזמין אתכםן למרחב טיפולי נעים ומעמיק אצלי בקליניקה...! ***צילום: ירדן מרקוס-קליין***
מאמרים

דיאלוג עם הילד הפנימי

שיח עם הילד שהיינו, הילד שמתקיים בנו ונוכח בחיינו עד היום. "הילד הפנימי" יכול ללמד אותנו המון על מי שאנחנו ברבדים העמוקים ביותר שלנו.
להמשך קריאה >

מאמר 11 - מהו שפע?

מהו שפע? אילו סוגי שפע קיימים? מהו "החוק הרוחני" אודות שפע? כיצד שפע בא לידי ביטוי בחיי היומיום? וכיצד להכניס יותר שפע לחיינו?
להמשך קריאה >

מאיפה מתחילים לדבר על טראומה מינית?

למרות השינויים החלים, טראומה מינית נותרה טאבו, נושא שאינו מקבל מרחב ראוי. חוויה זו אשר הנפש חוותה כקיצונית משליכה באופן משמעותי על הקשרי חיים רבים ומגוונים.
להמשך קריאה >

זוגיות מתחילה מבפנים

מהי החוכמה הטמונה באמרה השגורה "זוגיות מתחילה מפבנים"? כיצד קשרים רומנטיים הם "שיקוף" של עצמנו ומערכת האמונות שלנו?
להמשך קריאה >

פירוש חלומות

איך להתייחס לחלומות? איזה "סיפור" בא החלום לספר לנו? מדוע זה חשוב להתייחס לחלומות? ומה ניתן ללמוד על עצמנו מתוך פירוש החלום?
להמשך קריאה >

מאמר 13 - הגשמה עצמית

מהי הדרך להגשמה עצמית? כיצד הגשמה עצמית נקשרת ליצירתיות? למרחב של אי-ידיעה? מהן הפעולות שביכולתנו לעשות אל עבר ההגשמה הטובה והגבוהה ביותר של העצמי?
להמשך קריאה >

תחושת האשמה בקרב נפגעי טראומה מינית

אחד מהרגשות המרכזיים המתקיימים בקרב נפגעות (ונפגעי) טראומה מינית הינו אשמה, הן בהקשרים יומיומיים והן בהקשרים רחבים יותר. איך ניגשים להחלמה של כל כך הרבה אשמה?
להמשך קריאה >

מה יש במוות שכה חשוב לחיים?

ד"ר אליזבט קובלר-רוס עסקה רבות בכתיבה על התמודדות עם סוף החיים, הפעם אציין רק את כותרת אחד מספריה המפורסמים, הספר נקרא 'המוות חשוב לחיים', ובכותרת זו טמון עולם
להמשך קריאה >

מאמר 14 - מהי עבודה עצמית במיטבה?

מהם הקשרים בין התפתחות והגשמה למנוחה? מה קורה בימים בהם אנו מרגישים מותשים? האם ניתן ללמוד שם משהו על הדרך הטובה ביותר עבורנו לעבודה עצמית?
להמשך קריאה >
אירועים
תל אביב
בשני הקרוב (7.8.17) תתחיל סדנת ערב קצרה בת שלושה מפגשים בנושא "חוויות עם העולם הבא", בכל מפגש יינתן יתקיים דיון פתוח בנושא חוויות חיים אישיות מעבר לגשמי.

המלצות

 • זו הזדמנות נהדרת ונוספת לומר לך תודה תודה תודה! 31-08-2016
  לארז הגעתי לפני כשנה בתקופה מאוד מורכבת בחיי ,הרגשתי לא ממוקדת ומוצפת רגשית .ארז הוא מטפל מדהים- קשוב , מכיל ומסור. שנה אחרי אני מרגישה שהטיפול צייד אותי בכלים להתמודד עם אתגרי החיים, כלים שיצרו ויוצרים בתוכי חוסן רגשי ונפשי- השתחררתי מדפוסי חשיבה ואמונות רבות, מעכבות ומגבילות, ובמקביל התרחבו בתוכי... המשך קריאה
  ס (37)
 • המלצה מכל הלב! 31-08-2016
  ארז היקר מלווה אותי קרוב לשנה וחצי של טיפולים מעצימים, מלמדים ומקדמים, אצל ארז יש תחושה של בית בו מותר להרגיש את כל מנעד הרגשות והכל בסדר! ארז הינו מטפל נטול שיפוטיות ומאוד אובייקטיבי, המרחב הטיפולי עימו גורם לתחושת ביטחון, נעם ורוגע. תודה רבה על הליווי עד כה, ועל המשכו הפעיל.... המשך קריאה
  ט (31)
 • המלצה חמה! 31-08-2016
  מטפל אמיץ ורגיש! מסע טיפולי הסוחף לזיכרונות, חוויות ואמונות המשפיעות ומעצבות את חיי. מודה ומעריכה רגישות, דיוק ואמת!
  נ (37)
 • ממליצה לעוד אנשים ללכת לארז שיעזור להם! 31-08-2016
  לארז הגעתי עם שאלות ודברים שלא היו מובנים לי, כבר בפגישה הראשונה יצאתי עם הבנה אחת שהסתדרה לי בראש, ובהמשך המפגשים עוד דברים התחילו להסתדר... גם חלומות חוזרים שלא הבנתי פוענחו ע"י ארז ולא חזרו יותר. סיימתי את הטיפול אצל ארז כשכל השאלות נענו וכל אי ההבנות שהיו לי נפתרו, גם רגשות שהיו צפים לי ולא היו... המשך קריאה
  ש (41)
 • ממליצה בחפץ לב לכל מי שמעוניין לחיות את חייו בשלמות תוך בחירה מודעת! 22-09-2016
  הגעתי לארז כאשר נקלעתי לאחת מצומתי הדרכים החשובות בחיי, ארז בדרכו הנעימה והמקבלת, עזר לי לדייק את הרצונות העמוקים ביותר שלי ולהבין מי אני באמת. מכל פגישה יצאתי בתחושה של יותר ויותר חיבור לעצמי והבנת סיפור החיים שלי, כאילו כל חיי הם אסופה של חלקים מהעבר הרחוק והקרוב וגם מההווה, שבזכות ארז הגיעו לכדי... המשך קריאה
  ר (27)
 • Best possible advice and guidance 22-09-2016
  I was at the midpoint of my career and knew that it was a matter of time before I would need to make a change. At the same time I had some family relationship issues to deal with. Erez has a unique gift of pinpoint clairvoyance which I’m still in awe about what he is able to see. This gift, is c... המשך קריאה
  מ (45)
 • ממליצה באהבה גדולה! 15-12-2016
  מדובר בעילוי, ארז מטפל בעל יכולות הבנה והכלה נדירות, עמוקות ומדויקות. ארז עזר לי להתמודד עם טראומה שחוויתי בילדות לאחר שנים של הדחקה. מתוך המקום הזה גיליתי את עצמי ואת האמת שלי מחדש. התחלתי לחיות את חיי בחיבור למה שאני רוצה באמת! הפסקתי לחיות מתוך פחדים וריצוי. בגדול הבנתי שהעולם יכול להיות טוב אליי... המשך קריאה
  ע, 30
 • לא ציפיתי למטפל כמו ארז! 15-12-2016
  סוף סוף לא הייתי צריכה להסביר את עצמי עד שכבר מסתיימת הפגישה, עד שכבר נמאס לי. עברתי בין טיפולים פסיכולוגיים, פסיכיאטרים ואלטרנטיביים במשך תשע שנים, אבל אף פעם לא הצלחתי להתמיד עד שהגעתי לארז. עכשיו אני בטיפול שעובד לי, שמתאים לי בדיוק- שילוב של עולמי הרגשי עם הרוחני. כשאמרו לי שארז "מטפל רוחני"... המשך קריאה
  ק, 23.

תעודות והסמכות

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.