צמיחה כלכלית ותודעת שפע | הזכות להיות עשיר - יוצרים מציאות

ספרים

צמיחה כלכלית ותודעת שפע | הזכות להיות עשיר

ספרים מומלצים - צמיחה כלכלית, ניהול תקציבי וכלכלה

צמיחה כלכלית היא תוצאה של תודעת שפע. אך איך הופכים זאת מקלישאה של רוח העידן החדש לכלי יישומי ליצירת מציאות, צמיחה וכלכלה חדשה?

"הזכות להיות עשיר" זהו ספר שיאפשר לכם לשנות את תודעתכם לתודעת שפע, לפיו,  יצירת עושר, זה מדע, חוקים ברורים שיש ליישמם על מנת ליצור עושר חומרי בחיינו. כך ניסח זאת מחבר הספר:
 "ישנו מדע להתעשרות, שהוא מדע מדויק כמו אלגברה ומתמתיקה. ישנם חוקים מסוימים השולטים בתהליך רכישת העושר".


אין אפשרות לחיות ברווחה כלכלית לאורך זמן, מבלי לחוש תחושת שפע, תחושה ערך עצמי שמגיע לי, שאני ראוי/ה  לטוב ביותר בכל התחומים בחיים, וכן, גם מבחינה חומרית.ושפע חומרי הוא הכרחי להצלחה והגשמה כלכלית, אישית וזוגית: "עם כל מה שאפשר לומר בשבחו של העוני האמת היא שאי אפשר לחיות חיים מלאים או מלאי הצלחה אלא אם אתה עשיר, אין אדם יכול לצמוח למלא  היכולת האפשרית שלו בכישרון או בנפש אלמלא יהיה לו כסף רב . כדי "לחשוף" את הנפש וכדי לפתח כישרון הוא זקוק לדברים רבים בם ישתמש, ולא יהיו לו כל הדברים הללו אלא אם יש בידו כסף לרכוש אותם"

העיקרון המנחה בספר הוא ישנו כוח אנרגתי ממנו בנוי היקום, וכוח זה הינו כוח אינטלגנטי וכוח חושב שממגנט אליו את הטבוע בו.

מה הכוונה? לטענת המחבר, המחשבות שאנו חושבים פשוט מוטבעים אל תוך החומר האינטלגנטי ממנו קיים היקום כולו, ואינטלגנציה זו תיצור את מה שהוטבע בתוכה.

זהו ספר דק, קצר, ממוקד ויעיל, שמבהיר שכל אחד ואחת מאיתנו יכול ויכולה להתעשר.

זהו ספר שונה. לא תקראו כאן ולו פעם אחת את המושג חשיבה חיובית. לא יבקשו מכם או מכן לחשוב חיובי, לחשוב חכם. בעיקר יבקשו מכם ומכן לחשוב מדויק ויעיל.
אך מה הכוונה לחשוב מדויק ויעיל? ומה זה החומר הזה ממנו קיים היקום? ואיך הוא, החומר הזה, קשור למצב הכלכלי בחשבון הבנק שלכם?

"כאשר אתה מטביע את משאלותיך בחומר החושב, זכור שיש לעשות זאת בהצהרה ברורה. אתה חייב לדעת מה אתה רוצה ועליך להיות מדויק לחלוטין....אולם, אין די בכך שתראה את התמונה בבהירות\ שאם כן הרי אתה בבחינת חולם וספק אם תהיה לך היכולת להגשימה. מאחורי תמונתך הברורה חייבת לעמוד אמונה יציבה שאינה נתנת לערעור, שהדבר כבר שלך – שהוא קיים, ושעליך רק לקחת בעלות עליו"

ניתן עוד ללמוד המון בספר על יעילות בעבודה, התמודדות עם חובות, יצירת מציאות גם למי שנמצא במצב כלכלי קשה ביותר: "אל תשכח, אף לא לרגע, שהחומר החושב נמצא בכל דבר, מתקשר עם כל דבר, ומסוגל להשפיע על כל דבר...
החומר החכם שהוא הכל, וחי בכל דבר, חי בתוכך. זהו חומר החי במודע, ולכן יש לו את הרצון הטבעי והפנימי, המאפיין כל חוכמה חיה, ליותר חיים.על כל דבר חי לשאוף כל הזמן להעצמת חייו מכיוון שהחיים כהווייתם מעצימים את עצמם".

העוצמה וההשפעה שלספר הזה יכולה להיות על חייך אינה יכולה להיות מועברת דרך מספר שורות סיכום פשוטות. זהו ספר חובה לכל איש ואישה השואפים להבין את חוקי השפע, ליישמם וליצור צמיחה כלכלית רחבה ומתמדת.

זהו ספר שונה וייחודי, תמצות של חוקי העושר, ספר פשוט, ברור עם כלים תודעתיים יישומיים לשינוי כלכלי לכל אחת ואחד מאיתנו.

חזרה לרשימת הספרים המלאה

עוד ספרים

ספר אימון מעשי ליצירת הרגל של חשיבה חיובית, הכולל שלוש אסטרטגיות אימון שונות. זה לא עוד אוסף  קלישאות ומנטרות, אלא…
האיש שחשב שאשתו היא כובע אוסף סיפורי טיפולים של הנוירולוג אוליבר סאקס. בספר מתאר הסופר/מטפל 24 מקרים טיפול שונים השופכים…
כעסים ורגשות שליליים המודחקים משלבי החיים השונים עלולים ליצור כאבים ומחלות כרוניות כגון עייפות כרונית, גידולים ממאירים ובעיות פיזיות אחרות.…
בספרו "דרך האהבה" מלמד דון מיגל על יצירת  אהבה עצמית בתוכנו,שלמות וקבלה. מסביר איך בכוחה הטבעי  היא  תיצור בחיינו שפע,…
צמיחה כלכלית היא תוצאה של תודעת שפע. אך איך הופכים זאת מקלישאה של רוח העידן החדש לכלי יישומי ליצירת מציאות,…
כוחו של הרגע הזה – מדריך רוחני להארה זהו סיפורו של אדם הסבל שנים רבות מדיכאון עמוק עם מחשבות אובדניות…
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.