פסיכותרפיסט, מטפל CBT - יגאל שרון – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

יגאל שרון מטפל CBT

עקבו אחרי
פייסבוק
גוגל פלוס
יגאל שרון
פסיכותרפיה
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

נעים מאוד להכיר

אני עובד עם בני נוער וצעירים שתקועים מסיבות שונות (פחדים, חרדות , יאוש , אובדן של האמון בעצמך). הטיפול שלי הוא אישי וקצר. עזרתי לרבים עד כה.אני פסיכוטרפיסט קוגניטיבי התנהגותי CBT בעל תואר שני MSc (מוסמך) .אני מטפל, חוקר (דוקטורנט), ומרצה בתחום ה -CBT.

אודותי

שמי יגאל שרון, מטפל cbt מוסמך, מלמד ומסמיך מטפלים לטיפול ב cbt. אני  קודם כל אדם אחר כך מטפל.  בחדר אצלי עובדים על מטרות של המטופל בלבד. הטיפול הוא קצר מועד ויעיל. אנחנו קובעים מטרה מוגדרת ופועלים ביחד להשיג אותה. הגישה שלי היא מאד פרקטית כאן ועכשיו. הכלים שאני משתמש בהם לטיפול הם מהדור השלישי המתקדם ביותר של ה CBT. אני מטפל מוסמך (ומדריך מטפלים) בגישת ה TEAM שפותחה באוניסריסטת סטנפורד היוקרתית על ידי פרופסור דוויד ברנס מגדולי חוקרי ומטפלי ה CBT שחיים היום. הכלים שלי עוסקים במחשבות, בהתנהגות וברגש. המטרה שלי היא באמצעות אמתפיה וכלים מוטבצינים לעזור למטופל לשנות את את הפרשנויות שלו, לחזור ושלוט במחשבות שלו, לשנות את ההתנהגות שלו על מנת שהרגש שלו יתאזן והוא פשוט ירגיש טוב. אנחנו עוסקים במוטיבציה, בזכות הבחירה, בקבלה עצמית ובעיקר ברצון לשינוי על מנת להיות מאוזנים. אנחנו חוזרים להאמין שאנחנו מסוגלים להתמודד , שאנחנו באמת שווים שאפשר ליפול ולקום.

השינוי בסופו של דבר הוא באמנונת ובהרגלים אנשים מקבלים את החיים שלנו בחזרה ויוצאים מ"צינוק" המחשבות לחופש של האושר. אני לא שוכח לצייד את המטופל בכלים טובים לתקשורת יעילה מול האחר. היחסים מקבלים משמעות מרכזית ברוב הטיפולים. שם נמצאת חלק ממצוקה ושם גם נמצאת ההקלה  שאנו חווים אחרי שאנחנו מפסיקים להאשים ולומדים לכעוס.

 

עיסוקי היחיד הוא CBT ואני גאה בכך אני מטפל  CBT, אני מלמד CBT , אני מדריך סטדונטים ומטפלים  ב CBT, אני חוקר את האפקטיביות של הטיפול  ההתנהגותי קוגנטיבי  ואני מפתח שיטות חדשות ב CBT.

זה הדבר היחיד שאני עוסק בו והוא ממלא את חיי.

 

אני מציע למטופליםי הרוצים להיפרד מהחרדה שלהם, מהדאגה שלהם, מהפחד שלהם גם כאלה שרוצים להיפרד מהיאוש שלהם,מהדכדוך שלהם, מחוסר המשמעות שלהם. בנוסף דרושים אנשים המעונינים להפרד מההרגלים הרעים שלהם (כגון הימנעויות וטקסים), בנוסף גם כאלה שרוצים ללמוד ולשלוט ולווסת את המחשבות והרגש. אנשים שרוצים לשפר את הבטחון והערך העצמי  יתקבלו בברכה. הטיפול המוצע הוא קצר מועד שעה שבועית במשך כ 15 שבועות.

בנוסף אני מציע למטופלים שמאסו מטיפול שבועי לחרדה ודיכאון או שהם עסוקים מדי להגיע לטיפול שבועי. אנחנו מציעים טיפול אינטניסיבי רצוף של 20 -30 שעות . טיפול שעובד מצוין ויעילותו רבה מאד.

ללא קשר אני מציע לאנשים הרוצים ללמוד להיות מטפלי CBT בעצימות נמוכה . כל אחד יכול בתנאי שהוא רוצה. צריך תואר אקדמי כלשהוא ו/או רקע ונסיון טיפולי. קורס מדהים של שנה במכללה האקדמית ויגנייט.

אני מחפש מטפלים הרוצים ללמוד ולקבל הדרכה בכלי הטיפול  המתקדמים של דר ברנס .  אני מלמד ומדריך את הכלים היחודיים הללו, הפרקטיים, שמשנים לנו לטובה את תוצאות הטיפול יום יום. מי שלומד אצלי ומודרך אצלי מקבל תעודת הסמכה מה   /www.feelinggoodinstitute.com/therapists-services-overview/certification גוף שמוכר על ידי APA (איגוד הפסיכוליגים האמריקאי)  לתת הדרכה והכשרה לאנשי טיפול.

 

מאמרים

לימודי CBT בעצימות נמוכה - בירושלים!

נפתחה ההרשמה לימודי CBT בעצימות נמוכה - בירושלים! הלימודים יתקיימו בשלוחת וינגייט בירושלים, מתחת לאצטדיון טדי
להמשך קריאה >
יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.