מטפלת בהבעה ויצירה ברשפון והסביבה – איה ניצן – יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

איה ניצן

נעים מאוד להכיר

מטפלת באמנויות, מדריכה מוסמכת, בוגרת בי"ס לפסיכותרפיה. טיפול רגשי בילדים, מתבגרים ומבוגרים, הדרכת הורים והדרכת אנשי מקצוע.
איה ניצן
תרפיה באומנות
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

                                             

אני מטפלת בהבעה ויצירה, מדריכה מוסמכת ומרצה, בעלת תואר ראשון באמנות - אוניברסיטת חיפה, ותואר שני בדרמה תרפיה - University of Surrey, Roehampton

בוגרת בית ספר לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, פסיכולוגיה בודהיסטית ולימודי המשך באמנות. חברה בי.ה.ת ובעלת הכרה במעמד מטעם משרד הבריאות. יש לי ניסיון עשיר

בטיפול אינדיבידואלי וקבוצתי, בילדים, בנוער ובמבוגרים, בהדרכת הורים ובהדרכת אנשי מקצוע, הן במגזר הציבורי והן בקליניקה הפרטית.

עבדתי כשבע שנים במחלקה לרפואה פסיכוסומאטית בבית חולים תל השומר ורכשתי ניסיון רב בעבודה עם הפרעות אכילה. בבית לוינשטיין עבדתי כשלוש שנים במחלקה לילדים עם פגיעות ראש.

בשמונה השנים האחרונות, בנוסף לעבודתי בקליניקה, לימדתי במסלול לדרמה תרפיה במכללה האקדמאית תל חי, שלוחת מרכז וריכזתי את ההכשרה המעשית של הסטודנטים.

כיום, בנוסף לטיפול ולהדרכה בקליניקה, אני עובדת בגן תקשורת של העמותה לילדים בסיכון ומדריכה קבוצת סטודנטים לדרמה תרפיה באוניברסיטת חיפה.

אני מאמינה בכל לבי בכוחה המרפא של היצירה, בטיפוח כוחות הנפש הקיימים באדם, בהרחבת כושר ההסתגלות ובחיזוק יכולת ההתמודדות. בתרפיה בהבעה ויצירה הדגש הוא על הכוחות והעבודה היא מתוך הכוחות.

כמטפלת בהבעה ויצירה אני עובדת באופן סימבולי באמצעים אמנותיים מגוונים: ציור, פיסול, דרמה, צילום, שירה, כתיבה, מוסיקה, תנועה, עבודה בשולחן חול ומשחק ומשתמשת בדרכי הבעה מילוליות ובלתי מילוליות גם יחד.

כל אדם הוא עולם ומלואו וביחד אנו מוצאים את שפת הטיפול המתאימה ויוצאים למסע משותף של חוויה וצמיחה אישית.  

במהלך כל השנים, בד בבד עם התפתחותי המקצועית, שמרתי על תחומי היצירה האישיים שלי שמהווים חלק משמעותי בחיי.  

                                                                                                                                                                                          

תעודות והסמכות

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.