מדריכת הורים ואמהות באזור פרדס חנה- כרכור - דניאל גרינר - יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

משפחה מ א' ועד ת'

עקבו אחרי
פייסבוק
דניאל גרינר
אימון אישי לחיים (קואצינג), הדרכת הורים
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

נעים מאוד להכיר

מאמנת אמהות ומדריכת הורים לילדים עד גיל 6, עוזרת לאמהות לשפר את מערכות היחסים במשפחה וככה מכניסים כיף ושמחה לבית.

אודותי

נעים מאוד, אני דניאל, נשואה באושר לעמית ואמא של ליה ויונתן, שני הילדים המקסימים שלי, היצירה האישית שלי. אני מדריכת הורים בפרדס חנה - כרכור והיישובים הסובבים.

מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי בפסיכולוגיה ובעולם המשפחה והזוגיות שתמיד היו הערכים העליונים שלי.

בנוסף תמיד התחברתי  ואהבתי את עולם הילדים, אמא מלידה, ולכן היה ברור שיום יבוא ואשלב את הכל במקום אחד.

זאת הייתה המחשבה מאחורי – "משפחה מ א ועד ת" -

מקום אימון ליווי הדרכה ותמיכה למשפחות בתחילת דרכם הזוגית וההורית, הריון, לידה ובכל שלבי ההורות השונים, ליווי תמיכה וייעוץ להורים לעתיד והורים בתחילת דרכם, לאמהות ולזוגות.

בילדותי חוויתי לא מעט פרידות וגירושים של הוריי, אני זוכרת שכילדה הצבתי לעצמי למטרה למצוא את הזוגיות הטובה והנכונה בשבילי, ליצור משפחה חמה ואוהבת, ולהנחיל את הערכים שלי לילדיי, תמיד הייתי משפחתית וכאב לי לראות את משפחת האם שלי מתפרקת, תמיד הייתי זאת שמחזיקה את כולם יחד והיה ברור לי שאצלי זה לא יהיה, אני לא אתן לזה לקרות, לכן שמתי לעצמי בראש סדר העדיפויות שלי ליצור משפחה אוהבת ומאוחדת, למצוא את הבן זוג הנכון שיהיה גם בן זוג וגם אבא נוכח ומעורב לילדיי. עברתי המון בחיי ותמיד ניסיתי לקחת מהסביבה הקרובה והרחוקה טיפים להורות וזוגיות טובה, התחזקתי מהסביבה וחיפשתי דוגמא טובה ללמוד ממנה, למדתי ממערכות יחסים שהיו לי בעצמי בעבר וגם ממערכות יחסים של הסביבה, הכל כדי ליצור את הסביבה הנכונה וההתפתחותית האידיאלית לילדיי.

עם הנסיון בחיי התחלתי ללמוד בצורה מקצועית, עם הזמן הכרתי את בן זוגי הבאנו לעולם את שני ילדיי המקסימים והמשכתי ללמוד ולהתפתח, למדתי לימודיי אימון אישי, תוך כדי הלימודים הרגשתי שגם אני עוברת תהליך מעמיק של שינוי בכל תחומי החיים, כי כל הפלחים בחיינו בסוף קשורים זה לזה, אחרי התהליך שעברתי רציתי לצעוק את זה לסביבה הקרובה ולרחוקה, כמה תהליך אימוני מוציא מאזור הנוחות ועוזר לנו להגשים חלומות.

בתקופת ההריון של ביתי למדתי להיות דולה וללוות נשים בהריון ובלידה בתקופה כה משמעותית זו של תחילת ההורות.

המשכתי בלימודי ליווי התפתחותי לתינוקות וליווי הורים ותינוקות בשנתיים הראשונות לחייהם, ליצור סביבה התפתחותית אידיאלית כדי לאפשר לתינוק להרכז בהתפתחות שלו עם חיוך, וחיזוק הקשר והתקשורת בין התינוק להוריו ובין האמא לאבא. תקופה כל כך לא פשוטה של שינוי אך כשמגיעים אליה במודעות אפשר לעבור אותה מחוזקים ובכיף.

בהמשך חיי התעמקתי בעולם ההורות לילדים עד גיל 6, למדתי והרחבתי על מערכות יחסים בין בני המשפחה, שיפורם ואיכותם, אני מאמינה שתקופת הילדות היא תקופה בה הילד מתפתח כאדם, ואישיותו נוצרת, הקשר בין ההורים והקשר שנוצר בין הילדים להורים ובין האחים הוא חשוב מאין כמותו, הוא משפיע על עתידם , אני גם מאמינה שאנו ההורים רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו אך לא תמטיד יודעים איך לתת לאפשר להם לצמוח במיטב, לפעמים אנחנו זורמים עם החיים במקום לנווט את החיים כמו שאנחנו רוצים והחיים והיום יום פשוט עוברים ליידינו, לפעמים צריך לדעת להסתכל רגע על חיינו מבחוץ, כהורים, כבני זוג, כאנשים להסתכל מלמעלה על חיינו ולהחליט האם ככה היינו רוצים לנהל את חיינו, את ההורות שלנו, את הזוגיות שלנו כהורים, ולשנות, לחיות כמו שבאמת היינו רוצים.

אני מאמינה שלנו כהורים יש את הדרך לשנות ובשביל זה אנחנו כאן, הילדים שלנו מסתכלים עליינו מהצד בעיניהם העקטנות ולומדים כל כך הרבה, מההתנהלות שלנו, ממערכות היחסים שלנו, מאיתנו כאנשים וכבני זוג, מהקשר שלנו איתם.

אשמח לעבור איתכם תהליך, זוגי או אישי, תהליך בו נתבונן יחד על חייכם מבחוץ, נחלום יחד על החיים שאתם רוצים יחד ונצעד יחד לשינוי, תהליך של שינוי בהורות שלכם, בזוגיות שלכם. תהליך שישנה את כל ההתנהלות בבית שךל כלח אחד מבני הבית, תהליך שמורכב מהדרכת הורים ואימון, תהליך מותאם אישית, כי אני מאמינה כי כל אדם הוא עולם ומלואו ואנחנו יחד נסתכל על המכלול ועל הפרט. ניתן כלים לשיפור מערכות היחסים בבית וגם נכניס כיף שמחה וזמן איכות משפחתי, ניצור רגעים משפחתיים שיקחו משמעות משפחתית.

העסק שלי הוקם לתת מענה לכל צרכי המשפחה - מאימון אישי לאמהות, זוגות ומשפחות, הדרכת הורים, ליווי תמיכה וייעוץ בהריון לידה והורות ראשונית,  ליווי זוגות אחרי הלידה, ליווי התפתחות תינוקות.

אז בואו נצעד יחד בשביל להורות מעצימה,

אתן לכם אוזן קשבת, כתף תומכת ויד מכוונת. 

יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.