חיפוש מאמריםמה מפריע לך להיכנס להריון

הודיה בכור

היום כל אישה שרוצה להיכנס להריון ולא מצליחה יכולה ללכת למרכז הפוריות, לעבור בדיקות וטיפולים ללא תלות בתוצאות של הבדיקות. האם אישה בריאה זקוקה לטיפולי פוריות בשביל להרות? האם יש דרך יותר מהירה וקלה – לקלוט הריון מאשר טיפולי פוריות?

המאמר שלי בא כדי לשנות את התפישה הקיימת בעולם של מטופלות פוריות.

הרי היום ברור לכל אישה שאם היא לא מצליחה להרות באופן טבעי – סימן שיש בעיה. ואם יש בעיה – צריך להיבדק. ואם תוצאות של הבדיקות יצאו תקינות, אז יש אכזבה כלשהי כי לא ברור למה את לא מצליחה להרות, וגם לא ברור מי נגד מי במלחמה על הילד.

90% מהנשים שהן פונות אלי לעזרה – הן בריאות לגמרי ולא מצליחות לקלוט הריון. וכל אחת מהן עברה טיפולי פוריות שלא צלחו.

חלקן עושות טיפול אחרי טיפול כי רופא אומר שיש להן סיכויים גבוהים להרות.

אישה שכבר פנתה לטיפולי פוריות – שתעשה טיפול אחד. אם זה מצליח – זה מצליח. ואם לא - סימן שהבעיה היא לא שם. אלברט איינשטיין אמר ש"אי-שפיות – זה לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות". אז כן, הטיפול הבא יכול להצליח רק במידה ואת עוברת שינוי עד אז.

כבר מזמן הוכיחו שאנחנו לא רק גוף. אם את לא מצליחה לקלוט הריון – זה כי יש דברים שהם נסתרים מעינייך ונמצאים בתת-מודע שלך והם אלה שחוסמים הריון.

עבור כל חוויה שעברת בחיים נרשמו בתת-מודע שלך רגשות, אמונות והחלטות, מאפיינים חושיים (מה ראית, מה שמעת, תחושה בגוף).

אם פעם בעקבות משהו שקרה הגעת להחלטה לא מודעת 'אני כישלון', את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'אני כישלון' ולכן כל פעם שמשהו לא יסתדר לך – את תתני תוקף להחלטה השגויה הזו (לא מצאת חניה – כישלון, לא קיבלת פרס – כישלון, איחרת – כישלון, לא מצליחה להרות – כישלון).

אם פעם בעקבות משהו שקרה התחלת להרגיש באופן לא מודע תסכול, את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'תסכול' ולכן כל פעם שמשהו לא יסתדר לך – את תתני תוקף לרגש הזה (ציון נמוך במבחן – תסכול, מתנה לא כמו שרצית – תסכול, אמרו לך משהו אחד וציפית למשהו אחר – תסכול, וסת – תסכול, רצית להיות כבר אימא ואת עדיין לא בהריון – תסכול).

אם פעם בעקבות משהו שחשבת שזה גדול מדי עבורך התחלת לחוות באופן לא מודע תחושת חנק בגרון, את תסתכלי על העולם דרך משקפיים של 'חנק בגרון' ולכן כל פעם שמשהו יראה לך 'גדול מדי' – את תתני תוקף לתחושה הזו (כל פעם שיש וסת – חנק בגרון).

אז בפעם הבאה שאת מקבלת וסת או בדיקת הריון שלילית תשאלי את עצמך: מה את חושבת על עצמך? מה את מרגישה? ואיזו תחושה קיימת בגוף שלך?

עכשיו נראה: את מנסה להיכנס להריון, כמה חודשים, עם כל חודש שעובר את מחזקת את ההחלטות, הרגשות והתחושות שנובעות מתת-מודע. כשאת פונה לטיפולי פוריות – כל כולך רוטטת את הדברים השליליים האלה. אז מה לדעתך תהיה התוצאה של טיפול פוריות כזה? הדרך הקשה והמייגעת – זה לנסות להיכנס להריון בטיפולי הפוריות למרות ההשפעות של תת-מודע. והדרך הקלה והמהירה לקלוט הריון – זה לשחרר את ההשפעות השליליות מתת-מודע ולאפשר לגופך לקלוט הריון.

את יכולה לשאול אותי – איך זה שיש נשים שמצליחות להיכנס להריון בעזרת טיפולי הפוריות? ואני אענה לך שאת לא יכולה לדעת מה אישה עוברת תוך כדי. תפישה שלך את עצמך יכולה להשתנות בשנייה. יכול להיות היא שמע משהו או חוותה משהו ובעקבות כך – היא שינתה את דעתה על עצמה – והיא הצליחה להרות. אפשרות שניה – שאישה לא עשתה שום טיפול רגשי ועדיין נכנסה להריון. זאת גם אפשרות. התוצאה של האפשרות השנייה – שתחושות שלא משחררים אותם – לא נעלמים אלא צצים במקומות אחרים – כמו במהלך ההיריון או מול ילדים או במקום עבודה או במצב בריאותי.

רק בדרך אגב אני אגיד – שמחלות שכבר קיימות אצלך – הם רק תוצאה של מצבים רגשיים לא פתורים.

לסיכום אגיד שמה שמפריע לך להיכנס להריון – אלה לא יכולות של הגוף שלך, אלא השפעות של תת-מודע על אותם יכולות.

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות

מאמרים אחרונים

אהבה עצמית קודם כל!

את אוהבת את עצמך? את יודעת מה זה עבורך אהבה עצמית? מתי בפעם האחרונה הסתכלת במראה ואמרת לעצמך "אני אוהבת אותך!" ?

לקריאה נוספת

גיל המעבר וזוגיות

והפעם גיל המעבר....בנימה נשית אך לא רק לנשים! 50 + וכל הפלוסים! גיל המעבר חובק בתוכו שינויים רבים- פזיולוגיים, נפשיים, פסיכולוגיים, רגשיים, שינוי באורח החיים,

לקריאה נוספת

כשהחוץ פוגש את הפנים

דימוי הגוף משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו, כמעט בכל שלב בחיים. החל מגיל צעיר מאוד יתן לראות את השפעתו של העיסוק במראה החיצוני והמאפיינים הפיזיים שלנו על תחושת הביט

לקריאה נוספת

זוגיות מתחילה מבפנים

מהי החוכמה הטמונה באמרה השגורה "זוגיות מתחילה מפבנים"? כיצד קשרים רומנטיים הם "שיקוף" של עצמנו ומערכת האמונות שלנו?

לקריאה נוספת

אהבה - מה קורה לה בזוגיות?

כולנו מתחתנים מתוך אהבה ועם תחושה שהאהבה והזוגיות הם לנצח. המטרה בטיפול זוגי היא ללמוד כיצד ניתן להיענות האחד לצרכיו של השני, לשמר ולהחיות את האהבה

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

החלום ושברו - ילדים בקבוצה

קבוצות ילדים להורים בתהליכי גירושין - זה אתגר מיוחד במינו. דווקא בגלל שמדובר בילדים שהמסגרת הקבוצתית הראשונה שממנה הם יוצאים אל העולם, מתפרקת.

לקריאה נוספת

בעיות שפה בגיל המבוגר

עם העלייה בגיל, ניתן להרגיש שינויים ביכולות השפתיות שלנו. מהם הקשיים השכיחים בשפה בגיל המבוגר ומה ניתן לעשות לגביהם?

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

שיקום הפרעות שפה, דיבור ובליעה

קלינאי תקשורת הוא בעל מקצוע פרא-רפואי, המאבחן ומטפל בהפרעות שפה, דיבור ובליעה. מהם הליקויים שיכולים להיגרם ליכולות אלו בעקבות מחלה נוירולוגית או נזק מוחי?

לקריאה נוספת

פיברומיאלגיה - טיפול מהמקור הרגשי

גישה שמתפתחת יותר ויותר גם בקרב אנשי רפואה היא זו המתארת את הקשר שבין גוף ונפש כדבר שחשוב ללמוד אותו כאשר רוצים לפתור בעיה פיזיולוגית מהשורש. והפעם פיברומיאלגיה

לקריאה נוספת

המסע שלי לרפואה הסינית

לפני שאתחיל לספר לכם על המסע המופלא להתמחות בסין בתחום הרפואה הסינית, אקדים ואספר לכם קצת על התהליך שעובר מי שבוחר להיות מטפל ברפואה סינית.

לקריאה נוספת

מהי באמת תזונה נכונה ובריאה?

תזונה נכנה ובריאה – מה באמת נכון לכל אחד מאיתנו? כל כך הרבה נכתב על נושא הבריאות, שלמי שבאמת מחפש את התשובות - קל ללכת לאיבוד.

לקריאה נוספת

מהי אכילה רגשית ואיך מתמודדים איתה?

אכילה מתוך מתח ולחץ וכל סיבה אחרת בעולם ולאו דווקא מתוך רעב מכונה "אכילה רגשית" והיא מתאפיינת באכילה בלתי מבוקרת של מזונות עתירי קלוריות .

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

מהו שפע?

מהו שפע? אילו סוגי שפע קיימים? מהו "החוק הרוחני" אודות שפע? כיצד שפע בא לידי ביטוי בחיי היומיום? וכיצד להכניס יותר שפע לחיינו?

לקריאה נוספת

הגשמה עצמית

מהי הדרך להגשמה עצמית? כיצד הגשמה עצמית נקשרת ליצירתיות? למרחב של אי-ידיעה? מהן הפעולות שביכולתנו לעשות אל עבר ההגשמה הטובה והגבוהה ביותר של העצמי?

לקריאה נוספת

שלושה מיתוסים על כלכלת המשפחה

מיתוס 1: רק משקי בית שהכנסותיהם נמוכות צריכים יעוץ בכלכלת המשפחה.המונח משק בית, בהקשר זה, מתייחס למשפחה או יחיד או קבוצה המנהלים ביחד את ההכנסות וההוצאות שלהם.

לקריאה נוספת

המוח כמכונת צילום משוכללת

הוא ":לעולם לא יהיה לך את מה שאתה מבקש" אני כ"כ מאמין בכוחה של מחשבה, שמשפט זה היה תמוהה לחלוטין עבורי. האמנתי תמיד שאם אני רוצה משהו, אבקש, ואם אדבוק במחשבה חיובית כל מבוקשי ייתגשם.

לקריאה נוספת

סקיצות

על ניסוי ותעייה (סקיצות) כחלק מהגשמה, מהצלחה. האם יכול להיות שכל מה שהחל כרעיון, אינו אלא הסקיצה בדרך להשגת התוצאות?

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

מה מפריע לך להיכנס להריון

היום כל אישה שרוצה להיכנס להריון ולא מצליחה יכולה ללכת למרכז הפוריות, לעבור בדיקות וטיפולים ללא תלות בתוצאות של הבדיקות. האם אישה בריאה זקוקה לטיפולי פוריות?..

לקריאה נוספת

האם את מרגישה באסה שאת עדיין לא בהריון

90% מהנשים מאלה שפונות אליי על שאלתי איך הן מרגישות עם זה שהן לא מצליחות להרות עונות במילה אחת "באסה". אז אם גם את מרגישה כך אני מזמינה אותך לקרוא את המאמר הזה

לקריאה נוספת

למה זה טוב שתהיה אצלך בעיית פוריות

אם אשאל נשים המתמודדות על קושי להיקלט להריון – האם זה טוב שיש אצלך בעיית הפוריות יענו לי ש'לא'. האם זה טוב? האם זה לטובה? ומה עושים?

לקריאה נוספת

כלי מעשי שיעזור לסדר את הביוץ

היום אני אסביר לך גישה טבעית איך לפתור בעיות של הביוץ. אני מזכירה לך שבגישה שלי, כל התופעות במציאות שלך הן השפעות של תת-מודע שלך. כנסי כדי ליישם כלי פשוט שיעזור

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

מאיפה מתחילים לדבר על טראומה מינית?

למרות השינויים החלים, טראומה מינית נותרה טאבו, נושא שאינו מקבל מרחב ראוי. חוויה זו אשר הנפש חוותה כקיצונית משליכה באופן משמעותי על הקשרי חיים רבים ומגוונים.

לקריאה נוספת

מהי פסיכותרפיה?

מהי פסיכותרפיה? (פסיכו=נפש, תרפיה=טיפול). כיצד היא יכולה לעזור ומה ביכולתה לעשות עבור בני אדם, ביחסיהם עם עצמם ועם אחרים?

לקריאה נוספת

טראומה ושבר נפשי

טראומה הינה פגיעה פיזית או נפשית הגורמת נזק ממושך לאדם ומגבילה או משנה את תחושותיו ואת התנהגותו. מה עושה הטראומה לנפש האדם וכיצד ניתן להתמודד איתה ולטפל בה?

לקריאה נוספת

דיכאון

דיכאון בא לידי ביטוי ברמות שונות מקל ועד חמור, ותסמיניו משפיעים על מערך החשיבה, הרגש וההתנהגות של האדם כמו גם על מצבו הפיזי. מהו דיכאון וכיצד מטפלים בו?

לקריאה נוספת

NLP ודמיון מודרך - מה זה? ואיך זה יכול לקדם אותנו?

NLP ודמיון מודרך הינן שתי שיטות מאוד עוצמתיות לניקוי תת-המודע מדפוסים אוטומטים שמונעים מאיתנו להיות מי שאנחנו באמת -להיות אותנטים.

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

דיאלוג עם הילד הפנימי

שיח עם הילד שהיינו, הילד שמתקיים בנו ונוכח בחיינו עד היום. "הילד הפנימי" יכול ללמד אותנו המון על מי שאנחנו ברבדים העמוקים ביותר שלנו.

לקריאה נוספת

פירוש חלומות

איך להתייחס לחלומות? איזה "סיפור" בא החלום לספר לנו? מדוע זה חשוב להתייחס לחלומות? ומה ניתן ללמוד על עצמנו מתוך פירוש החלום?

לקריאה נוספת

המפגש שלי עם האימון האישי לחיים

איך גיליתי את האימון האישי לחיים, איך חוויתי את התהליך, איך הוא שינה את חיי ואיך גיליתי את הייעוד והתשוקה שלי.

לקריאה נוספת

זמן פציעות

שינויים במעגל החיים פוגשים אותנו ,באופן טבעי, וגם בהפתעה. היכן נפגשים החלומות שלי עם השלב הקרוב שאליו אני עוברת ?

לקריאה נוספת

ביטחון עצמי - הבמאי של חיינו - חלק 1

כיצד מתמודדים עם ביטחון עצמי נמון ודימוי עצמי שלילי אצל ילדים, נוער ומבוגרים ומהם דרכי הטיפול?

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

סיפור על שינוי תודעתי שאני מישם בחיי

שינוי תודעתי לא בהכרח אומר לדעת, לעיתים הוא מרמז על הכוח בלא לדעת, ועל אי הידיעה שיכולה לכלול בתוכה פתח לעולם טוב. בלוג חדש שלי על שינויים דרך התודעה

לקריאה נוספת

מאמרים נוספים בקטגוריה זו

הלב של יוצרים מציאות

אתר יוצרים/ות מציאות הינו  קרקע פוריה של מודעות, השראה וכלים לצמיחה ויצירת מציאות יפה יותר בכל תחומי החיים.

לפעמים, אנחנו עסוקים/ות בהתמודדות עם האתגרים שלנו, בלהחזיק את הראש מעל למים ומבלי לקחת לרגע עצירה ולומר - "יש לי מטרה, הגיע הזמן שאמצא פתרון להגיע אליה ואשתמש בו".
זוהי עבודה מאתגרת ואין צורך לעשות את השינוי והדרך לבד- 

 

המתן