לימודי CBT בעצימות נמוכה - בירושלים!

חיפוש מאמריםלימודי CBT בעצימות נמוכה - בירושלים!

יגאל שרון

לימודי LICBT, טיפול התנהגותי קוגניטיבי בעצימות נמוכה -

                    עכשיו גם בירושלים!

 

תוכנית הלימודים המקיפה ללימודי LICBT מקנה למסיימים בהצלחה תעודת מטפל LICBT המוכרת ע"י האגודה לטיפול התנהגותי קוגניטיבי בעצימות נמוכה. התוכנית פרוסה על שני סמסטרים (300 שעות) וכוללת 150 שעות לימוד פרונטלי, התנסות מעשית (סטאז) של 100 שעות ו50 שעות הדרכה.

מנהל התוכנית, יגאל שרון - פסיכוטרפיסט קוגניטיבי התנהגותי CBT בעל תואר שני MSc (מוסמך) .אני מטפל, חוקר (דוקטורנט), ומרצה בתחום ה -CBT.

אז מה זה LICBT?

CBTLI הוא קיצור של טיפול התנהגותי קוגניטיבי בעצימות נמוכה. המונח עצימות נמוכה מתייחס לכך שהמטפלים לא חייבים להגיע מרקע פסיכולוגי. היתרונות הם הערך המוסף הייחודי שהמטפל מביא איתו יחד עם התמקדות והתמחות בבעיות ספציפיות (כמו חרדת מבחנים, חרדת נהיגה, חרדה חברתית, חרדה מוכללת, חרדה בריאותית, דיכאון קל עד בינוני, פוביות ספציפיות וערך עצמי).

לימודי ה LICBT מתקיימים בווינגייט לפי המודל האנגלי בהובלה של יגאל שרון והדר ורשבסקי (מחזור 8 יצא לדרך) ומחקר שנעשה בימים אלו במכללת ווינגייט בודק את יעילות השיטה גם בארץ.  

מי יכול ללמוד LICBT ?

מאחר והמטרה הינה הנגשה של טיפול LICBT הלימודים מיועדים לבעלי מקצועות שונים, כאשר הדרישות ללימודים אלו הינם תואר ראשון (עדיפות לבעלי תואר ראשון בתחומי הטיפול, החינוך, הייעוץ, מדעי החברה ומקצועות הפרא הרפואה) ו\או ניסיון מעשי בעולם הטיפול, הייעוץ, האימון (קואצ'ינג), והרפואה המשלימה (מותנה בראיון קבלה והשלמה של לימודים)

  היכן ניתן ללמוד זאת בארץ?

אם את\ה מטפל\ת ורוצה להעשיר את ארגז הכלים שברשותך

אם טיפול ועזרה לאחרים הוא חלק ממי שאת\ה. ואת\ה רוצה ללמוד ולהפוך להיות מטפל\ת מקצועי\ת

אולי LICBT הוא הדבר הנכון בשבילכם

לימודי ה LICBT  מוכרים ע"י האגודה לטיפול התנהגותי קוגניטיבי בעצימות נמוכה.

  • ·ווינגייט נתניה, 
  • המכללה האקדמית כינרת
  • ועכשיו גם בשלוחת וינגייט בירושלים (מותנה במינימום נרשמים)

 

אודות כותב/ת המאמר
יגאל שרון
יגאל שרון מטפל CBT
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
אני עובד עם בני נוער וצעירים שתקועים מסיבות שונות (פחדים, חרדות , יאוש , אובדן של האמון בעצמך). הטיפול שלי הוא אישי וקצר. עזרתי לרבים עד כה.אני פסיכוטרפיסט קוגניטיבי התנהגותי CBT בעל תואר שני MSc (מוסמך) .אני מטפל, חוקר (דוקטורנט), ומרצה בתחום ה -CBT.
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.