המפגש שלי עם האימון האישי לחיים

חיפוש מאמריםהמפגש שלי עם האימון האישי לחיים

דורית לוינגר

המפנה הגדול בחיי חל כשקיבלתי מתנה ליום הולדת חמישה מפגשים עם מאמנת אישית לחיים, מיכל. היו לי התנגדות וחוסר אמון בכל צורה של טיפול בי; הרגשתי שאני הולכת לאיבוד. לא הצלחתי אפילו להגדיר איפה אני תקועה. ראיתי רק חומות סביבי. קינאתי בכל מי ומה שזז סביבי. רציתי רק לא להיות אני. הסכמתי לנסות לנצל את ההזדמנות והלכתי למיכל.

המפגש עם מיכל – שלימים כיניתי אותה "הקוסמת שלי" – שינה את חיי. חמשת המפגשים הפכו להיות הכואבים, הקשים והמרתקים שהיו לי. הצלחתי להתחיל להגדיר לעצמי באיזה מקום בחיי אני נמצאת. הצלחתי לדמות את חיי לסבך של חוטים  שלא מצאתי את קצה החוט כדי להתחיל להתירו. בעזרת מיכל, התחלנו למצוא קצוות של חוטים, לזהות אותם, לבדוק אותם ולהתיר לאט ובעדינות את הפלונטר.

היום, לאחר כעשרים שנה, אני יודעת שבעזרתה של מיכל קיבלתי את חיי, אותי. הבנתי גם שאני רוצה לעסוק באימון לחיים, בליווי אחרים במסע המרתק והמסעיר אל ההיכרות עם עצמם. אני מלווה את המתאמנים שלי בתהליך של היכרות מחודשת עם מי שהם, על יכולותיהם המופלאות החבויות ועל האישיות העשירה שמתגלה מתחת למעטה של כעסים, קנאוֹת, טענות כלפי העולם, רצון למצוא חן ומטענים כבדים אחרים שהם נושאים וצוברים יום יום על גבם כחטוטרת. אם נאסוף את כל המשא הכבד הזה וניתן לו צורה, ניווכח עד כמה הוא מצליח להסתיר לנו את הנוף, את המציאות של מי אנחנו באמת, איך אנו רוצים לחיות ולאן אנו רוצים להגיע. אני מהלכת עם המתאמנים בתוך הסבך, ובודקת איתם היטב את כל מה שמפריע בדרך, כדי לכבוש דרך חדשה שמובילה ליעד שהם מגדירים לעצמם. אני בודקת עם המתאמנים אם הם באמת מוכנים להיפרד מהגוש הזה ולראות את המציאות שלהם במצב של ראות טובה – בלי עננים.

האימון מאיר חלקים חבויים ואפלים, שלא ראו אור מזה זמן רב; האימון מזיז אותנו מהמקום שאנו תקועים בו למקום אחר, חדש, שממנו נשקף נוף אחר, ממנו ניתן לראות בבהירות לאן אנו רוצים להגיע; האימון בודק איפה אנחנו היום ומה ניתן לעשות (ותמיד ניתן לעשות משהו!) כדי להמשיך קדימה.

אודות כותב/ת המאמר
דורית לוינגר
להמשיך נכון הפעם...
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
לעשות את השינוי עכשיו עם המאמנת האישית שלי...אמרה לי מתאמנת: "עכשיו יש לי מישהו לרוץ איתו..."
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.