מה עושים כההיריון לא נוצר או לא משתרש ברחם?

חיפוש מאמריםמה עושים כההיריון לא נוצר או לא משתרש ברחם?

הודיה בכור

הבעיה היחידה של כל הנשים שרוצות להיכנס להריון ולא מצליחות – ההיריון לא נוצר או לא משתרש ברחם בצורה תקינה. כמובן יש לכך הרבה סיבות.

הסיבות שההיריון לא נוצר – אין ביצית, אין זרע, אין מפגש ביניהם, שחלה פוליציסטית, חצוצרות חסומות.

הסיבות שההיריון לא משתרש ברחם – בעיה עם רירית הרחם, ההיריון לא תקין ועוד הרבה סיבות שרופא פוריות יכול לספר לך עליהם.

כל מה שמיניתי עד עכשיו הם סימפטומים של בעיית פוריות ולא הגורם שלהם. זה אומר שיש גורם לבעיית פוריות שמתגלם בצורת שחלה פוליציסטית וכתוצאה מכך – אינספור ניסיונות להיכנס להריון שלא צולחים. יש גורם לבעיית פוריות שמתגלם בכך שעובר פשוט נדחה מהרחם ולא משתרש בתוכו.

אני עוזרת לנשים להיכנס להריון דרך מציאת גורם לבעיית הפוריות ונטרולו, כך שבעיית הפוריות עוברת לגמרי ולכן אין בעיה להיכנס להריון. ואם בהשגת ההיריון הראשון יש עדיין פחד שכל זה שטויות ולא ברור איך זה עובד, עם כל הריון נוסף שמגיע ללא בעיה – האמונה שאת עכשיו בריאה בתחום הפוריות מתחזקת עוד ועוד.

החיים שלנו בתור ילדים התחילו עם כל מיני סיפורים ותחושות. סיפרו לנו ממה לפחד, לדאוג, על מה לכעוס, למי לא להאמין ולמה. ולא תרחו בכלל לחזק את הצד החזק, שכחו לספר – שאת הרבה יותר מזה, את יכולה כל דבר, בטוח יצא ממך משהו טוב, את תביאי אור לעולם הזה.

שנים של הילדות בתוך החיים השליליים (גם אם לא אמרו לך לפחד מהמים, אבל לאימא שלך יש פחד מהמים – היא הצליחה להעביר לך אותו) משאירים חותם על הנפש שלנו.

בנוסף כל אחד מאתנו חווה חוויות שונות  במהלך החיים. בכל חוויה בוודאי שאלת את עצמך (גם אם זה לא במודע) – 'מה זה אומר עלי?'. מכיוון שלימדו אותנו להסתכל על 'אין', אז התשובה לשאלה הזאת מתבססת על אוסף שך 'אין' מהחיים שלך. לדוגמה, הגעת לפגישה ולא מצאת חניה – 'מה זה אומר עלי' – איך לי שכל (לבוא יותר מוקדם), אין לי מזל וכו'...

איך כל זה קשור לפוריות?

כל החוויות, רגשות, מחשבות של החיים שלנו נרשמים בתאי גופנו. התאים שלנו זוכרים הכל, גם דברים טובים וגם לא. תאים חדשים נוצרים בעזרת שכפול  של תאים ישנים – כך זיכרון עובר מתא לתא לאורך שנים.

עם הזמן הזיכרונות האלה עלולים ליצור חוסר איזון תאי – מה שמביא למחלות. לכל אחד הזיכרון נרשם במקום אחר בגוף, ולכן המחלות הן במקומות שונים.

ומכיוון שיש לך בעיית פוריות (זה אומר שרצית להיכנס להריון ולא הצלחת) – אני מבינה שיש זיכרונות מסוימים שחווית ורשומים בתאים של מערכת הרבייה והם אלה שלא נותנים להריון להיווצר או להשתרש ברחם בצורה תקינה.

כבר הנחתי מספיק נשים ולכולם אני בודקת ומשחררת חוויות. היו לי נשים שחוויות שהיו רשומות שם היו לא כאלה נוראות כמו השפלות שהן עברו בבי"ס, או חוויה כללית של החיים של תקיעות ותחושה שאת לא שווה, או נשים שעברו הטרדה מינית וחוויות כאלה היו רשומות בתאים של מערכת רבייה.

אז נכון שההתמודדות מול הדברים הקשים היא לא פשוטה. אך כרגע מדובר בחיים של הילד שלך וכמובן גם בחיים שלך. זה החלטה שלך להשלים עם העבר בשביל להצליח להמשיך לחיות חיים בריאים ולתת חיים לילד (ילדים) שלך.

אז אם את מתמודדת עם בעיית הפוריות – יצרתי עבורך מדריך שבו אני מסבירה את 3 העקרונות החושבים בפוריות כדי שזה יצליח. להורדת המדריך יש להירשם בדף הבא: http://www.returntofertility.com/guide-pregnancy/

אודות כותב/ת המאמר
הודיה בכור
בחזרה לפוריות
צרו עימי קשר
X

צרו קשר

אודות
הודיה עוזרת לנשים להיכנס להריון; כמו כן מנחה נשים עם מחלות אוטואימוניות ומחלות החוזרות על עצמן; גם בעיות משקל, הערכה עצמית והתמכרויות. מציעה טיפול מרחוק בסקייפ/טלפון
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.