מאמנת רפואית ומאמנת אישית לחיים – דורית לוינגר - יוצרים מציאות
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

להמשיך נכון הפעם...

נעים מאוד להכיר

לעשות את השינוי עכשיו עם המאמנת האישית שלי...אמרה לי מתאמנת: "עכשיו יש לי מישהו לרוץ איתו..."
דורית לוינגר
אימון אישי לחיים (קואצינג)
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

מכירים את "מגירת הבַּלגַן"? זו שבכל פעם יש לנו משהו להוסיף אליה; זו שאנחנו נמנעים מלהתקרב אליה; זו שלא מתכוונים לפתוח ולסדר בעתיד הנראה לעין...

בהדרגה המגירה נעשית ל"ארון הבַּלגַן" ואפילו לחדר שלם של תּוֹהוּ וַבוֹהוּ שבחרנו לוותר עליו, לסגור את הדלת שלו ולהתעלם מקיומו.

נעים מאוד, שמי דורית, אני מאמנת אישית ומאמנת רפואית מוסמכת, וגם לי הייתה מגירת בַּלגַן כזו - שזה מוזר, כי עסקתי שנים רבות באדמיניסטרציה, עבודה שחייבה אותי להיות מסודרת ומאורגנת, ולהניח כל דבר במגירה הנכונה. אלא שהדברים שהצטברו במגירה שבתוכי היו שייכים לחיי, ואת קיומם השתדלתי להדחיק. עקפתי את המגירה, כי לא ידעתי איך להתמודד עם תכולתה. הרגשתי אז שחיי הם כמו כדור צמר שהסתבך לפּלוֹנְטֶרים, ללא קצוות נראים לעיין שניתן להיאחז בהם כדי להתירם.

עד שיום אחד, לפני 20 שנה, קיבלתי מתנה מחברה קרובה. בינינו, מתנה שלא ממש שמחתי לקבל, מתנה מטלטלת, אבל לא היה לי נעים שלא להשתמש בה. המתנה הזו הייתה "מפתח" לחדר הבַּלגַן. הייתה זו סדרה של מפגשי אימון אישי עם מיכל, שאותה כיניתי לימים בשם "הקוסמת שלי".

לאט לאט פתחתי את המגירה. זה הפחיד וזה כאב. מצאתי את עצמי תקועה בתוך האנדרלמוסיה הזו שהייתה בחיים שלי. אלא שהפעם כבר לא הייתי לבד. לא יכולתי עוד להעלם ולהתחמק. מיכל עזרה לי להחליט שהגיע הזמן לעשות שינויהתהליך אמנם לא היה פשוט בתחילה. הוא היה מלווה בחששות, בהכחשות, בהתנגדויות ובכעס. אבל זה היה מאתגר. וכּן, המסע אל עצמי היה מסקרן ומרתק.

התחלתי לעשות סדר בחיי.

כשהתחלתי לארגן מחדש את חיי, גיליתי דברים רבים שלא אהבתי: פחדים, רגשי אשמה, זיכרונות קשים, כישלונות, דימוי עצמי ירוד, מרירות ועוד ועוד... דברים שתקעו אותי, ולא אפשרו לי להתקדם, כמו עגלה שנתקעה בבוץ.

מצד אחר גיליתי גם את תיבת האוצרות שלי. גיליתי בעצמי כישרונות ויכולות שלא ידעתי על קיומם. מצאתי עוד ממי שאני: חכמה, אמיצה, אוהבת, יצירתית, מוכשרת...

ומצאתי את היעוד שלי –  להיות "הקוסמת" של אנשים אחרים שתקועים אי שם בבוץ... להיות ה"מישהו לרוץ איתו" (כפי שאמרה לי מתאמנת שלי).

עבוריהתהליך היה כמו יציאה למסעות בדרכים.

מסע אחד היה אל עצמי פנימה. עם הליווי של מאמנת אישית מצאתי שם, בתוכי, את קצות החוטים הסבוכים ויחד התחלנו להתיר את הפלונטרים של חיי.

מסע אחר היה למרחבים - לרכוש את הכלים הדרושים כדי שאוכל ללוות אנשים שהתקשו להחליט לעשות שינוי וליצור מציאות אחרת, אנשים שנתקעו במחסומי יחסים עם עצמם, עם המשפחה, בעבודה, בחברה או בכל תחום אחר. ביחד אנחנו עושים סדר בבַּלגַן, ומוצאים את תיבת האוצרות האישית שהסתתרה בתוך התּוֹהוּ וַבוֹהוּ, ובה היכולות, הכישרונות, החוזקות, המטרות, התשוקות שיש בכל אחד שאני מכירה.

הגיע הזמן לעשות את השינוי, להכיר אותנו מחדש. די להסס! התקשרו אלי.

 

איך מתנהל התהליך:

אימון אישי לחיים - מדובר בסדרת פגישות אישיות – אחת לשבוע (10 עד 12 פגישות בממוצע)

אימון בקבוצה – קבוצות קטנות, שבהן מדברים על כל מה שמציק. מפגשים אחת לשבוע

קבוצות תמיכה – לחולים ולמטפלים במשפחה; לגמלאים

כמאמנת רפואית אני מלווה אנשים או בני משפחה הנמצאים במשבר נפשי בגלל ההתמודדות עם מצב רפואי מתמשך. המטרה היא להחזיר את החולה או את המטפלים במשפחה לתפקוד הרגיל שלהם, כדי לנהל את הטיפול והשיקום כפי שניהלו את חייהם לפני המשבר. מטרה נוספת היא חזרה לאיכות החיים המיטבית, במציאות החדשה שנוצרה.

"להמשיך נכון הפעם" - סדנה לרכישת "כלים" מגוונים להתמודדות עם מהלך החיים, בצורה הנכונה לי. סדנה בת שישה מפגשים, כל מפגש בן 3 שעות.

 

קצת על ההיסטוריה שלי:

שמי דורית לוינגר, ואני אם חד הורית, לבת בגיל 32.

גדלתי בנשר שליד חיפה.

מגיל צעיר עסקתי בריקוד, שהיה התשוקה הגדולה שלי. רקדתי בלהקת הסטודנטים בעיריית חיפה והשתתפתי בפסטיבלים בארץ ובחו"ל.

אני בוגרת המגמה למחול באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים (תעודת הוראה). הייתי מורה למחול במשך כעשר שנים.

שנים רבות עסקתי בעבודה באדמיניסטרציה – מזכירות בכירה, וארגון אירועים, הכנת מצגות ופוסטרים, ריכוז כוח אדם, פניות יחסי ציבור ותקשורת עם מוסדות שונים. במסגרת העבודה נתתי תמיכה בשימוש במחשב.

לאחר שעות העבודה נתתי שיעורים פרטיים במחשב – בעיקר למבוגרים – (מומחית לסילוק פחדים מעכברים...).

בנוסף לאימון אישי הפרטני, אני מנחה בחוג כישורי חיים ואימון לחיים לקבוצת גמלאים במסגרת מועדון מועשר במתנ"ס גורדון בבת ים.

ההשכלה הרלוונטית שרכשתי:

קורס להכשרת מאמנים (לייף-קואוצ'ינג) - מכון תובנות, ירושלים -  בהנחיית שולי גרנט ורונית מקובקי-ליין

קורס אימון רפואי אינטגרטיבי, מכון M.C.I. -בהנחיית שירי בן ארצי (ליווי ושיקום רגשי למתמודדים עם משבר בסביבה רפואית ממושכת – לחולה ולבני המשפחה)

מרכז פתח למחשבה, שיטת "העבודה" של ביירון קייטי - בהנחיית ד"ר אריק פלד

בית ספר להורים של מכון אדלר בירושלים, השתתפות בשתי קבוצות הורים

סדנת "הכל טמון בתמונה" במכון אדלר בכפר סבא, בהנחיית מיה לויט פרנק

גלריות וסרטונים

כרטיס הביקור שלי

כרטיס הביקור שלי
מאמרים

סקיצות

על ניסוי ותעייה (סקיצות) כחלק מהגשמה, מהצלחה. האם יכול להיות שכל מה שהחל כרעיון, אינו אלא הסקיצה בדרך להשגת התוצאות?
להמשך קריאה >

הצצה לחדר האימון האישי

בחדר האימון האישי נוצרת שפה מיוחדת למתאמן ולי. כמו שבכל משפחה יש מושגים שרק בני הבית מבינים, כך קורה גם בפגישות שלי עם המתאמנים.
להמשך קריאה >

מתנה לחיים למי שאוהבים

המתנה המשמעותית ביותר בחיי שקיבלתי ליום הולדת הייתה חמישה מפגשים עם מאמנת אישית לחיים. המתנה הזו שינתה את חיי.
להמשך קריאה >

המלצות

 • להתחיל נכון הפעם... 19-10-2016
  כמה נעים לי לקבל משוב כזה על עבודת האימון האישי לשינוי ולעוד התחלה - הפעם בדרך הנכונה. אכן, יש תמורה להשקעה וסיפוק גדול: עברנו יחד תהליך ארוך וממושך, מהלך של שמונה חודשים של אימון, ייחודי לקשר שנוצר ולהזדקקות שלי. הגעתי אלייך שבורה לרסיסים בעקבות אובדן במשפחה של אחד מהקרובים לי ביותר. במהלך האימון... המשך קריאה
  ס.
 • "...חיזקת את האין בי דופי" 12-10-2016
  31.12.2012 לקראת שנה חדשה, כתבה לי מתאמנת: "דורית, המסע שלי אל עצמי פסע בנתיבך. סימני קריאה הפכו לשאלה העמידוני על נקודתה. בוחנת שוב הצהרות וסיסמאות היש בהן טעם אם אין. פרצתי מחסומי פחד שיצרו צמיחה. למדתי להיות חשופה. להיות אני זה כל שאני יודעת זה הרבה חיובי ועילוי. העבר כאילו לא היה למ... המשך קריאה
  א.
 • המחברת הריקה התמלאה 19-10-2016
  תהליך אימון לסטודנטית כשסיימה קורס מאמנים. דורית יקרה לי מאד, אני רוצה להודות לך על המפגשים המרתקים שהיו לי איתך. הידע, המקצועיות, האמפתיה, יכולת ההקשבה, ההכלה והנחישות, הם שעושים אותך למאמנת מדהימה. את התובנות, ואת השקפת החיים שלמדתי ממך, אקח איתי תמיד. הגעתי עם מחברת ריקה, במטרה לרשום את המטל... המשך קריאה
  ש.
 • חרדות, מתחים - גוף ונפש 19-10-2016
  משוב לדורית - מאמנת אישית. בשנים האחרונות חוויתי חרדות ומתחים גדולים, שהתבטאו גם בתסמינים גופניים חריפים. לא האמנתי ביכולות שלי מספיק, הייתי מתוסכלת, לחוצה וחסרת שקט וניסיתי להיעזר בדרכים שונות לצאת מן הבור ולמצוא את האור שבקצה המנהרה (מדיקור סיני ועד לפסיכולוגיה ופסיכיאטריה). את כל הדרכים עזבתי ... המשך קריאה
 • פספוס עם כוונות טובות... 19-10-2016
  דורית היקרה, מפגשי הקוצ'ינג שלנו הביאו אותי למודעות שמחשבות ופעולות שלי כלפי האנשים שאני הכי אוהבת משדרות את ההיפך הגמור מהנתינה שאני מכוונת אליה. יחד איתך הארנו מחשבות, בדקנו רגשות וניסינו לראות איך אפשר לחשוב, להרגיש ולראות דברים מזוית אחרת, זוית המזמנת דברים חדשים. בתהליך הבנתי שאני מוקד השינוי ... המשך קריאה
 • מעבדות לחירות... 19-10-2016
  דורית, רציתי לכתוב לך מה עשה האימון איתך עבורי. ברוח החג (פסח) כך אני מרגיש שהאימון הוציא אותי מעבדות לחירות; חירות מהשִעבוד לתדמית העצמית שלי בה הייתי שרוי. המצב בו הגעתי לאימון היה כשאני בדיכאון, מתוסכל מקצועית, חסר ביטחון, ובבידוד חברתי התחלנו לעבוד על בעיית הזהות המקצועית שלי, לא הייתי מאוש... המשך קריאה
 • קיבלתי בפייסבוק ליום הולדתי 14-11-2017
  דורית,יחידה ומיוחדת במינה, לא ניחנתי בכישרון כתיבה אך אני רוצה לפני האיחולים לנצל את ההזדמנות ולספר שבמשך כמה שנים אימנת וליווית אותי . נתת לי כלים ודרכים להתמודדיות לא פשוטות שהצילו אותי. האכפתיות האמיתית שלך לאורך שנים,גם לאחר שעזבת את ירושלים. תמיד התקשרת ואם היה צריך הקשבת לי שעות בטלפון ייעצת ע... המשך קריאה
  ג.א.
יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.