ברוכים הבאים והבאות לפרויקט "יוצרים/ות מציאות".

טוב שאתם/ן כאן!

לפני שנצלול יחד פנימה למרחב של הפורטל, כדי לבחור את הכלים איתם נרצה לעבוד, (כי כן, כל שינוי דורש עבודה) חשוב לנו שתשמעו קצת על הרעיון שמאחורי המקום הזה.

בעולם שלנו  יש פתרונות לרוב הבעיות, דרכים להשיג את רוב המטרות. אבל, זה לא שפשוט ניתן להושיט יד ולקחת אותם. כדי למצוא אותם, את הפתרונות, צריך לחפש, לבדוק, להתאמץ, וזו בדיוק הבעיה של רוב האנושות.

אנחנו עסוקים ועסוקות מדי בלחיות את החיים שלנו, בלהתמודד עם האתגרים שלנו, בלנסות להחזיק את הראש מעל למים. עסוקים/ות מידי מכדי לעצור לרגע ולומר לעצמנו- "יש לי מטרה, יש את הדרך להשיג אותה. במקום להמשיך להילחם ולהיאבק, הגיע הזמן שאמצא את הפתרון הזה ואשתמש בו".

עכשיו תגידו  שהכל שטויות. למה? כי כבר ניסינו את העניין הזה של "לחשוב חיובי" וזה לא עבד לנו. כבר ניסינו לקום כל בוקר באנרגיות טובות ולחייך לכולם למרות שלא ממש מתחשק לנו רק כי מישהו אמר שזה מה שיזמן לחיים שלנו דברים טובים, וכלום לא קרה.
זה באמת מתסכל, לנסות משהו ולקוות שהוא יצליח ולגלות שזה לא עבד.

אבל יש לנו חדשות!

זה לא שזה לא עובד. זה עובד נהדר, שינוי הוא אפשרי  וכל הדברים ששמענו עליהם וראינו שעובדים לכולם  בצורה כל כך מדהימה ורק לנו זה לא מצליח...

יש רק דבר אחד שיכול להיות שלא לקחתם/ן בחשבון. שלשנות לעצמנו את החיים ולהשיג מטרות  זה לא הוקוס פוקוס. זו עבודה, והיא לא קלה ומאתגרת לפעמים, ואף הרבה יותר כשאנחנו מנסים  ומנסות לעשות את השינוי הענק הזה לבד.

ובדיוק בגלל זה נוצר הפרויקט הזה, "יוצרים מציאות". כי אין לנו ספק שכל אחד ואחת  מאיתנו טמון גרעין השינוי, שרק מחכה למישהו שישקה אותו קצת וידאג שהוא יוכל לצמוח.
וכי אין לנו ספק שמאתגר מידי לעשות הכל לבד תוך כדי שהמציאות בחוץ גוררת אותנו בטייס אוטומטי לשגרה  הקבועה שלנו שלא השתנתה בינתיים.הפרויקט הזה קם כדי שלכל אחד ואחת מאיתנו יהיה את המקום לפנות אליו כשהוא צריך קצת חיזוק, כיוון חדש או כלים נוספים כדי להתקדם לעבר החיים החדשים שלו. 
ואם כבר הגענו עד לכאן, סימן שהשינוי בוער בנו, ואפשרי עבורינו.

אז מה בפרויקט "יוצרים מציאות"?

כאן אפשר לבנות לעצמנו לוח חזון, להציב בו מטרות ויעדים ולאפשר לאנשי ונשות המקצוע השותפים בפרויקט להציע לנו עזרה ותובנות לדרך. אפשר גם לאפשר לגולשים אחרים לפנות אלינו, להציע, עזרה, רעיונות יצירתיים ופתרונותוגם תמיכה שהיא לא פחות חשובה.
אפשר גם לאתר תחום בו אנחנו מתקשים להתקדם לבד ולקבל רשימת ספרים מומלצים, סרטוני השראה, מדיטציות ומאמרים מקצועיים שיכוונו אותנו ויתנו לנו כוח להמשיך. 

וכמובן, ניתן לפנות ישירות למטפלים/ות, מאמנים/ות ויועצים/ות, להתייעץ או להצטרף לסדנאות קורסים והרצאות המפורסמים כאן באתר.
והכי חשוב, אפשר לעבור סוף סוף מהמקום של חלומות, ציפיה לעתיד טוב יותר למקום בו אנחנו יוצרים ויוצרות לעצמנו את העתיד הזה. 

המתן