אינטלגנציה חיובית - יוצרים מציאות

ספרים

אינטלגנציה חיובית

ספרים מומלצים - השגת מטרות, הגשמה, משיכה ומגנוט, העצמה אישית ושינוי הרגלים

ספר אימון מעשי ליצירת הרגל של חשיבה חיובית, הכולל שלוש אסטרטגיות אימון שונות. זה לא עוד אוסף  קלישאות ומנטרות, אלא עבודה ליצירת מציאות דרך חשיבה חיובית מעמיקה ומודעת.

מדובר כאן  באימון ליצירת מציאות.
המחשבות שלנו אכן במידה לא מבוטלת כלל, יוצרות את המציאות שלנו, אך הדברים עמוקים יותר מאשר שינון מנטרות באופן חוזר ונשנה.

 

זו דרך של אימון יום יומי, התמודדות עם התודעה, שהיא בין האויבים הגדולים שלנו.

מחשבה יוצרת רגש, רגש יוצר פעולה. רבות נכתב על כך, המון שיטות ריפוי וטיפול נבנו על בסיס הבנה חשובה זו.

אך מאין מגיעות המחשבות? לטענתו של מחבר הספר ישנם 11 חבלנים פנימיים ועוצמתיים בתוכנו, שיוצרים דפוסי מחשבות ורגשות הרסניים בתוכנו. לטענתו, החבלנים והטפילים האלו של התודעה משתנים רק בכוח שליטתם ועוצמתם בין איש לרעהו, אך הם נמצאים בכולנו.

באסטרטגיה הראשונה של ספר אימון מעשי זה, מלמד הסופר והמאמן כיצד לזהות את החבלן התודעתי הראשי בתוכך, לזהות את החבלנים המשניים, לנהל אותם ובעיקר להחליש את כוחם במקביל לחיזוק כוח החשיבה החיובית תוך החלשת השפעתו של המוח השורד.

לא תמצאו כאן מושגים מדעיים מפחידים, אלא שפה פשוטה שתאפשר לכם להתאמן יום יום ביצירת חשיבה חיובית – כך שלא תהיו עוד שליטים של תודעתכם.

באסטרטגיות המשך מסביר המחבר כיצד לפתח שרירי מוח חדשים ולחזק את הסייג' = השקפת עולם הרואה בכל מצב ותוצאה ברכה או הזדמנות לצמיחה ולמידה על כוחות בלתי מנוצלים הקיימים בתוכנו.

לסיום, אסטרטגיה שלישית: חיזוק שרירי המוח החיובי – שפעולתו תגבר ותתעצם על פעולת המוח השורד.

על מנת ליישם את שלושת אסטרטגיות אלו, ליצור חשיבה חיובית ולשנות מציאות, מספק המחבר תרגילי אימון תודעתיים עליהם ניתן לקרא בהרחבה בספר תוך כדי תרגול יום יומי.

זהו ספר שפותח צוהר להבנה חשובה ואפילו מטלטלת לפיה אנו אכן יוצרים סבל רב ומיותר בחיינו ע"י נאמנות בלתי מעורערת למחשבות התודעה בה רואה מאמן ומחבר הספר כאויב מספר אחד של איכות חיינו ואושרינו.

קצת מהספר:

"המבקר נשלט על ידי המוח השורד, וכל קיומו מבוסס על: נטייתו המובהקת של המבקר לפסימיות תרמה רבות להישרדות הפיזית של אבות אבותינושחיו בעולם מסוכן ובלתי צפוי, רווי טורפים, טויבים, ואסונות טבע, כפי שראינו, המבקר ושאר החבלנים מתקיימים הודות למעגל בלתי פוסק של העצמה הדדית. המוח השורד מתדלק את החבלנים, ואלה בתורם מתדלקים בחזרה את המוח השורד.

כדור השלג המזיק רק ילך ויגדל כל עוד לא תלמדו לדומם את המוח השורד שלכם, ולהפעיל במקומות את המוח החיובי."

אז כדי להבין לעומק מיהו המוח השורד, מה גוף הרגש, מהו המוח החיובי ואיך כל אחד מהם הורס או מחיה את איכות חייכם ומוסיף אושר לשגרת היום יום שלכם, תצטרכו להתחיל לתרגל ולבצע.

הספר בהוצאת כתר

שם המחבר: שירזאד צ'אמין

חזרה לרשימת הספרים המלאה

עוד ספרים

ספר אימון מעשי ליצירת הרגל של חשיבה חיובית, הכולל שלוש אסטרטגיות אימון שונות. זה לא עוד אוסף  קלישאות ומנטרות, אלא…
האיש שחשב שאשתו היא כובע אוסף סיפורי טיפולים של הנוירולוג אוליבר סאקס. בספר מתאר הסופר/מטפל 24 מקרים טיפול שונים השופכים…
כעסים ורגשות שליליים המודחקים משלבי החיים השונים עלולים ליצור כאבים ומחלות כרוניות כגון עייפות כרונית, גידולים ממאירים ובעיות פיזיות אחרות.…
בספרו "דרך האהבה" מלמד דון מיגל על יצירת  אהבה עצמית בתוכנו,שלמות וקבלה. מסביר איך בכוחה הטבעי  היא  תיצור בחיינו שפע,…
צמיחה כלכלית היא תוצאה של תודעת שפע. אך איך הופכים זאת מקלישאה של רוח העידן החדש לכלי יישומי ליצירת מציאות,…
כוחו של הרגע הזה – מדריך רוחני להארה זהו סיפורו של אדם הסבל שנים רבות מדיכאון עמוק עם מחשבות אובדניות…
המתן