המסע – ריפוי פיזי באמצעות ריפוי ושחרור רגשי - יוצרים מציאות

ספרים

המסע – ריפוי פיזי באמצעות ריפוי ושחרור רגשי

ספרים מומלצים - השגת מטרות, הגשמה, משיכה ומגנוט, העצמה אישית ושינוי הרגלים

כעסים ורגשות שליליים המודחקים משלבי החיים השונים עלולים ליצור כאבים ומחלות כרוניות כגון עייפות כרונית, גידולים ממאירים ובעיות פיזיות אחרות. שחרור המקור הרגשי למחלה מרפא לעיתים את המחלה עצמה

סיפורה של ברנדון בייס הוא סיפור אוליטימטיבי על מורה רוחנית, מטפלת רגשית ששנים של התפתחות אישית הובילה אותה להעצמה, צמיחה ושמחה בחייה האישיים, זוגיים משפחתיים ועסקיים.

אך עדיין, במרוצת השנים טראומות ותחושות שליליות מהילדות, ששקעו מטה מידי ולא עלו לפני השטח במהלך השנים יצרו גידול ממאיר שדרש ניתוח להסרת איברים נשיים.

היא טיפלה במאות אנשים טיפול רגשי שיצר שמחה וריפוי בחייהם. אך יום אחד החליטה שהיא כבר לא יכולה להתעלם מהבטן שלה שהולכת וגדלה.
בדיקה שנדחתה שוב ושוב אצל רופאת המשפחה גלתה בסוף גידול בבטנה בגודל של כדור כדורסל.

בשלב זה, לאחר מספר ימים בו לקחה לעצמה ברנדון זמן לעכל את המצב החדש, החליטה, בניגוד מוחלט לעצת רופאיה, לוותר על כל ניתוח ותהליך רפואי ולטפל בעצמה בתהליך של שחרור רגשי, בתקווה שזה יצור ריפוי פיזית וימיס את הגידול שבבטנה.

כאן החל תהליך מקיף, מפתיע ומרפא של שחרור רגשות שליליים שנוצרו עשרות שנים לפני כן.

במהלך החודשים הקרובים בצעה דרנדון תהליך ניקוי גופני ע"י צום מיצים, עיסויים לשחרור רגשות הנאגרים בשרירים, ומדיטציות לשחרור זכרונות מודחקים.

לאחר הריפוי המדהים שעברה, החליטה לנסות ליישם שיטת ריפוי זו על חברתה שסבלה מהתקפי קנאה עזים כלפי בן זוגה.
כל דפוס שלילי נוצר מאמונה או חוויה ושיפוט אודות אותה חוויה שיצרנו לעצמינו ושנוצרו בחיינו.

במהלך תהליך הריפוי נזכרה חברתה הטובה של ברנדון כיצד היא חוותה סיטואציה לא נעימה של דחיה מצד אחותה בשלבי הילדות הקודמית. הסיטוציה בדיעבד התברר ללא באמת קרתה אלא רק נחוותה כדחיה בחוויה האישית שלה.

לפעמים קושי הוא מתנה בעטיפה, וכך יצרה ברנדון את תקופת ההחלמה בחייה למתנה עבור עשרות אלפי מטופלים מרחבי העולם שנעזרים הבשיטת הריפוי אותה יצרה על מנת ליצור ריפוי לכאבים פיזיים ומחלות באמצעות שחרור רגשי וטיפול מעמיק.

הטיפול הוא תהליכי, מרגיע, משחרר ופשוט.  בספר היא מציע מדריך מלא כיצד תוכלו מבוצע תהליך הריפוי כולל שלביו השונים, היא גם מספרת בהרחבה על בתהליך שלה ומציע מספר תרגילים לריפוי.

כעת השימוש בשיטה כהתליך ריפוי נמצא כ"כ יעיל ונעזרים בו מיליוני אנשים מכ 40 מדינות שונות. ברנדון עצמה מגיע אחת לתקופה להדרכות פרונטליות מרוכזות של מספר ימים בישראל ובמדינות נוספות.

כיום ישנם בישראל מטפלים מוסמכים בטיפת ריפוי זו. הטיפולים הינם לרוב טיפולים אישיים.

גם אם אין בכוונתך להגיע לטיפול אישי וגם אם אינך מתמודד/ת כרגע עם מצב של כאבים פיזיים או מחלה, מומלץ בחום לקרא את הספר שפותח צוהר לעולם של ריפוי פיזי, יצירת שמחה, קלילות, אהבה אמצעות שחרור רגשיים לרגשות שליליים העצורים בתוכנו.

חזרה לרשימת הספרים המלאה

עוד ספרים

ספר אימון מעשי ליצירת הרגל של חשיבה חיובית, הכולל שלוש אסטרטגיות אימון שונות. זה לא עוד אוסף  קלישאות ומנטרות, אלא…
האיש שחשב שאשתו היא כובע אוסף סיפורי טיפולים של הנוירולוג אוליבר סאקס. בספר מתאר הסופר/מטפל 24 מקרים טיפול שונים השופכים…
כעסים ורגשות שליליים המודחקים משלבי החיים השונים עלולים ליצור כאבים ומחלות כרוניות כגון עייפות כרונית, גידולים ממאירים ובעיות פיזיות אחרות.…
בספרו "דרך האהבה" מלמד דון מיגל על יצירת  אהבה עצמית בתוכנו,שלמות וקבלה. מסביר איך בכוחה הטבעי  היא  תיצור בחיינו שפע,…
צמיחה כלכלית היא תוצאה של תודעת שפע. אך איך הופכים זאת מקלישאה של רוח העידן החדש לכלי יישומי ליצירת מציאות,…
כוחו של הרגע הזה – מדריך רוחני להארה זהו סיפורו של אדם הסבל שנים רבות מדיכאון עמוק עם מחשבות אובדניות…
המתן