דרך האהבה - יוצרים מציאות

ספרים

דרך האהבה

ספרים מומלצים - השגת מטרות, הגשמה, משיכה ומגנוט, העצמה אישית ושינוי הרגלים

בספרו "דרך האהבה" מלמד דון מיגל על יצירת  אהבה עצמית בתוכנו,שלמות וקבלה. מסביר איך בכוחה הטבעי  היא  תיצור בחיינו שפע, מציאות רצויה, זוגיות והגשמה. ספר מעשי ליצירת חופש, אהבה, שמחה

ציטוטים קצרים מהספר:

דון מיגל, שמגדיר את ספרו כמדריך לאומנות החיים, מסביר בדרכו המיוחדת על עוצמתה של האהבה, על הטפילים שמנעו אותה ממנו לאורך השנים, ועל הדרכים להשיב אלינו תחושה פנימית של אהבה עצמית קבלה, שלמות, חופש וחמלה.

קצת מהספר:

"האהבה מתבססת על כבוד, הפחד אינו מכבד שום דבר, ובכלל זה את עצמו."
"לאהבה אין שום ציפיות, הפחד מלא ציפיות. בנתיב הפחד אנחנו עושים דברים מפני שאנו מצפים כי עלינו לעשותם, ואנחנו מצפים שהזולת יעשה כמונו. משום כך הפחד מכאיב והאהבה אינה מכאיבה....האהבה אכזרית, היא אינה מרחמת על איש, אך יש בה חמלה, הפחד מלא רחמים, הוא מרחם על הכל, אתם מרחמים עלי כאשר אינכם מכבדים אותי, כאינכם חושבים שהני חזק די הצורך להצליח. האהבה, לעומת זאת, רוחשת כבוד, אני אוהב אתכם, אני יודע שאתם יכולים להצליח, אני יודע שאתם חזקים מספיק כדי לקבל את ההחלטות שלכם בעצמכם, אני לא צריך לבחור במקומכם, "אתם יכולים לעשות את זה, קדימה"זו חמלה, אבל היא אינה זהה לרחמים, החמלה נובעת מתוך כבוד, ומתוך אהבה, הרחמים נובעים מתוך חוסר כבוד ומתוך פחד...."

על מה עוד מדבר דון בספרו מעורר השראה ומוביל להתפתחות אישית?
הוא מספר על המוח שלנו ועל הדרך  להיות עריץ ומושל בתודעתינו, הוא מסביר כיצד באופן בלתי מודע אנו מתעללים בעצמינו ויוצרים סבל כ"כ מיותר, מספק כלים פרקטיים ליצירת אנרגיה של אהבה בחיינו כך שהזוגיות שתיווצר בהמשך הדרך או הזוגיות שכבר קיימת תהפוך להיות מקום של חופש, תמיכה, אהבה, התפתחות ושפע להבדיל ממקום של שליטה, פחד, רחמים, ציפיות ואכזבות.

הוא מספר גם על התבניות הכוזבות שסיגלנו לעצמינו, ועל התבניות  האחרות שאנשים מסביבינו, על תאי הגוף שלנו וכיצד לדבריו אנו ה"אלוהים שלהם" שדרך ריפוי ושינוי היחס אל גופינו הפיזי ניצור שוב, את החשוב מכל, אהבה.

הוא מספר על  ההבדל בין המוח הרגשי שלנו למוח הרגיל לו אנו מודעים, ואם נהיה מודעים למוח הרגשי, לכמה נקי וטהור הוא היה בהיוולדינו, נוכל לרפא את הגוף הרגשי שלנו לחזור וליצור אהבה עצמית פנימית. אהבה שתהווה קרקע ליצירת מציאות והגשמה בחיינו.

זה לא ספר תיאורטי, זה ספר מעשי, על המוח הרגשי, המוח הראציונלי, האמונות שבתוכנו (אך לא שלנו) על שליטה, פחד, ציפיות ואכזבה לעומת אהבה, חופש, חמלה.

ויצירת מציאות!!

חזרה לרשימת הספרים המלאה

עוד ספרים

ספר אימון מעשי ליצירת הרגל של חשיבה חיובית, הכולל שלוש אסטרטגיות אימון שונות. זה לא עוד אוסף  קלישאות ומנטרות, אלא…
האיש שחשב שאשתו היא כובע אוסף סיפורי טיפולים של הנוירולוג אוליבר סאקס. בספר מתאר הסופר/מטפל 24 מקרים טיפול שונים השופכים…
כעסים ורגשות שליליים המודחקים משלבי החיים השונים עלולים ליצור כאבים ומחלות כרוניות כגון עייפות כרונית, גידולים ממאירים ובעיות פיזיות אחרות.…
בספרו "דרך האהבה" מלמד דון מיגל על יצירת  אהבה עצמית בתוכנו,שלמות וקבלה. מסביר איך בכוחה הטבעי  היא  תיצור בחיינו שפע,…
צמיחה כלכלית היא תוצאה של תודעת שפע. אך איך הופכים זאת מקלישאה של רוח העידן החדש לכלי יישומי ליצירת מציאות,…
כוחו של הרגע הזה – מדריך רוחני להארה זהו סיפורו של אדם הסבל שנים רבות מדיכאון עמוק עם מחשבות אובדניות…
המתן