מידע למטפלים/ות ואנשי/נשות מקצוע - אתר יוצרים מציאות - יוצרים מציאות

 

 

הערה: מדריך להקמת מיני אתר בפורטל ניתן למצא בקישור זה. עבודה צמודה עם המדריך יכולה לחסוך המון כאב ראש, זמן וטרחה ולהבטיח לכם מיני אתר מרשים בתוך כשעתיים-שלוש בקלות ופשטות.

ליצירת קשר עם מערכת האתר ניתן לפנות למייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. -- אנו ממליצים לקרא בעיון את המידע המפורט בעמוד זה - מצויות בעמוד זה תשובות למרבית השאלות אותן אנו מקבלים במייל.

מידע למטפלים/ות ואנשי/נשות מקצוע - פרויקט יוצרים מציאות

אנו לגמרי מודעים לכך שעסקים מתחום הטיפול, אימון או ייעוץ  מתקשים יותר בשיווק באינטרנט.
7 וחצי שנים של עבודה מול עסקים מכל תחומי ההתמחות כולל חברות תיירות, עיצוב, בתי ספר וכן..גם מטפלים/ות, למדו אותנו, שאתם/ן יותר מכל  לא אוהבים/ות  (יותר נכון  = סובלים) את ההתעסקות משיווק באינטרנט.

 כנראה שיש משהו  בעומק הרב שמקצוע הטיפול ואימון טומן בחובו  ו/או האותנטיות הרבה שצריכה להשמר אצל מטפלים/ות,  שלא מאפשר יציאה בסלוגנים פרסומיים והבטחות שיווקיות.

הניסיון שלנו בשיווק דיגיטלי הוכיחו לנו שאכן שיווק באינטרנט שנעשה בצורה נכונה - מספק יותר חשיפה ולקוחות גם לעסקים מתחום הטיפול/אימון ויעוץ.

ה"בעיה" היא שכדי לעשות דברים בצורה נכונה צריך ידע רב מאוד, ו/או השקעה כספית של לפחות 2,000 ש"ח בחודש (בפחות מזה, באמת שאין מה להתחיל).

 זו הסיבה, שכהחלטנו שהפרויקט המדהים "יוצרים מציאות" יכלול גם אינדקס מטפלים/ות, החלטנו את ההחלטות הבאות:

 

1. לא יהיו יותר מ - 8 אנשי/נשות מקצוע בכל קטגוריה ואיזור בארץ


מדוע? כי זה קצת נאיבי לחשוב שכרטיס עסק פשוט שהינו אחד מבין עשרות או מאות תוצאות אכן יצור חשיפה. 
לכן, באינדקס ב"יוצרים מציאות" אין חלוקה לעמודים ואין המוניות.

8 אנשי/נשות מקצוע לכל היותר! 

כולם מופיעים/ות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש לכל קטגוריה ואיזור וישנה חשיפה זהה.

2. לקוחות מבצעים/ות חיפוש למטפל/ת בדרכים שונות. יש כאלו שיגדירו את תחום ההתמחות של המטפל/ת, כגון, "פסיכולוגיה קלינית" "קלינאית תקשורת" "פסיכותרפיה" ויש שפשוט יודעים בעיקר מה הבעיה ורק מחפשים פתרון.

לכן באינדקס שלנו יש שני לוחות עיקריים:

  • לוח המאפשר סינון לפי התמחות מקצועית, כגון "פסיכותרפיה".
  • לוח המאפשר חיפוש לפי "סוג בעיה" כגון התמודדות עם חרדות, הורות מוקדמת, תמיכה בשלבי טיפולי פוריות ועוד.
  • בנוסף, ישנו לוח המפרט קורסים/סדנאות והדרכות לאנשי/מקצוע מתחום הטיפול/אימון/יעוץ. כגון בתי ספר לפסיכותרפיה, הסמכת מנחי קבוצות ועוד.
  • מה עוד? הגולשים/ות באתר יוכלו לבצע סינון לפי טיפולים מרחוק בסקייפ

3. בנוסף, היות ולחוויית משתמש/ת יש השלכות רבות על הסיכוי ליצירת פניות, תוכלו ליצור מיני אתר בפרויקט, כדי שתוכלו להציג את הידע והעזרה שמתאפשר לכם/ן לספק בקליניקה, בצורה הראויה לכך.

ניתן בכל מיני אתר להוסיף: המלצות וסיפורי הצלחה, גלריית תמונות,  מצגת תמונות השראה, תעודות והסמכות מקצועיות, מאמר אודות, וכמובן בלוג אישי + לוח סדנאות ואירועים פרטי במיני אתר הנפרד של כל איש/אשת מקצוע.

4. אם הנך מעביר/ה סדנאות כגון קורסים /הרצאות וסדנאות לקהל הרחב ממגוון תחומי ההתפתחות האישית והעסקית, האירוע יופיע וישווק גם בלוח אירועים הכללי של הפרויקט, בנוסף להופעת כל המידע בלוח האישי בתוך מיני האתר שלך.

5. היכן הפרויקט מקודם? בגוגל אורגני ובפייסבוק + שיווק מייל נרחב.

6. האם ישנה הגבלה לכמות  התכנים שניתן להכניס למיני אתר שלך? לא, ההיפך, יותר תכנים כגון תמונות, מאמרים, אירועים = יותר סיכוי לקידום.

אם כך מדוע זה נקרא "מיני" אתר? משום שהוא חלק מפרויקט, וכאשר אתר הוא חלק ממשהו רחב יותר, הוא נקרא מיני אתר  אך זה בהחלט לא מעיד על כמות התכנים/מאמרים שניתן להטמיע למיני אתר שלך.

7. האם תוכלו לשלוח גולשים/ות ישירות למיני אתר או שהכניסה אליו רק דרך הפרויקט? 
ישנו קישור ישיר לכל מיני אתר, כך שגולשים/ות יגיעו משני האפיקים, גם מתוך מנוע החיפוש בפרויקט וגם, דרך הקישור הישיר.

8. מי אחראי על כתיבת התכנים? המטפל/ת, מאמנ/ת. אנו לא מספקים תכנים ולא לוקחים אחריות על זכויות יוצרים בעניין זה.

9. חשוב לנו להבהיר כי נדרשות מינימום של 4 שנות ניסיון מקצועי (הן בתור עבודה כשכיר/ה ו/או קליניקה פרטית).

10. האם יהיה החזר כספי במקרה של הפסקת מנוי מצד המטפל/ת? לא, כדי שתקבלו יותר לקוחות אנו מקצים 8 אנשי/נשות מקצוע לכל קטגוריה ואיזור. החזר כספי לא יתאפשר בשל עובדה זו.

11. מדוע ההשתתפות באינדקס "יוצרים מציאות" יקרה יותר משאר האינקסים?

שתי סיבות:

א. כמו שאמרנו, כדי לקבל תוצאות משיווק באינטרנט אין קסמים, צריך לעשות דברים נכון.
כדי לעשות דברים נכון צריך מומחים עם ניסיון, ידע וכישרון. מומחיות עולה כסף. אין לנו טריקים סודיים אנו פשוט משקיעים המון (!), זו ציפיה נאיבית לקבל לקוחות בהוצאה של 50 ש"ח בחודש -  ואנו לא יכולים להבטיח הבטחות לא הגיוניות.

עדיין, בהשוואה לחלופה של שיווק עצמאי, הסכום מאפשר חשיפה רחבה מבלי להוציא 1,500-2,000 ש"ח בחודש מה שלא כ"כ מתאפשר לרוב המטפלים/ות בארץ. 

ב. ההכנסות מהאינדקס מוגבלות ל - 8 אנשי/נשות מקצוע, זו הדרך בה אנו מגבירים את החשיפה שלכם/ן ולא נוותר על אסטרטגיה זו בשביל יותר הכנסות,  משום כך, העלות להצטרפות לאינדקס יותר גבוהה מאינדקסים בהם כמות המטפלים/ות היא המונית ורחבה ללא כל הגבלה.

12. יש עוד איזשהי הגבלה לכניסה של אנשי מקצוע לפרוייקט וקבלת מיני אתר?

כן! האתר אינו מיועד לאנשי טיפול מתחום הרוח כגון מתקשרים, נומרולוגים, אסטרולוגים, קוראות בקלפים, חוזי עתידות ועוד כאלו שמבטיחים שכרגע המלאך מלמעלה יושב לך על הכתף.

 13. אוקיי, אז כאיש מקצוע שעונה לקריטריונים, אני בעצם מקבל כרטיס עסק בפרויקט?

לא. כמובן שלא.
פרויקט "יוצרים מציאות"  מספק לך אפשרויות רחבות הרבה יותר, כאלו שבאמת מספקות את האפשרות לקבלת פניות מלקוחות פוטנציאלים והרחבת המיתוג של העסק שלך לפני קהל יעד ממוקד צרכים. 
אתם מקבלים בעצם מיני אתר המצוי בתוך "בריכה" ענקית של השראה, כלים וידע.

14. אז אם מיני אתר מספק כ"כ הרבה אפשרויות רחבות לשיווק, כבעל עסק, לא נכון לי יותר להקים אתר אישי בפלטפורמות המאפשרות יצירת אתר בחינם (כגון וויקס)?

אתר לא מביא לידים ולא לקוחות. שיווק וקידום מקצועי מושך אותם. שייוק וקידום צריכים להעשות בצורה נכונה ומקצועית כדי שישאו תוצאות, אחרת, זו זריקת כסף לפח. כדי לשווק נכון יש צורך בהשקעה  כלכלית רחבה של לפחות 2,000 ש"ח בחודש. הפרויקט מספק פתרון למי שלא יכול להשקיע סכום כזה על בסיס חודשי וכן רוצה לקבל יותר לקוחות.

15. לקוחות יגיעו אליכם גם כאשר לא חיפשו אתכם

אין גישה שיווקית יותר נכונה מאשר להיות איפה שקהל היעד שלך נמצא ללא מאמצי שיווק מיגעים.

להבדיל מהתאמה לגוגל שמטרתה להציב אותך כמטפל/ת בתוצאות חיפוש עבור  לקוח פוטנציאלי המחפש את השירות שלך באופן יזום, יש המון לקוחות פוטנציאלים שלא באמת יודעים לאיזו עזרה הם זקוקים וכיצד להשיג אותה.

באתר שתקימו באופן עצמאי דרך מערכות חינמיות כאלו או אחרות לא תהיה לכם גישה ללקוחות אלו! מהסיבה הפשוטה שהם פשוט לא מחפשים אתכם או את השירות שלכם.

הלקוחות האלו שאפילו לא מחפשים את השירות שלכם הינם קהל יעד ממוקד הכולל לקוחות פוטנציאלים איכותיים.

איך זה שונה במיני אתר שיהיה לכם ב"יוצרים מציאות?" כאמור מדובר בפרויקט אינטרנטי רחב המכיל כלים וידע להשראה, התפתחות, שינוי תודעתי, התמודדות ויציאה ממשברים ועוד.

גולשים יכנסו ל"יוצרים מציאות" מהמון סיבות, לא בהכרח כדי לחפש מטפל/ת, אך עדיין, האתר שלכם בפרוייקט יוצע לגולשים ככלי  עזרה שאולי הם לא חשבו עליו.

לעיתים, כדאי להיות שם במרחק של קליק ממי שממש צריכ/ה אתכם/ן.

16. סביבה של אתרים

ממש כמו שזרע של צמח צריך סביבה נכונה כדי לצמוח בו, כך גם אתר אינטרנט צריך סביבה נכונה לצורך קידום אורגני במנועי החיפוש.

אחד המדדים העיקריים לפיהם גוגל מדרג אתרים הינו הקשר שהוא מוצא בין אתר לבין אתרים אחרים מובילים וסמכותיים באותו תחום פעילות.

המשמעות היא שחלק נכבד מעבודת הקידום האורגני שמבצעים מקדמים מנוסים הינה יצירת תמונת מצב בעיני גוגל כאילו אתר מסויים מקושר במספר אופנים לאתרים אחרים העוסקים ומציעים מידע לאותו תחום עיסוק.

אתר שלא מצליח ליצור בעיני גוגל תמונת מצב לפיה  הוא מקושר לתכני אתרים אחרים, לא יקודם בתוצאות החיפוש. חד משמעית.

ביוצרים מציאות, מיני האתר שלכם יוקף באופן טבעי בהמון אתרים של מטפלים אחרים, אם במטפלים בסוגי טיפול שונים ואם במטפלים העוסקים בדיוק בתחום זהה לשלכם רק מאזורים נפרדים בארץ.

17. מיתוג של הטובים ביותר

כאמור, הפרוייקט מכיל כלים רבים ומגוונים.  בתכנון האסטרטגיה השיווקית ומבנה הפרוייקט אנו סבורים כי גולשים יכנסו שוב ושוב לחלקים שונים בפרוייקט, להתעדכנות והשראה שוטפת.

כאשר השם שלכם יופיעו בחלקים שונים באתר,  אתם ממתגים את עצמם, לאט לאט, כטובים ביותר, רק מעצם המצאותכם שם.

18. חשיפה רחבה לסדנאות, הרצאות, קורסים ואירועים שאתם מקיימים כחלק מפעילות העסק

כמובן שתוכלו תמיד להקים עמודי אירועים וסדנאות באתר שלכם, וכאשר לקוחות יגיעו לאתר שלכם הם יוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ. יותר מכך....

ביוצרים מציאות, מעבר ללוח אירועים וסדנאות שיהיה במיני אתר אישי משלכם, יופיעו כל הסדנאות, הרצאות קורסים ואירועים גם בלוח הראשי, מה שיאפשר חשיפה רחבה משמעותית.

לסיום, חשוב לנו להזכיר משהו חשוב....

בלוח "צרכים/בעיות/אתגרים" (כגון טיפול בדיכאון, התמודדות עם קשב וריכוז), כל מטפל/ת מופיעים בארבע קטגוריות  ושני איזורים בארץ. רשימה מלאה של קטגוריות ואיזורים ניתן למצא בקישור זה >
ב
לוח התמחויות - כל איש/אשת מקצוע תכלל בחמש התמחויות לפי בחירה (כגון, פסיכותרפיה, פסיכולוגיה, דמיון מודרך, יועצת זוגית). גם כאן הרישום כולל שני איזורים בארץ.
רשימת התמחויות מקצועיות: במידה וההתמחות המקצועית שלך לא נמצאת ברשימה הקיימת - ניתן לבקש להוסיף אותה בפניה למייל של מערכת האתר (This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). את רשימת ההתמחויות הקיימת ניתן לראות בקישור זה>

 

אנחנו כאן, מוזמנים/ות להצטרף ולהיות חלק ממשהו נפלא!

ניתן כבר עכשיו להרשם למערכת ולהקים את מיני האתר שלך, דרך קישור "הרשמה" בראש האתר (ממש כאן בעמוד למעלה, ליד הלוגו) :-)

במידה ותרצה/י להפוך את מיני האתר שלך לציבורי וליצור עבורך חשיפה - ניתן ליצור איתנו קשר לבצוע תשלום והפיכת הכרטיס לציבורי. ליצירת קשר יש לפנות למייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.